Preparatas odos priežiūrai ir regeneracijai Linola F kremas odai, 50 g | Mano Vaistinė
Preparatas odos priežiūrai ir regeneracijai Linola F kremas odai, 50 g | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Preparatai odos priežiūrai ir regeneracijai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Preparatas odos priežiūrai ir regeneracijai

Linola F kremas odai, 50 g

Kategorija:
Prekės kodas
3601
Gamintojas
Dr.August Wolff
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
18Pirkdami prekę dovanų gausite +18 lojalumo taškai

Linola F kremas odai, preparatas odos priežiūrai ir regeneracijai, 50 g

Prašome atidžiai perskaityti šią informaciją vartotojui, nes čia sužinosite, į ką turite atsižvelgti vartodami šią medicinos priemonę. Pasilikite šį lapelį, kad galėtumėte perskaityti ir vėliau. Jei kiltų klausimų, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką. Linola F kreme nėra konservantų ir kortikoidų.

Informacija apie Linola F kremą

Linola F yra kremas, kurio sudėtyje yra 60 % riebalų ir jis vartojamas simptominėms odos ligoms gydyti:
− tinka kūdikiams, vaikams, suaugusiesiems ir pagyvenusiems žmonėms,
− nekenkia nėštumo ir žindymo periodu,
− galima vartoti ilgai ir nuolat.

Kremas Linola F atstoja natūralią apsaugančią nuo išsausėjimo odos riebalų plėvelę ir skatina gijimo procesą. Todėl kremo riebalai yra kaip vandens ir aliejaus emulsija, kurią užtepus, viršutinio odos sluoksnio mirusios ląstelės padengiamos apsaugine, vandens nepraleidžiančia plėvele. Taip vandens kiekis raginiame sluoksnyje labai padidėja ir sumažinamas vandens pasišalinimas iš odos. Dėl to odos būklė pagerėja, pvz., kenčiant nuo asteatotinės egzemos, senatvinių odos ligų ir neodermito.

Pagerėjus riebalų ir vandens santykiui odos barjerinėje zonoje, skatinami viršutinio odos sluoksnio regeneracijos procesai ir malšinamas niežėjimas, ragėjimas bei tempimo jausmas.

Linola F kremo vartojimo paskirtis

Simptominiam sausos, egzemos pažeistos, raustančios, niežtinčios arba išsitempusios odos gydymui, pvz., pasireiškus lengvos arba vidutinės formos neurodermitui, kontaktiniam dermatitui dėl pastovaus sąlyčio su vandeniu ir (arba) valymo priemonėmis, senatvinėms odos ligoms.

Linola F kremo naudojimo būdas

Atsižvelgiant į poreikį, Linola F keletą kartų per dieną reikia tolygiai užtepti ant odos ir įtrinti, nors dažniausiai pakanka patepti vieną ar du kartus per dieną. Jei oda itin jautri, prieš užtepant, Linola F galima įtrinti į delno odą, kad ji taptų minkštesnė.

Vartojimo apribojimai

  • Linola F yra skirtas vartoti ant odos iš išorės. Linola F naudoti draudžiama, jei yra padidėjęs jautrumas vienai iš sudedamųjų kremo dalių. Žinoma, preparato vartoti nebegalima, jei pirmą kartą pavartojus pasireiškė alerginė reakcija (išbėrimas) arba stipri odos reakcija. Tokiu atveju kremą kruopščiai nuplaukite muilu arba dušo geliu ir kreipkitės į gydytoją.
  • Jei Linola F ir latekso gaminius (pvz., prezervatyvus, diafragmas) kartu naudojate lytinių organų ar išangės srityje, būkite itin atsargūs.
  • Kremo sudedamosios dalys (ypač parafinas ir stearatai) gali turėti įtakos veikimui ir sumažinti šių gaminių saugumą.
  • Kremu negalima tepti makšties ir išangės, nes nebuvo atlikta tyrimų dėl vartojimo šiose srityse.
  • Žindant Linola F negalima tepti ant spenelių, kad kūdikis neįsisavintų sudedamųjų kremo dalių su motinos pienu.

Galimi šalutiniai Linola F kremo poveikiai

Itin retais atvejais Linola F kremas gali sukelti odos jautrumo reakcijas (pvz., alergines reakcijas) arba trumpalaikį odos dirginimą. Jaučiamas, pvz., deginimas, oda parausta ir susidaro pūslelių.

Jei požymiai neišnyksta per keletą dienų arba jie smarkiai paūmėja, reikia nutraukti Linola F vartojimą ir kreiptis į gydytoją, kad jis nustatytų priežastį.

Tinkamumas vartoti ir saugojimas

Linola F laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vartojimo terminas yra nurodytas ant pakuotės dangtelio arba įspaustas į tūbelės užlenkimą. Pasibaigus ant pakuotės nurodytam naudojimo laikui, kuris įspaustas už simbolio, produkto vartoti nebegalima. Linola F reikia laikyti kambario temperatūroje, tačiau ne aukštesnėje nei 25 °C. Gali išsiskirti arba struktūrizuotis riebalai, tačiau tai neturi įtakos Linola F poveikiui.

Pakuočių dydžiai

25 g, 50 g, 100 g, 250 g kremo tūbelės. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Linola F kremo gamintojas

Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel
D-33532 Bielefeld,
Vokietija

Medicinos priemonė 0297. Informacijos būklė 2009 m. spalis
Šaltinis: Sirowa UAB

Linola F kremas odai, 50 g vartojimas

Atsižvelgiant į poreikį, Linola F keletą kartų per dieną reikia tolygiai užtepti ant odos ir įtrinti, nors dažniausiai pakanka patepti vieną ar du kartus per dieną. Jei oda itin jautri, prieš užtepant, Linola F galima įtrinti į delno odą, kad ji taptų minkštesnė.

Panašios prekės
Preparatai odos priežiūrai ir regeneracijai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau