Antioksidantas Triovit kapsulės, N30 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Antioksidantai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Antioksidantas

Triovit kapsulės, N30

Kategorija:
Prekės kodas
3892
Gamintojas
KRKA
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
8Pirkdami prekę dovanų gausite +8 lojalumo taškai

Triovit kapsulės, N30

Triovit – trijų vitaminų kompleksas ir selenas organizmui apsaugoti

Triovit kapsulių sudėtyje yra trys vitaminai (C, E ir B karotinas, kuris organizme virsta vitaminu A) ir selenas. Šios medžiagos turi antrioksidacinių savybių: trys vitaminai apsaugo ląstelę nuo žalojančio laisvųjų radikalų poveikio, o selenas būtinas fermentui gliutationo peroksidazei. Šis fermentas yra natūralus antioksidantas, apsaugantis ląsteles. Vartojant kapsules, didėja nespecifinis organizmo atsparumas, stiprėja imuninės sistemos veikla. Dėl to sumažėja pavojus susirgti piktybinėmis, širdies ir kraujagyslių ligomis, katarakta.

Triovit kapsulės apsaugo ląsteles nuo pažeidimo, todėl rekomenduojamos:

  • žmonėms, kurių maiste trūksta vitaminų C ir E, B karotino (provitamino A) ir seleno;
  • patiriantiems psichinę įtampą ar didelius fizinius krūvius (vadovaujantiems darbuotojams, sportininkams ir kt.);
  • senyvo amžiaus žmonėms, kurių natūralūs gynybos mechanizmai susilpnėję bei sumažėjusi vitaminų ir mineralinių medžiagų rezorbcija žarnyne;
  • rūkantiesiems (jų organizme susidaro daugiau laisvųjų radikalų);
  • žmonėms, kurie būna radiacinėje aplinkoje (dirbantiems su kompiuteriais, ilgai būnantiems saulėje ir kt.);
  • gyvenantiems ar dirbantiems užterštoje aplinkoje (pramonės rajonai, miestų centrai ir kt.).

Triovit kapsulių sudėtis

B karotinas (provitaminas A) 10 mg, tokoferolio acetatas (vitaminas E) 40 mg, askorbino rūgštis (vitaminas C) 100 mg, selenas (kompleksas su mielėmis) 50 mg.

Triovit antioksidanto vartojimas

Vartoti 1–2 Triovit kapsulės per dieną užgeriant trupučiu vandens (po valgio). Preparatas vartojamas du mėnesius. Gydymo kursą rekomenduojama kartoti 2–3 kartus per metus.

Ką reikėtų žinoti prieš vartojant Triovit kapsules?

Kas yra laisvieji radikalai?
Laisvieji radikalai – chemiškai aktyvūs junginiai, kurie susidaro vykstant įvairioms oksidacijos - redukcijos reakcijoms organizme. Ypač aktyvūs superoksido radikalai. Jie reaguoja su lipidais ir baltymais ir sukelia žymius ląstelės pažeidimus.

Koks laisvųjų radikalų vaidmuo organizme?
Laisvieji radikalai dalyvauja susidarant bei yrant įvairioms medžiagoms organizme. Be to, jie padeda organizmui apsisaugoti nuo iš aplinkos patenkančių žalingų medžiagų. Organizme yra fermentų sistemos, kurios palaiko laisvųjų radikalų pusiausvyrą.

Kodėl susidaro laisvųjų radikalų perteklius?
Įvairūs aplinkos faktoriai gali skatinti laisvųjų radikalų susidarymą organizme - tai radiacija, užterštas oras, cigarečių dūmai, alkoholis, kai kurie vaistai, dieta, ilgalaikis buvimas saulėje. Be to, laisviesiems radikalams susidaryti svarbūs yra fizinis krūvis ir psichinė įtampa.

Kodėl laisvieji radikalai žalingi sveikatai?
Laisvieji radikalai žalingi sveikatai, kai organizme jų susidaro per daug. Tokiu atveju organizmo gynybos mechanizmai neužtikrina jų pusiausvyros, pažeidžiamos ląstelės, o tai skatina įvairias širdies ir kraujagyslių ligas, mažėja nespecifinis organizmo atsparumas, silpnėja imuninė sistema, formuojasi katarakta, greitėja senėjimo procesas, didėja tikimybė susirgti piktybinėmis ligomis.

Kaip veikia vitaminai - antioksidantai?
Vitaminai C ir E bei b karotinas (provitaminas A) yra biologiniai antioksidantai. Šios medžiagos jungiasi su laisvaisiais radikalais ir juos inaktyvuoja, dėl to išvengiama ląstelių ir audinių pažeidimo. Šie vitaminai veikia ląstelės lygyje. Jie papildo vienas kito poveikį, todėl tikslinga juos vartoti kartu.

Atlikta ir dabar atliekama daugybė tyrimų, kurie rodo, kad vitaminų - antioksidantų ir seleno trūkumas susijęs su kai kurių piktybinių navikų vystymusi, širdies ir kraujagyslių ligomis, katarakta ir imuninio atsako sutrikimais.

TRIOVIT kapsulių išleidimo forma

30 kapsulių pakuotėje.

TRIOVIT maisto papildo gamintojas

KRKA, p.o., Novo mesto
Slovėnija

Triovit kapsulės, N30 vartojimas

Vartoti 1–2 Triovit kapsulės per dieną užgeriant trupučiu vandens (po valgio). Preparatas vartojamas du mėnesius. Gydymo kursą rekomenduojama kartoti 2–3 kartus per metus.

Panašios prekės
Antioksidantai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau