BioMagnis DEAD SEA + vit. B6, B12 N7

Prekės kodas
17655
Gamintojas
GadotBiochemicals Ltd
Maisto papildas BioMagnis DEAD SEA + vit. B6, B12 N7 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai nervų sistemai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas

BioMagnis DEAD SEA + vit. B6, B12 N7

Kategorija:
Prekės kodas
17655
Gamintojas
GadotBiochemicals Ltd
Kaina 4,24 €
Pranešti,
kai kaina nukris
7Pirkdami prekę dovanų gausite +7 lojalumo taškai

Maisto papildas nervų sistemai bioMagnis DEAD SEA + vit. B6, B12, milteliai geriamajam tirpalui

Papildyk organizmą magniu per savaitę! Magnis iš Negyvosios jūros su vitaminais B6 ir B12 – raumenų, nervų sistemos veiklai.

Tai maisto papildas BE JOKIŲ CHEMINIŲ PRIEDŲ miltelių pavidalu, papildantis organizmą svarbiu NATŪRALIOS KILMĖS mineralu MAGNIU ir vitaminais B6 ir B12. Šio produkto sudėtyje magnis, kurio žaliava yra išgauta iš Negyvosios jūros vandens. Viename pakelyje net 400 mg magnio, praturtinto vitaminais B6 ir B12.

Magnis, Vitaminai B6 ir B12 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, psichologinę funkciją.

Magnis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, kaulų ir dantų būklę, normalią raumenų funkciją, baltymų sintezę. Padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.

Vitaminai B6 ir B12 padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą.

Vitaminas B6 padeda reguliuoti hormonų aktyvumą bei palaikyti normalią baltymų ir glikogeno apykaitą.

Vitaminas B12 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą. (Teiginiai apie sveikumą patvirtinti pagal ES komisijos reglamentą Nr. 274/2014).

Dėmesio! Šiame produkte nėra jokių cheminių priedų: saldiklių, kvapiųjų medžiagų, dažiklių, tirpiklių, stabilizatorių ar konservantų. Magnis išgautas iš unikalios pasaulio vietos, žemiausiai planetoje esančio taško – Negyvosios jūros.

Gamintojas yra sertifikuotas pagal Pasaulinį maisto saugos standartą. Kokybė atitinka aukščiausius košerinio ir chalalinio sertifikatų reikalavimus, mineralų žaliava patvirtinta Izraelio Sveikatos Ministerijos, magnis patvirtintas Izraelio patentu.

Maisto papildo bioMagnis DEAD SEA + vit. B6, B12 vartojimas

Miltelius išmaišyti stiklinėje (200-300ml) vandens / sulčių. Gautą tirpalą suaugusiems gerti po 1 stiklinę, vaikams 6-12 metų ½ stiklinės per dieną, po valgio. Dėl kitokio vartojamo kiekio, rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

  • Vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudėtinei daliai.
  • Tinka ir nėščiosioms, maitinančioms, vegetarams ir veganams.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje. Saugoti nuo drėgmės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas.

Miltelių bioMagnis DEAD SEA + vit. B6, B12 sudėtis

Magnio citratas (natūrali kilmė iš Negyvosios jūros vandens), vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas), vitaminas B12 (cianokobalaminas), natūrali citrinų kvapioji medžiaga.

Kita informacija: Kodėl geriau vartoti magnio produktus miltelių pavidalu? Išvengiama cheminių priedų, kurie būtų reikalingi kapsulių ar tablečių gamybai.

Prefiksas “bio” maisto papildo pavadinime nėra susijęs su ekologine gamyba, jis reiškia maisto papildo biologinį įsisavinimą ir jo biocheminę prigimtį.

Maisto papildas nervų sistemai bioMagnis DEAD SEA + vit. B6, B12 gamintojas

“GadotBiochemical Ltd.”, Izraelis

BioMagnis DEAD SEA + vit. B6, B12 N7 vartojimas

Miltelius išmaišyti stiklinėje (200-300ml) vandens/sulčių. Gautą tirpalą suaugusiems gerti po 1 stiklinę, vaikams 6-12 metų ½ stiklinės per dieną, po valgio. Dėl kitokio vartojamo kiekio, rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
Vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudėtinei daliai.
Tinka ir nėščiosioms, maitinančioms, vegetarams ir veganams.

Panašios prekės
Maisto papildai nervų sistemai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau