Veido priežiūros priemonė

DR.DR. GRANDEL aktyvaus koncentrato ampulės HYALURON, 3 vnt., 3 ml

Категория:
Код продукта
17439
Производитель
DR. Grandel
Цена € 10,50 €  14,00* Вы сэкономили:
€ 3,50 (25%)
Сообщить о снижении цены

DR. GRANDEL aktyvaus koncentrato ampulės HYALURON, 3 vnt., 3 ml

Intensyviai priežiūrai skirtas drėkinantis ir glotninantis koncentratas su raukšles užpildančiu efektu. Net ryškios sausoje odoje susiformavusios raukšlės yra užpildomos iš vidaus ir ženkliai sumažėja.

Aktyvaus koncentrato ampulių HYALURON poveikis

Poveikis:

  • drėkina;
  • glotnina;
  • putlina.

Aktyvaus koncentrato ampulių HYALURON sudėtis

Aktyvieji ingredientai: hialurono rūgšties užpildas, skvalenas. 

Aktyvaus koncentrato ampulių HYALURON naudojimas

„Dr. Grandel" ampulės gali būti naudojamos vienkartiniam specialiam efektui pasiekti (kai siekiama efekto dienai ar ypatingai progai) arba kaip ilgalaikės priežiūros programa, siekiant pagerinti odos būklę.
Atsižvelgiant į pageidaujamo poveikio intensyvumą, ampules reikėtų naudoti 1-4 savaites. 2-3 kartus per savaitę užtepkite ampulės turinį ant švariai nuvalytos veido, kaklo ir iškirptės odos ir švelniai pirštų galiukais įmasažuokite priemonę į odą. Po to tepkite drėkinamąjį kremą.
Geriausia ampules naudoti vakare, tačiau galima naudoti ir ryte ar dienos metu. Jei ampulę naudojate ryte, ant viršaus tepkite drėkinamąjį ar tonuojantį kremą.

 

DR.DR. GRANDEL aktyvaus koncentrato ampulės HYALURON, 3 vnt., 3 ml потребление

„Dr. Grandel" ampulės gali būti naudojamos vienkartiniam specialiam efektui pasiekti (kai siekiama efekto dienai ar ypatingai progai) arba kaip ilgalaikės priežiūros programa, siekiant pagerinti odos būklę. Atsižvelgiant į pageidaujamo poveikio intensyvumą, ampules reikėtų naudoti 1-4 savaites. 2-3 kartus per savaitę užtepkite ampulės turinį ant švariai nuvalytos veido, kaklo ir iškirptės odos ir švelniai pirštų galiukais įmasažuokite priemonę į odą. Po to tepkite drėkinamąjį kremą. Geriausia ampules naudoti vakare, tačiau galima naudoti ir ryte ar dienos metu. Jei ampulę naudojate ryte, ant viršaus tepkite drėkinamąjį ar tonuojantį kremą.

Отзывы

Ваше мнение о наших распространяемых продуктах нам очень важна.
Мы благодарны за ваши комментарии.

Написать отзыв