Multi-Gyn Compresses N12

Prekės kodas
98369
Gamintojas
BioClin B.V.
-12%
logo
Intymios higienos priemonė moterims Multi-Gyn Compresses N12 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Intymi higiena ir kosmetika

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Intymios higienos priemonė moterims

Multi-Gyn Compresses N12

Kategorija:
Prekės kodas
98369
Gamintojas
BioClin B.V.
logo
Lojalumo programos MANO eurai dalyviams
-12%
logo
Speciali kaina
9,50 €
Sutaupote:
1,29€ (12%)
Įprasta kaina 10,79 €
Pranešti,
kai kaina nukris

„MULTI-GYN“ KOMPRESAI IŠORINIŲ LYTINIŲ ORGANŲ SRITIES PRIEŽIŪRAI

  • Raminamasis poveikis jautriai odai po gimdymo
  • Palaiko gerą odos būklę
  • Išskirtinai švelnus, apsaugantis kompresas
  • Idealiai tinka naudoti po gimdymo

PASKIRTIS

Išorinių lytinių organų (vulvos ir lytinių lūpų), makšties ir išangės išorinės srities priežiūrai. Malšina padidėjusį jautrumą ir palaiko gerą odos būklę. Idealiai tinka naudoti po gimdymo.

„MULTI-GYN“ KOMPRESŲ VEIKIMO BŪDAS

„Multi-Gyn“ kompresai ramina jautrią lytinių organų srities odą ir palaiko gerą jos būklę. Idealiai tinka naudoti po gimdymo. Kiek­vienas kompresas yra impregnuotas geliu. Šis natūralus gelis pagrįstas patentuotu 2QR kompleksu. Kompresas uždedamas ant lytinių organų srities, kurioje jis suformuoja švelnią apsauginę plėvelę. Kompreso išorė yra laminuota. Gelis netepa apatinių drabužių.

NAUDOJIMO NURODYMAI

Atidarykite paketėlį, išskleiskite kompresą ir uždėkite jį ant jautrios vietos geliu impregnuota puse. Laikykite kompresą tiek laiko, kiek norite, bet ne trumpiau kaip 10 minučių. Siekiant užtikrinti, kad kompresas liktų savo vietoje, mūvėkite aptemptas apatines kelnaites. Naudokite naują kompresą du kartus per parą tol, kol problemų neliks. Kompresas skirtas tik vienkartiniam naudojimui. Panaudojusi kompresą, jį išmeskite dėl higienos priežasčių. Laikykite 10–25 °C temperatūroje.

„MULTI-GYN“ KOMPRESŲ PAGRINDĄ SUDARO NATŪRALIOS MEDŽIAGOS

„Multi-Gyn“ kompresuose esantis gelis pagrįstas natūraliomis medžiagomis ir turi 2QR kompleksą. Sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų ir gyvūninės kilmės medžiagų.

 INGREDIENTS

Aloe barbadensis Leaf extract, Aqua, Glycerin, Xanthan Gum, Citric acid, Caprylyl Glycol, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Sodium hydroxide.

Pagrindinė sudedamoji dalis – 2QR kompleksas: patentuota sudedamoji dalis, išskirta iš tikrojo alavijo (Aloe Barbadensis).

NĖŠTUMAS IR ŽINDYMAS

Nėra žinomų kontraindikacijų naudojant „Multi-Gyn“ kompresus nėštumo ir žindymo metu.

Gamintojas: BioClin BV,
Blaak 555, 3011 GB Rotterdam, Nyderlandai / Holland / Nīderlande.

Multi-Gyn Compresses N12 vartojimas

Atidarykite pakuotę, išskleiskite kompresą ir uždėkite jį impregnuota puse ant pažeistos vietos. Laikykite kompresą tiek, kiek norite, tačiau ne trumpiau kaip 10 minučių. Norėdami užtikrinti, kad kompresas išliks savo vietoje, mūvėkite aptemptas apatines kelnaites. Kartokite gydymo procedūrą mažiausiai du kartus per dieną tol, kol problemos nebeliks. „Multi-Gyn“ kompresų nerekomenduojama naudoti ilgiau nei 30 dienų per vieną gydymo kursą. Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Panašios prekės
Intymi higiena ir kosmetika

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau