Priemonė nuo makšties sausumo

Vagisan kombinuotas drėkinamasis makšties kremas, 10 g + ovulės, N8

Category:
Product code
98177
Manufacturer
Dr.August Wolff
24When buying product you will receive a present, +24 loyalty points

Vagisan kombinuotas drėkinamasis kremas nuo makšties sausumo, 10 g + ovulės, N8

  • Ovulės (Vagisan® drėkinamasis kremas Cremolum®), skirtos naudoti makštyje, ir kremas (Vagisan® drėkinamasis kremas), skirtas naudoti išorinių lytinių organų srityje.
  • Vagisan skirta naudoti esant negalavimams, susijusiems su sausumu makštyje, makšties prieangyje ir išorinių lytinių organų srityje (sausumo pojūtis, niežulys ir skausmas (taip pat lytinių santykių metu), pvz., trūkstant estrogenų klimakterinio laikotarpio metu).

Vagisan drėkinamasis makšties kremas
Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum yra ovulė, kuri įvesta į makštį ištirpsta, susimaišo su makšties skysčiais ir sudaro tepų ir puoselėjantį kremą. Taip galima sušvelninti dėl įvairios kilmės makšties sausumo atsiradusius negalavimus (pvz., sausumo pojūtį, deginimą, niežulį, skausmą).

Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum ovulėse yra papildomos priemonės pieno rūgšties ir natrio laktato buferių, dėl kurių poveikio makštyje susidariusio kremo pH vertė (rūgštingumas) yra maždaug 4,5. Normali makšties rūgštingumo vertė yra nuo 3,8 iki 4,5; todėl Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum ovulių pieno rūgšties buferių sistema padeda išlaikyti sveiką pH terpę makštyje.

Vagisan drėkinamasis kremas yra baltas tepus kremas, skirtas naudoti esant sausumo makštyje ir išorinių lytinių organų srityje negalavimų požymiams. Kremas Vagisan
drėkinamasis kremas dėl makšties sausumo atsiradusius nemalonius pojūčius sušvelnina dviem būdais:
– kremo sudėtyje yra daug vandens, todėl sudrėkinama oda makšties prieangio ir išorinių lytinių organų srityje;
– puoselėjantys lipidai (riebalai) odą išlaiko elastingą.

Vagisan kombinuotasis drėkinamasis makšties kremas medicinos prietaise nėra hormonų, todėl (jeigu reikia) jį galima naudoti taikant pakaitinę hormonų terapiją arba pakaitomis su makšties kremais arba ovulėmis arba žvakutėmis, kurių sudėtyje yra hormonų (estrogenų). Reguliariai naudojant Vagisan kombinuotasis drėkinamasis kremas galima išvengti makšties ir išorinių lytinių organų srities sudirgimų bei uždegimų.

Ką reikėtų žinoti apie makšties sausumo keliamas problemas
Su makšties sausumu susiję negalavimai gali labai neigiamai veikti gyvenimo kokybę. Sausumo jausmą dažnai lydi kiti simptomai, pvz., niežulys, deginimas ir skausmas makšties, makšties prieangio ir išorinių lytinių organų srityje. Dėl šių negalavimų lytiniai santykiai dažnai būna skausmingi.

Ypač dažnai makšties sausumu skundžiasi moterys klimakteriniu laikotarpiu (kartais jis prasideda vos sukakus 40 metų) arba kelis metus po to. Tokiais atvejais sausumas lytinių organų srityje atsiranda dėl sumažėjusios lytinių hormonų (įskaitant estrogeną) gamybos. Makštyje gaminama mažiau makšties skysčio, oda plonėja ir darosi lengviau pažeidžiama. Tai visiškai normalūs procesai, tačiau jie gali sukelti didelių nemalonumų.

Gimdos arba kiaušidžių operacijų, nėštumo ir žindymo bei kontraceptinių tablečių vartojimo sukeltas hormonų trūkumas, hormonų svyravimai arba pokyčiai taip pat gali būti su makšties sausumu susijusių negalavimų priežastis. Be to, vidinių ir išorinių lytinių organų sausumą gali sukelti tam tikri medžiagų apykaitos sutrikimai (pvz., diabetas), vaistiniai preparatai, navikų spindulinė terapija ir net stresas.

Vagisan drėkinamojo makšties kremo naudojimas

Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum ovulės skirtos naudoti į makštį. Ovulę (geriausiai prieš miegą) reikia įvesti į makštį kuo giliau. Tai patogiausia atlikti gulint ant nugaros šiek tiek sulenktomis kojomis. Ovulių naudojimo metu patartina naudoti higieninius įklotus. Ovulė iš dvisluoksnės juostelės išimama suėmus abu laisvus plėvelės galus ties ovulės viršūne ir atplėšiant juos vieną nuo kito, kaip parodyta paveikslėlyje šalia. Iš pradžių rekomenduojama ovules naudoti kasdien. Pagerėjus simptomams ovules galima naudoti rečiau, pvz., 2–3 kartus per savaitę. Vagisan drėkinamasis kremas kremas skirtas tepti makšties prieangį ir odą išorinių lytinių organų srityje. Kremas tepamas ir paskirstomas pirštais; vienam kartui pakanka išspausti maždaug 0,5 cm kremo. Kremu taip pat galima patepti odą ties makšties prieangiu, kad būtų lengviau įvesti ovulę.

Vagisan drėkinamasis kremas kremą išorinių lytinių organų srityje pagal poreikį galima naudoti kelis kartus per parą. Kremą galima naudoti ir prieš lytinius santykius arba menstruacijų metu. Jeigu Vagisan kombinuotasis drėkinamasis kremas gerai toleruojamas, jį galima nedvejojant naudoti ir ilgesnį laiką, taip pat nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Galimas Vagisan® kombinuotojo drėkinamojo kremo šalutinis poveikis

Retais atvejais gali atsirasti nedidelis laikinas vietinis sudirgimas (niežulys, deginimas), tam tikrais atvejais (panaudojus ovules) gali atsirasti makšties išskyrų. Labai retai gali pasireikšti padidėjusio jautrumo reakcijų (pvz., paraudimas, deginimas). Jeigu šie negalavimai neišnyksta ir savijauta negerėja, nutraukite Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum arba Vagisan drėkinamasis kremas naudojimą ir kreipkitės į gydytoją. Jei pastebėjote kitokį nepageidaujamą poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Vagisan kremo naudojimo apribojimai

Vagisan drėkinamojo makšties kremo naudoti negalima, jeigu yra padidėjęs jautrumas arba alergija bet kuriai ovulės arba kremo sudedamajai medžiagai. Vagisan kombinuotasis drėkinamasis kremas negalima naudoti iškart po gimdymo. Vagisan kombinuotasis drėkinamasis kremas negalima naudoti ir esant makšties infekcijai (pvz., makšties grybeliui); tokiu atveju pasitarkite su gydytoju. Jeigu pažeista dvisluoksnė juostelė arba tūbelė, arba jeigu pakito ovulės arba kremo savybės, medicinos prietaiso nenaudokite ir praneškite apie tai gamintojui.

Svarbios nuorodos

Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum ovulių ir kremo sudėtyje nėra spermijus naikinančių veikliųjų medžiagų (t. y., nėra veikliųjų medžiagų, naikinančių vyrų sėklos gyvybingumą), todėl šie medicinos prietaisai nuo nepageidaujamo nėštumo neapsaugo.

Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum: prezervatyvų ir pesarų atsparumo plyšimui, juos naudojant kartu su Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum, tyrimų neatlikta; gali būti, kad ovulės tokį poveikį turi. Todėl Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum nereikia naudoti kartu su prezervatyvais ir pesarais. Tyrimų duomenų, susijusių su Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum ovulių poveikiu spermijų (vyrų sėklos) judėjimui, nėra. Todėl, norint pastoti, rekomenduojama ovulių prieš lytinius santykius nenaudoti. Tačiau, jeigu makštis sausa, Vagisan drėkinamasis kremas kremą prieš lytinius santykius naudoti galima (iš esmės ir kartu su latekso prezervatyvais). Jeigu pageidaujate pastoti, Vagisan drėkinamasis kremas kremą nedvejodama galite naudoti ir toliau, nes šis kremas nekenkia spermijų (vyrų sėklos) judrumui.

Vagisan drėkinamasis kremas (50 g) kremo galima įsigyti ir atskirai; jis ypač tinka moterims, kurios vietoj ovulių labiau norėtų naudoti kremą (tokiu atveju naudojamas pridėtas makšties aplikatorius) arba kurioms kremo reikia norint pašalinti nemalonius sausumo pojūčius tik išorinių lytinių organų srityje.

Vagisan kremo laikymo sąlygos ir tinkamumo laikas

Vagisan kombinuotasis drėkinamasis kremas laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pakuotę laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Tinkamumo laikas atspausdintas ant pakuotės atlanko arba ant dvisluoksnės juostelės, ant tūbelės užraito ir ant paketėlio. Medicinos prietaisas tinkamas naudoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Pasibaigus tinkamumo laikui, Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum ovulių arba Vagisan drėkinamasis kremas kremo naudoti negalima. Tūbelę laikyti sandariai uždarytą. Atidarytos tūbelės tinkamumo laikas– 6 mėnesiai. Paketėliai yra skirti vienkartiniam naudojimui.

Vagisan pakuotės dydis

Bandomoji pakuotė, kurioje yra 1 ovulė ir 2 x 1,5 g paketėliai kremo. Originalioje pakuotėje yra 8 ovulės ir 10 g kremo. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Vagisan kremo platintojas

Sirowa Vilnius
Švitrigailos 11B, LT-03228 Vilnius, Lithuania
Tel.: +370 5 2394150;
Faks.: +370 5 2334747
El. paštas: sirowa@sirowa.lt

Pakuotės lapelio peržiūros data: 2011 m. gegužės mėn.

Vagisan kombinuotas drėkinamasis makšties kremas, 10 g + ovulės, N8 usage

Vagisan drėkinamasis kremas Cremolum ovulės skirtos naudoti į makštį. Ovulę (geriausiai prieš miegą) reikia įvesti į makštį kuo giliau. Tai patogiausia atlikti gulint ant nugaros šiek tiek sulenktomis kojomis. Ovulių naudojimo metu patartina naudoti higieninius įklotus. Ovulė iš dvisluoksnės juostelės išimama suėmus abu laisvus plėvelės galus ties ovulės viršūne ir atplėšiant juos vieną nuo kito, kaip parodyta paveikslėlyje šalia. Iš pradžių rekomenduojama ovules naudoti kasdien. Pagerėjus simptomams ovules galima naudoti rečiau, pvz., 2–3 kartus per savaitę. Vagisan drėkinamasis kremas kremas skirtas tepti makšties prieangį ir odą išorinių lytinių organų srityje. Kremas tepamas ir paskirstomas pirštais; vienam kartui pakanka išspausti maždaug 0,5 cm kremo. Kremu taip pat galima patepti odą ties makšties prieangiu, kad būtų lengviau įvesti ovulę. Vagisan drėkinamasis kremas kremą išorinių lytinių organų srityje pagal poreikį galima naudoti kelis kartus per parą. Kremą galima naudoti ir prieš lytinius santykius arba menstruacijų metu. Jeigu Vagisan kombinuotasis drėkinamasis kremas gerai toleruojamas, jį galima nedvejojant naudoti ir ilgesnį laiką, taip pat nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Reviews

Your opinion about our distribution is important to us.
We will be very grateful for your comments.

Write a comment

This website uses cookies for its operation, to improve the browsing experience and for marketing. More information about cookies and how to decline them - privacy policy.