Apsauga nuo saulės

Jums reikalinga patikima apsauga nuo saulės? Apsauginiai kremai nuo saulės prieš ir po deginimosi, atsparūs vandeniui purškalai ir emulsijos padės užtikrinti tinkamą įdegį, odos drėkinimą ir maitinimą, apsaugą nuo ultravioletinių spindulių poveikio, fotosenėjimo. Žinomų gamintojų priemonės saugo nuo UVA ir UVB spindulių, priemonės puikiai įsigeria, nedirgina ir nealergizuoja odos. Daugelis produktų yra atsparūs vandeniui. Didelis priemonių, skirtų apsaugai nuo saulės, pasirinkimas, gera kaina, akcijos ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Apsauga nuo saulės - būtina  

Vis daugiau girdime apie tai, kaip svarbu yra apsauga nuo saulės ir ne tik šiltuoju metų laiku. Net ir žiemą rekomenduojama veidą tepti specialiai šiai kūno sričiai tinkama apsaugine priemone. Taip pat apsaugoti ne tik veidą, tačiau ir kaklą, ausis, akis. Kremai nuo saulės, purškalai nuo saulės, fluidai, pieneliai, putos ir kitos priemonės leis pasirūpinti savo odos saugumu. „MANO vaistinėje“ rasite platų gaminių pasirinkimą tiek vaikams, tiek suaugusiems bei kūdikiams. Žinomi gamintojai: BIODERMA, EUCERIN, NOREVA, SVR, COSRX ir kiti pripažinti ir įvertinti prekių ženklai.  

 

Apsauga nuo saulės

 

Kremai nuo saulės: ką reikia žinoti?  

Besidomintys apsauga nuo saulės, pastebėjo, kad priemonės gali būti su mineraliniais ir sintetiniais filtrais. Teigiama, kad mineraliniai filtrai tinkamesni riebiai, mišriai odai, o sintetiniai - sausesnei, normaliai odai. Rinkitės priemones, kurios apsaugo ne tik nuo UVA spindulių, tačiau ir nuo UVB.  

Žmonės linkę apsaugine priemone teptis per mažu kiekiu, ne visą kūną plotą. Kremu reikia tepti veidą, nepamirštant ir akių vokų. Viso kūno odai suaugusiam žmogui reikia šešių šaukštelių apsauginės priemonės. Veido sričiai – ne mažiau nei pusę šaukštelio, rankoms – vieno šaukštelio, torso zonai (kaklui, krūtinei, pilvui, nugarai, pečiams ir sėdmenims) – pusantro, kiekvienai kojai skirkite po vieną šaukštelį. Pasak sveikatos priežiūros specialistų, dažniausiai užmirštamos kūno vietos yra ausys, daugelis nepastebi tarpelio tarp akių ir nosies, neapsaugoti dažnai lieka ir padai su kojų pirštais. Rekomenduojama apsauginę priemonę atnaujinti maždaug kas dvi valandas. Kremai nuo saulės vaikams yra būtini. Rinkitės tokius, kurių SPF yra 30 ir daugiau, taip pat jie turi būti su UVA ir UVB apsauga, vaikams tinkamesni vandeniui atsparūs kremai nuo saulės. Ne mažiau svarbu oda pasirūpinti ir po deginimosi, ypač, jei oda yra sudirgusi, tam tinkamas kremas po saulės, kurio sudėtyje yra alavijų ekstrakto, probiotikų. Atminkite, kad dieninis kremas su SPF apsauga turi būti tepamas maždaug 20 minučių prieš išeinant į lauką.