Priemonė nuo utėlių Licener šampūnas nuo utėlių 100ml N1 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Nuo utėlių

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Priemonė nuo utėlių

Licener šampūnas nuo utėlių 100ml N1

Kategorija:
Prekės kodas
16852
Gamintojas
Sirowa
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
18Pirkdami prekę dovanų gausite +18 lojalumo taškai

Licener šampūnas nuo utėlių,100ml

Licener – tai šampūnas nuo utėlių. Jis per vieną procedūrą sunaikina utėles ir jų kiaušinėlius.

Licener efektyvumas buvo įrodytas klinikiniais tyrimais, kuriuose dalyvavo galvos utėlių turintys vaikai. Šampūnas nepažeidžia odos ir plaukų, nesukelia perštėjimo ir yra neutralaus kvapo. Licener veiklioji medžiaga – natūralus nimbamedžių ekstraktas, gaunamas iš indinių nimbamedžių. Licener naudoti paprasta ir greita. Šampūnas suveikia vos per 10 min.

Kaip Licener veikia?

Šampūno sudėtyje yra nimbamedžių ekstrakto. Šis ekstraktas užkemša utėlių kvėpavimo takus, todėl jos nebegauna deguonies. Ekstraktui įsiskverbus į utėlių kiaušinėlius, jie taip pat uždūsta. Taigi Licener per vieną procedūrą sunaikina ir utėles, ir jų kiaušinėlius.

Šampūno Licener nuo utėlių naudojimas

1-as žingsnis: Licener šampūnu ištepkite sausus plaukus. Kruopščiai įmasažuokite nuo pat galvos odos iki plaukų galiukų. Palikite veikti 10 minučių.

2-as žingsnis: Drungnu vandeniu šampūną kruopščiai išskalaukite iš plaukų.

Rekomendacija: vienam žmogui rekomenduojama sunaudoti vieną Licener buteliuką (priklausomai nuo plaukų ilgio). Licener tinka suaugusiesiems ir vyresniems nei 2 metų vaikams. Licener poveikis jaunesniems kaip 2 metų vaikams nebuvo ištirtas.

Visapusė priemonė nuo galvos utėlių ir jų kiaušinėlių. Pakanka panaudoti vieną kartą: patikrinta klinikiniškai; be insekticidų; pagrindas – natūralios augalinės medžiagos.

Licener šampūno nuo utėlių platintojas

UAB Sirowa Vilnius, Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius

Licener šampūnas nuo utėlių 100ml N1 vartojimas

1-as žingsnis: Licener šampūnu ištepkite sausus plaukus. Kruopščiai įmasažuokite nuo pat galvos odos iki plaukų galiukų. Palikite veikti 10 minučių. 2-as žingsnis: Drungnu vandeniu šampūną kruopščiai išskalaukite iš plaukų. Rekomendacija: vienam žmogui rekomenduojama sunaudoti vieną Licener buteliuką (priklausomai nuo plaukų ilgio). Licener tinka suaugusiesiems ir vyresniems nei 2 metų vaikams. Licener poveikis jaunesniems kaip 2 metų vaikams nebuvo ištirtas. Visapusė priemonė nuo galvos utėlių ir jų kiaušinėlių. Pakanka panaudoti vieną kartą: patikrinta klinikiniškai; be insekticidų; pagrindas – natūralios augalinės medžiagos.

Panašios prekės
Nuo utėlių

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau