Wortie Advanced karpų ir pėdų karpų šalinimo priemonė 50ml

Prekės kodas
18589
Gamintojas
Trimb Healthcare
Wortie Advanced karpų ir pėdų karpų šalinimo priemonė 50ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Preparatai nuo karpų, grybelio, nuospaudų

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Wortie Advanced karpų ir pėdų karpų šalinimo priemonė 50ml

Kategorija:
Prekės kodas
18589
Gamintojas
Trimb Healthcare
Įprasta kaina 22,80 €
Pranešti,
kai kaina nukris
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
1,14 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 38, kurių vertė 1,14 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 38, kurių vertė 1,14 € Sužinoti daugiau Sužinoti daugiau

Ypač stipri

Veikia panaudojus vos 1 kartą!

 • Šalina atsparias, įsisenėjusias paprastąsias ir pėdų karpas
 • Laidumą gerinantis gelis sustiptina šaldomąjį poveikį

Wortie Advanced Paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė

Kam skirta Wortie® Advanced paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė?

Wortie® Advanced paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė leidžia be vargo pašalinti paprastąsias karpas ir pėdų karpas. Jos veikimas pagrįstas šaldymu ir primena gydytojų naudojamą krioterapiją. Paprastosios karpos ir pėdų karpos – nedidelės odos ataugos, kurias sukelia žmogaus papilomos virusas (ŽPV).

Wortie® Advanced yra nereceptinė paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė, skirta sunkiai gydomoms, subrendusioms, surandėjusioms paprastosioms ir pėdų karpoms gydyti, pacientams nuo 12m. Subrendusios karpos, lyginant su jaunomis karpomis, dažnai turi storesnį sukietėjusios odos sluoksnį, todėl priemonės įsiskverbimas yra sudėtingesnis. Laidumą gerinantis gelis padidina šaldymo galią nukreipdamas šaltį į veikiamą sritį. Wortie® Advanced aplikatoriaus antgalis maksimaliai priglunda prie karpos, todėl sunkiai įveikiamos karpos yra veiksmingai pašalinamos.

Wortie® Advanced paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonės turinys

Suspaustų suskystintųjų dujų, dimetilo eterio, pripildyta 50 ml slėginė talpykla su metaliniu antgaliu, kuriuo nušaldomos paprastosios arba pėdų karpos.

Bendra informacija apie karpas

Karpos (dar vadinamos paprastosiomis karpomis) dažnai susiformuoja ant pirštų, viršutinės plaštakos dalies, kelių, alkūnių ir viršutinės kojų pirštų dalies. Paprastąją karpą galima atpažinti iš nelygaus, „mozaikinio“ paviršiaus. Karpų virusas yra itin užkrečiamas ir gali būti perduotas per tiesioginį sąlytį su užkrėsta oda. Vienas asmuo karpomis gali užkrėsti kitą, nuo vienos odos srities karpos gali būti perneštos į kitą.

Pėdų karpos (dar vadinamos padų karpomis) yra panašios į paprastąsias karpas, tačiau jos formuojasi tik ant padų ir kojų pirštų apačioje. Šios karpos paprastai būna skausmingos. Jos atrodo kaip maži balti odos žiedai su juodais taškais viduryje. Pėdų karpos taip pat yra užkrečiamos. Jomis kitas asmuo gali užsikrėsti per sąlytį su šlapiais ar drėgnais paviršiais, pvz., grindimis.

Kaip veikia Wortie® Advanced paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė?

 • Wortie® Advanced paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė nušaldo nepageidaujamas paprastąsias ar pėdų karpas. Šaltą aplikatoriaus galiuką prispaudus (priglaudus) prie karpos, per kelias sekundes ji pradedama šaldyti ir oda pabąla. Šaldymas sukelia nestiprų skausmą, niežulį ir (arba) perštėjimą. Patraukus aplikatorių, oda atgauna spalvą, o skausmas, niežulys, perštėjimas greitai sumažėja ir per kelias valandas visiškai išnyksta.
 • Procedūros metu paveiktai odai atgavus įprastą temperatūrą ir spalvą, šaldymo paveikta vieta gali parausti. Dėl šaldymo po karpa kartais susidaro pūslė (gali būti su krauju). Ji išlieka kelias dienas. Pūslė ne visada būna matoma.
 • Šaldymo paveikta karpos oda nukrenta maždaug po 10-14 dienų. Per tą laiką po pūsle susiformuoja nauja oda.

Ką reikėtų žinoti prieš naudojant Wortie® Advanced paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonę?

 • Priemonės negalima naudoti veido, pažastų ar krūtų odai, apgamams, karpoms su įaugusiais plaukais, genitalijų karpoms (varpos ar makšties sričiai), gleivinei (pvz., burnos ar nosies ertmei, išangei, genitalijoms, lūpoms ir ausims, akių sričiai).
 • Laidumą gerinančio gelio tepkite tik ant paprastosios ir (arba) pėdų karpos, nes virusas yra užkrečiamas.
 • Nenaudokite laidumą gerinančio gelio, jei esate jautrūs vienai ar kelioms sudėtyje esančioms medžiagoms.
 • Priemonės nenaudokite, jeigu gydomos karpos aiškiai nematote.
 • Priemonės nenaudokite, jeigu negalite aiškiai perskaityti ant talpyklos arba šiame lapelyje pateiktos informacijos.
 • Priemonės nenaudokite vaikams iki 12 metų amžiaus.
 • Priemonę naudojant vaikams, saugumo sumetimais procedūrą visada turi atlikti suaugusieji.
 • Porolono pleistro ir (arba) gelio nenaudokite atviroms, užkrėstoms ar nešvarioms žaizdotoms vietoms.

Kaip naudoti Wortie® Advanced paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonę?

Wortie® Advanced paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemone vieną kartą nušaldykite paprastąją arba pėdų karpą.

Svarbu tiksliai vadovautis informaciniame lapelyje pateiktais nurodymais. Neatsakingas vartojimas gali sukelti negrįžtamų odos pažeidimų: dėl šalčio arba nutekėjusių suskystintųjų dujų gali atsirasti randų arba nervų pažeidimų.

 • Daugeliu atvejų vienai karpai pakanka vienos procedūros. Jeigu tris kartus atlikę procedūrą nepastebite pagerėjimo, pasitarkite su šeimos gydytoju.
 • Atlikus Wortie® Advanced paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo procedūrą, laukite 14 dienų kol karpa nukris. Jeigu per šį laikotarpį karpos išvaizda nepasikeitė, galite antrą kartą atlikti Wortie® Advanced paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo procedūrą.
 • Procedūros negalima kartoti anksčiau nei po 14 dienų.
 • Kaskart panaudoję aplikatorių nuvalykite alkoholiu suvilgyta servetėle.
 • Prieš naudodami priemonę kitai karpai, leiskite metaliniam antgaliui pasiekti kambario temperatūrą.

Šalutinis poveikis

 • Po procedūros odos spalva gali pakisti – nuo baltos iki raudonos. Po karpa gali susidaryti pūslelė, įprastai kelias valandas po procedūros jaučiamas skausmas / gėlimo pojūtis. Jeigu skausmas, gėlimo pojūtis nepraeina iki kitos dienos (per 24 val.) arba atsiranda kitų odos problemų (pavyzdžiui, didesnis už karpos dydį nušalusios odos plotas ar jautrumo sumažėjimas), kreipkitės į šeimos gydytoją. Normalu, jei kelias dienas gydyta sritis yra jautresnė.
 • Pašalinus paprastąją karpą ar pėdų karpą, jos vietoje gali pakisti odos spalva ar susiformuoti mažas randas.
 • Po kelių dienų gydytos karpos centre gali atsirasti juodų taškelių.
 • Karpoms šaldyti naudojant krioterapijai skirtus preparatus pasiekiama žema šaldanti temperatūra, todėl galimos mažos nudegimo žaizdos.

Kontraindikacijos:

 • Nenaudokite, jeigu sergate diabetu arba turite prastą kraujotaką. Wortie® Advanced paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo priemonė karpas nušaldo. Sergantiems diabetu ir turintiems prastą kraujotaką paveiktos odos sritys gali negyti taip greitai arba neužgyti iki galo.
 • Nenaudokite, jeigu laukiatės arba žindote kūdikį.
 • Nenaudokite sudirgusiai arba infekcija užkrėstai, paraudusiai, uždegiminei (tai gali rodyti niežulys arba patinimas) odai. Gali būti, kad odos dariniai nėra karpos, ir juos turėtų apžiūrėti šeimos gydytojas.

Wortie Advanced karpų ir pėdų karpų šalinimo priemonė 50ml vartojimas

Daugeliu atvejų vienai karpai pakanka vienos procedūros. Jeigu tris kartus atlikę procedūrą nepastebite pagerėjimo, pasitarkite su šeimos gydytoju. Atlikus Wortie® Advanced paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo procedūrą, laukite 14 dienų kol karpa nukris. Jeigu per šį laikotarpį karpos išvaizda nepasikeitė, galite antrą kartą atlikti Wortie® Advanced paprastųjų ir pėdų karpų šalinimo procedūrą. Procedūros negalima kartoti anksčiau nei po 14 dienų. Kaskart panaudoję aplikatorių nuvalykite alkoholiu suvilgyta servetėle. Prieš naudodami priemonę kitai karpai, leiskite metaliniam antgaliui pasiekti kambario temperatūrą.

Panašios prekės
Preparatai nuo karpų, grybelio, nuospaudų

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau