Dermatologinė kosmetika veidui Mažiau...

Profesionali dermatologinė kosmetika veidui: veido kremai, serumai, veido kaukės, prausikliai, tonikai, micelinis vanduo ir kitos priemonės, leisiančios tinkamai pasirūpinti savo veido oda nepriklausomai nuo odos tipo ar amžiaus. Dermatolognė kosmetika savo sudėtyse turi yra antioksidantų, retinolio, hialurono rūgšties, peptidų, vitamino C ir kitų aktyvių sudedamųjų dalių, kurių koncentracija yra būtent tokia, kokios reikia efektyvumui pasiekti. Pasirinkite jūsų poreikius labiausiai atitinkančią kosmetiką. „MANO vaistinėje“ pripažinti dermatologinės kosmetikos gamintojai: NOREVA, BIODERMA, LA ROCHE POSAY, BIONIKE ir kiti vertinami prekiniai ženklai.  

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Dermatologinė kosmetika – visiems odos tipams 

Dermatologinė kosmetika veidui yra skirta konkrečioms odos problemai spręsti. Nepriklausomai nuo jūsų odos tipo, kasdieninei odos priežiūrai reikia skirti pakankamą dėmesį. Pirmas žingsnis – tinkamai sudėliota odos priežiūros rutina. Veiksmingas, giliai valantis veido valiklis ar prausiklis, reikalingas makiažo valymui, nešvarumų pašalinimui. Turintiems jautrią odą geriau rinktis kreminius prausiklius, kurie skirti jautriai, sausai, sudirgusiai ir atopinei odai. Prausikliai nesukelia sudirgimo bei pažeidimo, tačiau efektyviai pašalina nešvarumus. Spuoguotos, mišrios odos priežiūrai tinkamiausia prausikliai, kurie reguliuoja sebumo išsiskyrimą. Tonikas paruošia odą kitoms odos priežiūros priemonėms, todėl jį rekomenduojama naudoti net ir turint jautrią odą – svarbu pasirinkti tinkamą. Dieniniai veido kremai sukuria apsauginį sluoksnį: drėkina ir maitina odą. Dermatologiniai veido kremai yra bekvapiai, tinkamai net ir jautriausiai odai, kuri yra likusi į paraudimus. Paakių kremai, praturtinti retinoliu, hialurono rūgštimi, peptidais, drėkina odą, padeda kovoti su odos paburkimu, patamsėjusiais paakiais, raukšlėmis. Esant poreikiui, gali būti naudojami veido serumai, veido kaukės, šveitikliai, o siekiant užpildyti raukšles – dermatologiniai kosmetiniai užpildai.  

 

Dermatologinė kosmetika veidui | Mano vaistinė

 

Kokie ingredientai naudojami kovojat su amžėjimu?  

Retinolis – vienas geriausiai žinomų odos priežiūros ingredientų, tai lengviau prieinama retinoidų versija. Retinolis yra gaunamas iš vitamino A. Jo koncentracija produktuose skiriasi, todėl rekomenduojama pradėti nuo mažos koncentracijos ir stebėti odos reakciją.  

Alfa hidroksi rūgštys (AHA) – pieno rūgštis, glikolis. Jos naudojamos serumuose, kremuose.  

Vitaminas C – antioksidantas, padedantis palaikyti normalų kolageno, reikalingo normaliai odos funkcijai, susidarymą. Vitamino C dedama į veido kremus, serumus.  

Hialuronas yra natūraliai odos gaminama medžiaga, tačiau ilgainiui oda nebegali jos pasigaminti, todėl atsiranda odos sausumas. Hialurono rūgštis – tai drėgmę išlaikanti medžiaga, o tai reiškia, kad ji gali sugerti ir išlaikyti vandenį tarsi molekulinė kempinė. Hialurono yra serumuose, drėkinamosiose priemonėse. Dermatologinėje veido kosmetikoje hialuronas naudojamas kaip užpildas smulkioms raukšlėms bei veido kontūrui. 

Peptidai yra trumpos aminorūgščių grandinės, kurios yra baltymų statybiniai blokai, reikalingi odai. Peptidai dera su vitaminu C, niacinamidu, hialurono rūgštimi. 

Niacinamidas – arba kitaip vitaminas B3, taip pat žinomas antioksidantas, dedamas į kosmetikos priemones, kurios skirtos naudoti esant rožinei, spuogams, hiperpigmentacijai.