-30%
Apsauginė dulksna nuo saulės BIODERMA apsauginė veido ir kūno dulksna nuo saulės, Photoderm Brume solaire SPF30, 150 ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Apsauga nuo saulės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Apsauginė dulksna nuo saulės

BIODERMA apsauginė veido ir kūno dulksna nuo saulės, Photoderm Brume solaire SPF30, 150 ml

Kategorija:
Prekės kodas
18169
Gamintojas
Bioderma
Kaina € 13,29 €  18,98* Sutaupote
€ 5,69 (30%)
Pranešti,
kai kaina nukris

BIODERMA apsauginė veido ir kūno dulksna nuo saulės, Photoderm Brume solaire SPF30, 150 ml

Veidui ir kūnui. CELLULAR PROTECTION saugo odos ląsteles nuo oksidacinio streso dėka sudėtyje esančio vitamino E. Patikrintas su dermatologų ir oftalmologų priežiūra. Neužkemša porų. Fotostabilus.

Naudojimas: prieš saulės vonias gausiai purkškite kūną 20 cm atstumu nuo odos (per mažas priemonės kiekis mažina apsaugą). Naudojimą kartokite dažnai, ypač po maudynių, sporto ar esant trinčiai. Gali būti naudojamas ant drėgnos odos. Naudodami veidui, pradžiai paskirstykite priemonę delnuose ir tik tuomet tepkite veidą. Saugokite akių ir lūpų zoną. Per ilgas buvimas saulėje gali būti kenksmingas jūsų sveikatai.

Dėmesio! Flakono turinys stipriai suslėgtas ir labai degus. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir aukštesnės nei +50 C° temperatūros. Flakono neardyti net preparatui pasibaigus. Nepurkšti į liepsną, nerūkyti arti flakono, laikyti atokiai nuo įkaitusių daiktų. Saugoti nuo vaikų. Laikykite gerai vėdinamose patalpose. Naudoti tik pagal paskirtį. Negalima naudoti ant odos, kuri yra sudirgusi, pažeista ar nudegusi saulėje. Venkite kontakto su akimis.

Sudėtis: DICAPRYLYL ETHER, DIMETHYLETHER, HOMOSALATE, DIBUTYL ADIPATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, DICAPRYLYL CARBONATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOLMETHOXYPHENYLTRIAZINE, TOCOPHEROL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, FRAGRANCE (PARFUM)

Galiojimas po atidarymo: Tiek pat kiek produkto galiojimas ant pakuotės

Kilmės Šalis: Prancūzija

Gamintojas: NAOS

Tiekėjas: NAOS BALTIC UAB

BIODERMA apsauginė veido ir kūno dulksna nuo saulės, Photoderm Brume solaire SPF30, 150 ml vartojimas

"Gausiai purkškite kūną 20 cm atstumu nuo odos (per mažas priemonės kiekis mažina apsaugą) prieš eidami į saulę. Naudojimą kartokite dažnai, ypač po maudynių, sporto ar esant trinčiai. Gali būti naudojamas ant drėgnos odos. Naudodami veidui, pradžiai paskirstykite priemonę delnuose ir tik tuomet tepkite veidą. Saugokite akių ir lūpų zoną. Saugokite kūdikius ir vaikus nuo tiesioginių saulės spindulių. Per ilgas buvimas saulėje gali būti kenksmingas jūsų sveikatai. "

Panašios prekės
Apsauga nuo saulės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau