Wortie karpų ir pėdų karpų šalinimo priemonė, 50 ml

Prekės kodas
99490
Gamintojas
Trimb Healthcare
Preparatas nuo karpų, grybelio, nuospaudų Wortie karpų ir pėdų karpų šalinimo priemonė, 50 ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Preparatai nuo karpų, grybelio, nuospaudų

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Preparatas nuo karpų, grybelio, nuospaudų

Wortie karpų ir pėdų karpų šalinimo priemonė, 50 ml

Kategorija:
Prekės kodas
99490
Gamintojas
Trimb Healthcare
Įprasta kaina 21,34 €
Pranešti,
kai kaina nukris
1,05 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 35, kurių vertė 1,05 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 35, kurių vertė 1,05 € Sužinoti daugiau Sužinoti daugiau

Wortie karpų ir pėdų karpų šalinimo priemonė, 50 ml

Inovatyvi krioterapijos priemonė karpoms šalinti

Naudodama patentuotą technologiją Wortie gydo karpas ir pėdų karpas veiksmingai, tiksliai, greitai. Geriausias šaldymo poveikis: reikiama temperatūra paveikia tik pačią karpą. Aplink karpą esantį odą nepažeidžiama.Tiksliai veikiantis antgalis: skleidžia šaltį per metalinį antgalį, todėl šaldymo galia kontroliuojama naudojimo metu reguliuojant flakonėlio spaudimo stiprumą. Spaudžiant stipriau, su oda liečiasi didesnė metalinio antgalio dalis, todėl padidėja ir šalčio veikiama odos sritis. Spaudžiant lengvai, sąlytis sumažėja – todėl galima gydyti ir mažesnes karpas arba pėdų karpas. Paprasta naudoti: priemonę galima naudoti iškart išėmus iš pakuotės – jokio painaus kempinėlių ir kitų detalių surinkimo. Karpas galima gydyti vos po trijų sekundžių pasiruošimo. Wortie nuo karpų tinka vaikams nuo 4 m. amžiaus. Pastatykite flakonėlį ant stalo. Pasukite viršutinę flakonėlio dalį į pirmą padėtį, paspauskite ir palaikykite 3 sek. Palaukite 2 sek., kol galiukas atšals. Šaldantį metalinį galiuką uždėkite ant paprastosios karpos ir laikykite 20 sekundžių, o ant pėdų karpos - 40 sekundžių.

Vienos pakuotės užtenka 18 gydymo kartų.

Kas yra Wortie karpų šalinimo priemonė ir kam ji skirta?

Wortie yra šaldanti karpų ir pėdų karpų gydymo priemonė, veikianti panašiai kaip gydytojų naudojamas krioterapijos metodas. Karpos ir pėdų karpos yra smulkūs odos navikai, kuriuos sukelia žmogaus papilomos virusas (ŽPV).

Karpų dažnai atsiranda ant pirštų, plaštakų nugarinio paviršiaus, kelių ir alkūnių. Karpą atpažinti galima iš jos nelygaus, žiedinį kopūstą primenančio paviršiaus. Karpas sukeliantis virusas yra itin užkrečiamas, per tiesioginį sąlytį su pažeista vieta jis gali būti perduotas kitam žmogui arba iš vienos kūno vietos kitai vietai.

Pėdų karpos yra panašios į paprastąsias karpas, bet jų atsiranda tik ant padų arba kojų pirštų apačios. Paprastai jos būna skausmingos ir dažniausiai atrodo kaip maži balti odos apskritimai su juodu taškeliu centre. Pėdų karpos taip pat yra užkrečiamos, jos gali būti perduotos kitam žmogui per sąlytį su drėgnais paviršiais, pvz., grindimis.

Kaip veikia Wortie priemonė nuo karpų?

Dėl savo tiksliai veikiančio antgalio Wortie karpų šalinimo priemonė ypač kruopščiai užšaldo karpą arba pėdų karpą. Apvali Wortie šaldomojo antgalio forma leidžia paveikti tik pačią karpą ir išvengti poveikio aplink jai esančiai sveikai odai – dėl to gydymas mažiau skausmingas.

• Paveikia tik pačią karpą • Geriausias šaldymo poveikis* • Nėra tiesioginio odos sąlyčio su dujomis

Tiksliai veikiantis antgalis

Naudojant krioterapijos prietaisus karpoms ar pėdų karpoms šalinti, gydoma odos sritis gali laikinai pabalti. Užšaldytai vietai atitirpus oda parausta. Dėl šaldymo proceso po gydoma karpa gali susidaryti pūslelė.

Per 10-14 dienų po procedūros karpa ar pėdų karpa pamažu išnyksta arba nukrenta, o jos vietoje lieka sveika nauja oda.
Karpai pašalinti turėtų pakakti priemonę panaudoti vieną kartą. Jeigu reikia, antrą kartą gydymo procedūrą galima atlikti tik po 14 dienų nuo pirmosios. Prieš šaldydami paprastąsias ar pėdų karpas, metaliniam galiukui leiskite atšilti iki kambario temperatūros. Kai kuriais atvejais prieš naudojant Wortie verta karpą kelias minutes pamirkyti šiltame vandenyje – tai padės prasiskverbti pro sukietėjusią jos viršūnėlės odą.

Kodėl nuo karpų verta rinktis Wortie?

Naudodama patentuotą technologiją, Wortie gydo karpas ir pėdų karpas greitai ir veiksmingai.

Wortie nuo karpų veikia greitai

Norint naudoti Wortie karpų šalinimo priemonę, nereikia gaišti laiko ruošiantis, todėl tai greitai ir paprastai veikianti karpų ir pėdų karpų gydymo priemonė. Wortie priemonę galima naudoti iškart išėmus iš pakuotės – jokio painaus kempinėlių ir kitų smulkių detalių surinkimo. Vos po trijų sekundžių pasiruošimo priemone galima gydyti karpas.

Wortie priemonė nuo karpų yra saugi

Unikalus patentuotas Wortie dizainas leidžia gydyti karpą ar pėdų karpą greičiau ir sykiu išvengti odos sąlyčiu su aerozolyje esančiomis suskystintomis dujomis. Wortie skleidžia šaltį per metalinį galiuką, todėl šaldymo galia kontroliuojama naudojimo metu reguliuojant flakonėlio spaudimo stiprumą. Spaudžiant stipriau, su oda liečiasi didesnė metalinio atgalio dalis, todėl padidėja ir šalčio veikiama odos sritis. Spaudžiant lengvai, sąlytis sumažėja – todėl galima gydyti ir mažesnes karpas arba pėdų karpas. Nenaudojamas Wortie automatiškai grįžta į nulinę padėtį, kad atsitiktinai nesuveiktų. Wortie tinka ir vaikams nuo 4 m.

Nuimkite dangtelį ir pastatykite flakonėlį ant lygaus paviršiaus:
1. Nuimkite dangtelį ir, laikydami už juostelės, padėkite flakonėlį ant stalo ar kito lygaus paviršiaus.
2. Tvirtai laikydami juostelę nykščiu ir rodomuoju pirštu, kita ranka pasukite kūgio formos viršutinę flakonėlio dalį pagal laikrodžio rodyklę ir, neliesdami metalinio galiuko, tvirtai spauskite ją žemyn 3 sekundes. Išgirsite suaktyvinimo garsą (šnypštimą).
3. Prieš naudodami produktą įsitikinkite, kad kūgio formos viršutinė flakonėlio dalis sugrįžo atgal į nulinę padėtį, ir priemonė yra gerai uždaryta. Palaukite 2 sekundes, kol metalinis galiukas atšals.
4. Šaldantį metalinį galiuką uždėkite ant paprastosios karpos (ant rankos) ir laikykite 20 sekundžių, o ant pėdų karpos - 40 sekundžių.
Pridėjus atvėsintą Wortie galiuką prie karpos galite pajusti nežymų skausmą, atsirandantį dėl šaldymo proceso. Tai normalu, pojūtis turėtų pranykti po kelių valandų.

Atsargumo priemonės naudojant Wortie nuo karpų

Wortie karpų šalinimo priemonės negalima naudoti:
• Jei kūgio formos viršutinė flakonėlio dalis yra užstrigusi pirmoje padėtyje,
• jaunesniems nei 4 m. vaikams,
• naikinti karpoms ant veido, pažastų, krūtų, sėdmenų arba genitalijų bei arti jų,
• naikinti apgamams, karpoms su įaugusiais plaukeliais ir bet kokiems kitiems odos nelygumams,
• vietose, kur oda yra jautri, nudegusi, pažeista, įpjauta, įdrėksta, nesveika ar niežti,
• jeigu abejojate, kas yra odos navikas – karpa ar pėdų karpa, pasitarkite su savo šeimos gydytoju,
• jei laukiatės ar maitinate krūtimi, pasitarkite su šeimos gydytoju.

Perspėjimas naudojant Wortie priemonę nuo karpų

Wortie nuo kaarpų laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Slėginis indas: gali sprogti nuo karščio. Nebadyti ir nedeginti net tuščio. Saugoti nuo karščio, žiežirbų, atviros liepsnos ir karštų paviršių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną ar bet kokią įkaitusią medžiagą. Nelaikyti aukštesnėje nei 50˚ C / 122˚ F temperatūroje. Saugoti nuo saulės šviesos.

Naudojant gydyti vaikams, dėl saugumo procedūrą visada privalo atlikti suaugęs asmuo. Spausdami aplikatorių prie karpos ar pėdos karpos nenaudokite per daug jėgos. Nelaikykite aplikatoriaus pridėję ilgiau nei 20 s (prie karpos) ar 40 s (prie pėdų karpos).
Jeigu prietaisą naudoja daugiau nei vienas žmogus, kiekvienąkart panaudojus nuvalykite aplikatorių nedidele alkoholiu sumirkyta medžiagos skiaute. Jeigu greta viena kitos yra kelios karpos, vienu metu gydykite tik vieną karpą.

Šalutinis Wortie karpų šalinimo priemonės poveikis

• Naudojant krioterapijos prietaisus karpoms ar pėdų karpoms šalinti, gydoma odos sritis gali laikinai pabalti.
• Kad nepažeistumėte audinių, atidžiai laikykitės nurodyto šaldymo laiko (20 s karpai ir 40 s pėdų karpai).
• Gydant didesnes ar tvirtesnes karpas gali atsirasti pūslelių, teikiančių daugiau nepatogumų.
• Nukritus karpai ar pėdų karpai, toje vietoje gali išnykti pigmentacija arba likti nedidelis randelis.
• Naudojant krioterapijos priemones dėl žemos jų šaldymo temperatūros gali atsirasti smulkių nudegimo žaizdų. Jeigu nepatogumas didesnis nei tikėjotės, pasitarkite su šeimos gydytoju.

Wortie nuo karpų sudėtyje yra:
Dimetileteris

Paskutinį kartą peržiūrėta: 2013 m. spalio mėn.
Instrukcijos vaizdo įrašą galite rasti www.wortie.com

WORTIE karpų šalinimo priemonės platintojas

UAB Sirowa Vilnius
Eišiškių pl. 8A, LT-02184
YouMedical B.V., Rijnsburgstraat 9-11, Vilnius

Panašios prekės
Preparatai nuo karpų, grybelio, nuospaudų

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau