eucerin sun kreminis gelis apsaugantis nuo alergijos saulei spf50 150ml 2
eucerin sun kreminis gelis apsaugantis nuo alergijos saulei spf50 150ml 3

Panašios prekės
Apsauga nuo saulės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Apsauga nuo saulės

Eucerin Sun kreminis gelis apsaugantis nuo alergijos saulei SPF50 150ml

Kategorija:
Prekės kodas
20956
Gamintojas
Beiersdorf, UAB
31Pirkdami prekę dovanų gausite +31 lojalumo taškas

UV spinduliai yra pagrindinė saulės sukeliamos žalos odai priežastis, tačiau didelės energijos regimoji šviesa (HEV) taip pat gali paskatinti odai kenkiančių laisvųjų radikalų susidarymą. Todėl šiuolaikinės apsaugos nuo saulės priemonės turi apsaugoti ir nuo UV spindulių, ir nuo didelės energijos regimosios šviesos.


Eucerin® Sun Allergy Protect kreminis gelis, apsaugantis nuo alergijos saulei SPF 50+ yra skirtas saulei jautriai ir į alergiją saulei, pavyzdžiui polimorfinę šviesos dermatozę (PLE), linkusiai veido ir kūno odai.


Kreminis gelis pasižymi itin aukšta apsauga nuo UV spindulių: UVA ir UVB filtrai atitinka aukštus Cosmetics Europe reikalavimus, o UVA apsaugos lygis yra aukštesnis nei rekomenduoja ES. Sudėtyje suderinti
plataus spektro ir fotostabilūs UVA / UVB filtrai apsaugai nuo UV spindulių, bei likochalkonas A, padedantis neutralizuoti UV ir HEV šviesos sukeltus laisvuosius radikalus. Be to, sudėtyje yra alfaglikozilo rutino, kuris padeda išvengti alergijos saulei, pavyzdžiui, PLE.
Priemonės sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų, siekiant sumažinti odos sudirgimo pavojų. Nepalieka riebumo ir lipnumo pojūčio, greitai susigeria ir yra atsparus vandeniui. Sudėtyje nėra UV filtrų oktinoksato ir oksibenzono, kurie, kaip žinoma, kenkia koralams. Kaip ir kitos Eucerin® apsaugos nuo saulės priemonės, ši atitinka Havajų koralų rifų išsaugojimo įstatymą.


Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, jog priemonę labai gerai toleruoja į alergiją saulei, pavyzdžiui, PLE, linkusi oda.

Eucerin Sun kreminis gelis apsaugantis nuo alergijos saulei SPF50 150ml vartojimas

"Gausiai išsitepkite prieš buvimą saulėje, dažnai tepkitės pakartotinai pradinei apsaugai palaikyti – ypač paplaukiojus, suprakaitavus ar nusišluosčius rankšluosčiu. Sumažinus apsaugos nuo saulės priemonės kiekį žymiai sumažės apsaugos lygis. Pernelyg ilgai nebūkite saulėje, net ir naudodami apsaugos nuo saulės priemones. Pernelyg ilgai būnant saulėje kyla rimtas pavojus sveikatai. Saugokite kūdikius ir mažus vaikus nuo tiesioginių saulės spindulių. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Leiskite priemonei visiškai susigerti, saugokite, kad nepatektų ant audinių ir kietų paviršių, nes gali likti dėmių. "

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Apsauga nuo saulės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.