Created by OWEXX Medicinos prekės

Ieškote populiariausių medicinos prekių? Švirkštai, sauskelnės, testai, tvarsčiai ir kitos medicinos prekės leis tinkamai pasirūpinti savo sveikata ir higiena. Įvairaus veikimo preparatai, termometrai, kraujospūdžio matuokliai ir kiti elektroniniai prietaisai taps puikia profilaktine sveikatos patikros priemone. Žinomų gamintojų prekės atitinka aukštus kokybės reikalavimus ir yra skirtos naudoti namuose. Didelis medicininių prekių pasirinkimas, gera kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

MEDICINOS PREKĖS

 

Medicinos prekės – tai švirkštai, sauskelnės suaugusiems, nėštumo, vaisingumo, testai, diagnostinės juostelės gliukozei ir kiti testai, įvairūs tvarsčiai, termometrai, kraujospūdžio matuokliai, kiti elektroniniai prietaisai, kurie gali būti naudojami namuose, kai norite pasirūpinti savo sveikata: profilaktiniam sveikatos pasitikrinimui, taip pat esant nedideliems sužeidimams buityje, namuose ar gamtoje. Pasirūpinkite, kad visuomet po ranka būtų reikalingos medicinos priemonės. Internetinėje „MANO vaistinėje“ galite rasti žinomų gamintojų (MICROLIFE, SENI, URGO, TENA ir kt.) medicinos prekes geromis kainomis. Greitas pristatymas, patogus apsipirkimas.

 

Medicinos prekės | MANO Vaistinė

 

KOKIOS MEDICINOS PREKĖS TURI ATSIRASTI JŪSŲ NAMŲ VAISTINĖLĖJE?

Namų vaistinėlėje visuomet vietos turi atsirasti keliems svarbiausiems prietaisams ir medicinos priemonėms, kurios pravers visai šeimai.

  • Greitam ir tiksliam kūno temperatūros matavimui – bekontakčiai ir skaitmeniniai termometrai. Bekontaktis termometras automatiškai išmatuoja reikiamą atstumą iki kaktos paviršiaus ir automatiškai pamatuoja temperatūrą. Tyliai veikiantys, tikslūs termometrai pravers matuojant vaikų kūno ar aplinkos temperatūrą. Skaitmeniniai termometrai yra skirti išmatuoti žmogaus kūno temperatūrą įprastu režimu per burną, tiesiojoje žarnoje ar pažastyje.
  • Šildantys ir šaldantys geliai, tepalai, balzamai, purškalai skaudantiems sąnariams, esant sumušimams, norint sumažinti patinimą, apmalšinti skausmą.
  • Priemonės žaizdų priežiūrai. Priemonės žaizdų dezinfekcijai, sterilūs tvarsčiai, įvairių dydžių pleistrai, taip pat žirklutės ir pincetas pravers, kai namuose ar gamtoje patirsite nedidelį sužeidimą arba vabzdžio įgėlimą.

Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų taip pat laukia įvairūs vitaminai moterims, vaikams, vyrams. Kosmetikos ir higienos prekė visai šeimai.