dermaforte priemone karpoms salinti karpoms ne 2ml

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Derma Forte priemonė karpoms šalinti 2ml

Kategorija:
Prekės kodas
19473
Gamintojas
Peter Krizman AG
18Pirkdami prekę dovanų gausite +18 lojalumo taškai

Derma Forte priemonė karpoms šalinti, preparatas rankų bei pėdų paprastųjų karpų gydymui, 2 ml

Prieš pradėdami naudoti DermaForte® priemonę karpoms šalinti, atidžiai perskaitykite šį pakuotės lapelį, net jei esate naudoję šią medicinos priemonę anksčiau. Informacija gali būti iš dalies pakeista atsižvelgiant į naujausius mokslinius tyrimus nuo paskutinio šios medicinos priemonės naudojimo. Šią medicinos priemonę galima įsigyti be recepto. Nepaisant to, būkite atsargūs naudojant DermaForte® priemonę karpoms šalinti siekiant gauti norimą rezultatą. Saugokite šį lapelį, jei jums prireiktų perskaityti jį dar kartą.
DermaForte® priemonė karpoms šalinti yra medicinos priemonė skirta paprastųjų karpų gydymui. Sudėtyje yra acto monochloridinės rūgšties. Tai medžiaga, kuri ardo darinius ant odos. Karpa palaipsniui, sluoksnis po sluoksnio, ištirpsta. Acto monochloridinė rūgštis užtikrina, kad ląstelės, turinčios karpos virusą, išnyksta.

Pagrindinis privalumas naudojant DermaForte® priemonę karpoms šalinti yra tas, kad užtepimas yra neskausmingas, todėl priemonę galima naudoti ir vaikams.

 • Tinka naudoti vaikams nuo 4 metų.
 • Paprastųjų rankų bei pėdų karpų gydymui.
 • Tepti tik vieną kartas per savaitę.
 • Neskausmingas naudojimas.
  Efektyvi priemonė gilioms delnų ir padų karpoms bei įsisenėjusioms karpoms gydyti.
 • Lengva ir paprasta naudoti.
 • Vaikams saugi pakuotė.

Derma Forte sudėtis

50 % acto monochloridinė rūgštis, išgrynintas vanduo.

Derma Forte priemonės nuo karpų paruošimas ir naudojimas

DermaForte® priemonė karpoms šalinti turi apsauginį dangtelį, kurį galima atidaryti taip:
Padėkite buteliuką ant kieto paviršiaus, kuris yra atsparus ėsdinančiam skysčiui. Venkite kontakto su drabužiais, tekstile ar staltiesėmis. Atidarykite buteliuką spausdami ir sukdami dangtelį vienu metu. Nuimkite dangtelį nuo buteliuko.
Naudokite DermaForte® priemonę karpoms šalinti tik kartą per savaitę. Norint, kad aplink esanti oda nebūtų pažeista, rekomenduojame ją apsaugoti prieš pradedant gydymą, pavyzdžiui patepti aplink esančią odą vazelinu ar cinko tepalu. Pradėdami naudoti, kruopščiai nusausinkite mentelę, pavyzdžiui popieriniu rankšluosčiu, ir tuomet sugrąžinkite mentelę į buteliuką, kad paimtumėte šiek tiek skysčio. Tokiu būdu neužtepsite ant karpos per daug skysčio. Tada, nedidelį kiekį DermaForte® užtepkite ant karpos naudodamiesi mentele (neleiskite skysčiui nulašėti). Įsitikinkite, kad užtepėte skysčio tik ant karpos. Leiskite išdžiūti. Karpos nereikia uždengti. Karpa palaipsniui, sluoksnis po sluoksnio išnyks po vienos savaitės. Skysčiui reikia savaitės, kad ištirpdytų viršutinį odos sluoksnį, todėl jūs iškart po naudojimo nepastebėsite rezultato. Po kurio laiko karpos ląstelės yra sunaikinamos, o karpa įgyja baltą spalvą ir nunyksta. DermaForte® priemonė karpoms šalinti neturėtų būti naudojama dažniau nei vieną kartą per savaitę. Priklausomai nuo karpos dydžio bei storio gali reikėti pakartoti gydymą su DermaForte® po savaitės. Karpos yra užkrečiamos. Todėl nerekomenduojame šią priemonę naudoti daugiau nei vienam asmeniui. 
Prašome tepti DermaForte® priemonę su ypatingu atsargumu. Skystis yra ėsdinantis. Būkite ypač atsargūs tepdami skystį ant tų kūno vietų, kurios yra sunkiai pasiekiamos, pavyzdžiui padai. Tai ypač taikoma asmenims, turintiems ribotą mobilumą ar, jei yra sutrikdyta smulkiosios motorikos funkcijų sistema (rankų drebulys, sustingę pirštai). Po naudojimo atsargiai uždarykite buteliuką.

Nenaudokite DermaForte® priemonės karpoms šalinti:
Jei esate alergiškas vienai ar daugiau sudedamųjų dalių;
Ant veido (skystis niekada neturėtų turėti sąlyčio su akimis, burnos bei nosies gleivine);
Išorinių lytinių organų karpoms ar karpoms išorinių lytinių organų srityje;
Ant apgamų, vandeningoms karpoms, atviroms žaizdoms, senatvinėms (rudoms) karpoms, tamsios spalvos, plaukuotoms ar neįprastai atrodančioms karpoms;
Raudonoms, sudirgusioms ar infekuotoms karpoms;
Iškart po chirurginio karpų pašalinimo, karpų šaldymo (krioterapijos) ar lazerinio gydymo. Tai ypač aktualu, kai po gydymo oda yra paraudusi ar skausminga. Tokiu atveju reikės palaukti bent 4 savaites, kol paraudimas ar odos deginimas visiškai išnyks. Tik tada galite pradėti naudoti DermaForte®priemonę karpoms šalinti;
Nėštumo metu ar žindymo laikotarpiu.

Galimas Derma Forte priemonės nuo karpų nepageidaujamas poveikis

DermaForte® priemonė karpoms šalinti gali sukelti nepageidaujamą poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems. Naudojant DermaForte® priemonę gali pasireikšti: sudirgusi oda, deginimo pojūtis, paraudusi oda arba padidėjęs jautrumas. Jei bet kuri iš šių nepageidaujamų reakcijų tampa sunki ar, jei pastebite nepaminėtą nepageidaujamą poveikį, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Derma Forte preparato karpoms šalinti laikymas

Laikyti 15–25°C temperatūroje, sausoje, tamsioje vietoje, originalioje pakuotėje ir mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudoti pasibaigus ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui.

Papildoma informacija ir įspėjimai apie Derma Forte

Būkite ypač atsargūs naudojant DermaForte® priemonę karpoms šalinti:
Jei kyla abejonių dėl diagnozės (kai odos pakitimai negali būti neabejotinai paaiškinami kaip karpa);
Esant imonodeficitui (t.y. naudojant cistostatinius vaistinius preparatus);
Sergant diabetu arba esant kitiems negalavimams, tokiems kaip kraujagyslių ligos, ko pasekoje žaizdos gali sunkiai gyti.  Tokiais atvejais DermaForte® priemonė karpoms šalinti negali būti naudojama be gydytojo konsultacijos. Priemonė skirta tik išoriniam naudojimui ant rankų ar pėdų. Neskirta naudoti ant kitų kūno vietų.
Tepti ant rankų ir pėdų karpų. Nenaudoti ant karpų, kurios yra visiškai ar iš dalies po nagu;
Naudoti ypatingai atsargiai. DermaForte®priemonės karpoms šalinti skystis yra ėsdinantis;

 • Jei sveika oda prisiliečia prie DermaForte®priemonės karpoms šalinti skysčio, nuplaukite vandeniu. Jei taikant visas atsargumo priemones oda sudirgusi, turi būti taikomas toks pats gydymas kaip nudegimui;
  Kreipkitės į šeimos gydytoją, jei jūsų negalavimas tęsiasi;
 • Nelieskite su oda buteliuko dangtelio vidinės pusės;
 • Tinkamai uždarykite buteliuką po naudojimo ir laikykite vertikalioje padėtyje;
 • Naudojant vaikams, pagyvenusiems ar su negalia žmonėms, būtina suaugusiųjų priežiūra;
 • Vengti sąlyčio su drabužiais, tekstile, staltiesėmis ar oda.

Naudojimas kartu su kitais medikamentais: Kiek yra žinoma, sąveikos su vaistiniais preparatais nėra.

Medicinos priemonė: Pagaminta laikantis griežtų kokybės strandartų ISO 13485:2012. DermaForte®priemonė karpoms šalinti yra II a klasės medicinos priemonė, atitinkanti direktyvą 93/42/EEB.
Galutinė naudojimo data: Rekomenduojama nenaudoti DermaForte® priemonės karpoms šalinti pasibaigus tinkamumo laikui, kuris nurodytas ant pakuotės. DermaForte® priemonė karpoms šalinti gali būti naudojama 1 mėnesį po buteliuko pirmojo atidarymo.

Lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas: 2016 balandis

Derma Forte gamintojas

PK Benelux BV,
Vluchtoord 17,
5406 XP Uden NL

 

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.