Preparatas nuo karpų, grybelio, nuospaudų Karpoms naikinti skystis Bruciaporri, 12 ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Preparatai nuo karpų, grybelio, nuospaudų

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Preparatas nuo karpų, grybelio, nuospaudų

Karpoms naikinti skystis Bruciaporri, 12 ml

Kategorija:
Prekės kodas
99227
Gamintojas
Giovanardi Farmaceutici

Karpoms naikinti skystis Bruciaporri Giovanardi, 12 ml 

Ši medicininė priemonė yra tirštas skystis, skirtas pašalinti odos paviršinius pakitimus (karpas, papilomas), atskiriant juos nuo sveikos odos. Keratolitinės savybės lemia, jog salicilo rūgščiai sąveikaujant su pieno rūgštimi, yra ne tik pašalinama pati karpa, tačiau kartu su atlaisvintomis ląstelėmis pašalinamas ir sunaikinamas virusas.
Karpos atsiranda dėl HP virusų (žmogaus papilomos viruso), kuris pažeidžia epidermį, o šis pažeidimas pasireiškia mėsinga atauga gerybinio pobūdžio ant odos.

Šis skystis Bruciaporri skirtas pašalinti odos pakitimus, tuo pačiu yra švelnus sveikai odai, padedantis kovoti su susiraukšlėjusia, karpuota oda.Vienas iš pažeidimų yra plaštakos ir pėdų karpos.
Bruciaporri Giovanardi yra priemonė su keratolitinėmis savybėmis, kurią tinkamai užtepus, ji padaro įdubą virš karpos ir taip ją pašalina.

Skysčio karpoms Bruciaporri naudojimas

Tepti Bruciaporri ryte ir vakare tik ant karpos ar papilomos, saugant aplinkinę odą. Saugoti nuo drėgmės. Gydymą kartoti iki visiško karpos ar papilomos išnykimo. Aprašyta priemonė yra stikliniame indelyje (12 ml), taip pat turi iš plastiko pagamintą dozatorių, kurio dėka užtepti priemonę ant karpos yra paprasta ir lengva.

Skysčio karpoms Bruciaporri sudėtis

Kolodijus, eteris, salicilo rūgštis,pieno rūgštis, ricinos aliejus.

Skysčio karpoms naikinti Bruciaporri importuotojas
UAB “Li & Ra”, Verdulių 40, Šiauliai Tel/fax 841-438312

Karpoms naikinti skystis Bruciaporri, 12 ml vartojimas

Tepti BRUCIAPORRI ryte ir vakare tik ant karpos ar papilomos, saugant aplinkinę odą. Saugoti nuo drėgmės. Gydymą kartoti iki visiško karpos ar papilomos išnykimo. Aprašyta priemonė yra stikliniame indelyje (12 ml), taip pat turi iš plastiko pagamintą dozatorių, kurio dėka užtepti priemonę ant karpos yra paprasta ir lengva.

Panašios prekės
Preparatai nuo karpų, grybelio, nuospaudų

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau