Ciccarelli Timodore Pedicure elektroninis pėdų šveitiklis

Категория:
Код продукта
18424
Производитель
Dottor Ciccarrelli Farmaceutici
Цена € 23,25 €  27,35* Вы сэкономили:
€ 4,10 (15%)
Сообщить о снижении цены

TIMODORE Pedicure roller, elektroninis pėdų priežiūros rinkinys

Saugus ir efektyvus glotninamasis poveikis

Jūsų pėdos su pedikiūro ritinėliu „Timodore Pedicure Roller“ iškart taps glotnios ir minkštos! Dėl specialių glotninamųjų juodos besisukančios galvutės dalelių ritinėlis „Timodore Pedicure Roller“ švelniai pašalina išsausėjusią, sukietėjusią odą ir nuospaudas, ypač susiformavusias ant kulnų ar padų srityje. Pabaigai naudokite pakuotėje esančią pilką besisukančią galvutę, kurią sudaro itin smulkios glotninamosios dalelės: taip užbaigsite procedūrą ir suteiksite odai tobulo glotnumo!

Atsargiai priglauskite ritinėlį „Timodore Pedicure Roller“ prie pėdų: jos akimirksniu taps glotnios ir minkštos – vos po vienos procedūros! Jei norite, kad tokios tobulos jos išliktų ilgą laiką, reguliariai naudokite sausumą mažinantį kremą „Timodore Anti-Dryness Cream“ arba suskirdusių kulnų kremą „Timodore Cracked Heel Cream“.

RODMENYS IR CHARAKTERISTIKOS

  • Švelnios prisilietus ergonomiškos formos
  • Paruoštas naudoti – iš anksto įdėta galvutė, turinti šveičiamąjį ir glotninamąjį poveikį
  • Saugus ir efektyvus poveikis
  • Papildoma keičiama švelnaus poveikio besisukanti galvutė
  • Veikia su 4 baterijomis (AA tipo)

ĮSPĖJIMAI

Gaminys skirtas tik sukietėjusiai pėdų odai glotninti. Nenaudoti jokioms kitoms kūno vietoms. Nenaudoti, jei nėra įdėta keičiama galvutė. Naudoti, tik jei oda yra visiškai sausa. Tos pačios vietos neapdoroti ilgiau nei 3–4 sekundes, kaskart patikrinant poveikį odai. Dėl higienos priežasčių to paties ritinėlio negali naudoti kiti asmenys. Nebenaudoti, jei oda sudirgsta arba atsiranda uždegimo požymių. Nenaudoti, jei oda įpjauta ar pažeista. Nenaudoti, jei sergama diabetu ar turima kraujotakos problemų. Jei vietose, kuriose galima atlikti procedūrą, yra dermatologinių problemų, prieš naudojant pasikonsultuoti su gydytoju. Nenaudoti maudantis vonioje. Žiūrėti, kad prietaisas nepatektų į vandenį. Naudojant laikyti prietaisą atokiai nuo plaukų ir drabužių. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

NAUDOTI TIK IŠORIŠKAI

PAKUOTĖS TURINYS:

  • 1 pedikiūro ritinėlis „Timodore Pedicure Roller“
  • 2 skirtingos glotninamosios galios ritinėlio galvutės
  • 4 AA tipo šarminės baterijos
  • 1 mažas valymo šepetėlis
  • 1 apsauginis dangtelis

Reguliariai naudojant

1) Nuplaukite, nuvalykite ir visiškai nusausinkite sritį, kurioje ketinate atlikti procedūrą.

2) Nuimkite apsauginį dangtelį.

3) Patikrinkite, ar keičiama galvutė įstatyta tinkamai. Jei norite sužinoti, kaip nuimti keičiamą galvutę, žr. skyrių „Keičiamos galvutės pakeitimas“.

4) Įjunkite prietaisą: paspauskite ir pastumkite „ĮJUNGIMO / IŠJUNGIMO“ mygtuką į viršų.

5) Švelniai pridėkite besisukančią galvutę prie sukietėjusios odos, kurią norite pašalinti. Pernelyg stipriai nespauskite, nes prietaisas sustos. 

6) Išjunkite prietaisą ir patikrinkite, ar jau pasiekėte pageidaujamą glotnumo lygį. Jei reikia, procedūrą pakartokite.

7) Pasiekę pageidaujamą glotnumo lygį, išjunkite prietaisą – paspauskite ir pastumkite „ĮJUNGIMO / IŠJUNGIMO“ mygtuką žemyn.

8) Nuplaukite pėdas, kad pašalintumėte negyvos odos likučius, ir nušluostykite.

9) Tepkite sausumą mažinantį kremą „Timodore Anti-Dryness Cream“ arba suskirdusių kulnų kremą „Timodore Cracked Heel Cream“, jei pageidaujate, kad pėdos taptų dar glotnesnės ir minkštesnės.

NEATSPARUS VANDENIUI

2004/108/EB

Platintojas: Allium UPI, UAB. A. Juozapavičiaus g. 9, 09311  Vilnius.

Отзывы

Ваше мнение о наших распространяемых продуктах нам очень важна.
Мы благодарны за ваши комментарии.

Написать отзыв

Веб-сайт использует куки чтобы улучшить работу страницы и для маркетинга. Больше информации как отказаться от куки - политика конфиденциальности.