hartmann tvarstis hydroclean plus cavity 4cm sterilus n1 gilioms zaizdoms

Panašios prekės
Tvarsčiai, marlė

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Hartmann Tvarstis HydroClean Plus Cavity 4cm, sterilus N1 (gilioms žaizdoms)

Kategorija:
Prekės kodas
16912
Gamintojas
Paul Hartmann AG
86Pirkdami prekę dovanų gausite +86 lojalumo taškai

Tvarstis Hartmann HydroClean Plus Cavity

„HydroClean Plus cavity" yra drėgnas tvarstis, kurio centrinę dalį sudaro celiuliozės ir celiuliozės pluoštu sutvirtintas itin gerai absorbuojantis poliakrilatas (SAP). Antiseptikas poliheksametilenas biguanidinas (PHMB) yra susietas su superabsorbentu (SAP), sudrėkintu Ringerio tirpalu. Tvarsčio išorinis sluoksnis pagamintas iš austinės polipropileno medžiagos.

Tvarsčio Hartmann HydroClean Plus Cavity ypatybės ir veikimo metodas

Tvarstis „HydroClean Plus cavity" iki 3 dienų išskiria į žaizdą Ringerio tirpalą. Kadangi tvarstis tuo pačiu metu sugeria ir žaizdos eksudatą, žaizda valoma interaktyviai ir nenutrūkstamai. Antiseptikas poliheksametilenas biguanidinas, esantis itin gerai absorbuojančio poliakrilato viduje, naikina bakterijas ir neleidžia daugintis mikroorganizmams tvarstyje. Taip sumažinama pakartotino užkrato galimybė visą laiką, kol tvarstis naudojamas.

Tvarsčio „HydroClean Plus cavity" sudėtyje esantis poliakrilatas nukenksmina gijimo procesą stabdančias metaloproteinazes (MMP). Tai skatina gijimo procesą, kai jis, esant lėtinėms žaizdoms, būna sulėtėjęs.

Tvarsčio Hartmann HydroClean Plus Cavity indikacijos

Blogai gyjančių gilių žaizdų drėgno gydymo priemonė. „HydroClean Plus cavity" geriausiai tinka naudoti lėtinėms, prastai gyjančioms žaizdoms, esant jų valymosi ir besiformuojančių granuliacijų fazėms. Be to, „HydroClean Plus cavity" gali būti naudojamas ir užsitęsusiam gijimo procesui aktyvinti, ypač jei tai susiję su padidėjusiu metaloproteinazių aktyvumu.

Tvarsčio Hartmann HydroClean Plus Cavity naudojimo nurodymai

„HydroClean Plus cavity" tamponuojamas į žaizdą ir uždengiamas tvarsčiu „HydroClean advance". „HydroClean Plus cavity" turi gerai priglusti prie žaizdos dugno, o išorinis tvarstis - lengvai dengti žaizdos kraštus; pritvirtinama tinkama fiksavimo medžiaga.

Abu tvarsčiai keičiami vadovaujantis medicininėmis indikacijomis, bet ne rečiau kaip kas 3 dienas. Jei odos būklė apie žaizdą neleidžia ant įtamponuoto tvarsčio viršaus uždėti „HydroClean advance", galima naudoti plėvelės tvarsčius.

Jei žaizdai reikia didelės drėgmės, tvarstis gali išdžiūti anksčiau. Tokiu atveju jį reikia pakeisti greičiau nei nurodyta. Dažniausiai „HydroClean Plus cavity" labai lengvai išimamas iš žaizdos. Jei tvarstis prilimpa, norint jį lengvai išimti, reikia sudrėkinti fiziologiniu druskos arba Ringerio tirpalu ir po kelių minučių neskausmingai tai padaryti.

Tvarsčio Hartmann HydroClean Plus Cavity Šalutinis poveikis

Pradėjus gydymą su „HydroClean Plus cavity", žaizda gali padidėti, nes panaikinami jau negrįžtamai pažeisti audiniai. Tai yra prasidėjusio žaizdos gijimo ženklas. Drėgmės terapijos metu gali parausti žaizdos kraštai. Paprastai tai atsinaujinusios kraujotakos ženklas, žaizdai pradėjus gyti. Tačiau kiekvienu atveju priežastys turi būti įvertinamos individualiai. Pati „HydroClean Plus cavity" terapija skausmo nesukelia, tačiau dažnai atviros žaizdos yra labai skausmingos dirginant jas mechaniškai. Atskirais atvejais būtina apsvarstyti, ar yra indikacijų skirti analgetikų. Gydymas drėgna aplinka naudojant Ringerio tirpalą, nesukelia sveikų odos ląstelių maceracijos, bet padinis raginis odos sluoksnis gali išburkti ir dėl to susidaryti baltų apnašų.

Tvarsčio Hartmann HydroClean Plus Cavity kontraindikacijos

„HydroClean Plus cavity" negalima naudoti esant jautrumui tvarsčio sudedamosioms dalims.

Tvarsčio Hartmann HydroClean Plus Cavity atsargumo priemonės

Negalima karpyti ar kitaip mechaniškai pažeisti tvarsčio „HydroClean Plus cavity". Jei oda aplink žaizdą labai jautri ar pažeista, rekomenduojama naudoti specialias odą apsaugančias priemones. Pacientams, linkusiems į kraujavimą (pvz., vartojant kraujo skystinamuosius preparatus), keičiant tvarsčius reikia skirti ypatingą dėmesį. Esant poreikiui, sudrėkinti tvarstį fiziologiniu arba Ringerio tirpalu, kaip buvo aprašyta anksčiau. Infekuotos ar gausiai bakterijų kolonizuotos žaizdos turi būti tvarstomos prižiūrint gydytojui, ypač jei fiksuojant naudojamas plėvelės tvarstis.

DĖMESIO: kiekvieną kartą prieš pradedant gydyti blogai gyjančias žaizdas, būtina žaizdos būklę įvertint mediciniškai ir išsiaiškinti žaizdai gyti trukdančius faktorius. Gydymas „HydroClean Plus cavity" nepakeičia priežastinio žaizdos gydymo ir ypač gydymo sisteminiais antibiotikais.

Bendrieji nurodymai

Laikyti žemesnėje nei 30 °C temperatūroje, sausoje vietoje. Tvarstis yra sterilus, kol nepažeista jo pakuotė. Pakartotinai nesterilizuoti. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

 

Teksto peržiūrėjimo data: 2015-05

 

Gamintojas: „PAUL HARTMANN AG", 89522 Heidenheim, Vokietija

 

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Tvarsčiai, marlė

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

 Užsakyk už 40 eurų ir gauk 5 vienetus respiratorių KN95 (FFP2) dovanų!

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.