-27%
ISDINCEUTICS Pigment Expert ampulės 2ml N10 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Ypatinga priežiūra

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

ISDINCEUTICS Pigment Expert ampulės 2ml N10

Kategorija:
Prekės kodas
22469
Gamintojas
Isdin
Kaina 18,23 € 24,97 * € Sutaupote
6,74 € (27%)
Pranešti,
kai kaina nukris

ISDINCEUTICS Pigment Expert ampulės 2ml N10

Priemonė mažina pigmentines dėmes ir apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo.
Pigmentaciją stabdantis kompleksas „Pigment Block“ veiksmingai mažina pigmentines dėmes.
Glikolio rūgštis suteikia stiprią eksfoliaciją, dėl ko pagerėja odos mikroreljefas, oda tampa skaistesnė, jos tonas tolygesnis.
Dikalio glicirizatas augalinės kilmės ingredientas, pasižymintis raminamuoju poveikiu, sulaiko hialurono rūgštį veido odoje, atkuria odos elastingumą.

Tepkite ant švarios ir sausos veido, rankų, kaklo, dekoltė odos, vengdami zonų aplink akis, nosį ir burną.

Instrukcija:
1. Supurtykite ampulę.
2. Įstatykite ampulę į aplikatorių ir nulaužkite galvutę.
3. Užtepkite ½ ampulės turinio ant švarios, sausos veido, rankų, kaklo ir dekoltė odos, apeidami zonas aplink akis, nosį ir gleivines bei švelniai įmasažuokite, kad gerai įsigertų. Norėdami sumažinti tamsias dėmes, tepkite 3 mėnesius ryte ir vakare. Po 3 mėnesių tepkite tik kartą per dieną. Atidarę ampulę, sunaudokite ją per 48 valandas.
Atsargumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Venkite patekimo į akis ir gleivinę, nes gali dirginti. Per neatsargumą patekus į akis, nedelsdami plaukite dideliu kiekiu vandens. Laikykite atokiau nuo vaikų. Atidarę ampulę, sunaudokite ją per 48 valandas. Nepraryti. Neskirta injekcijoms. Naudoti tik suaugusiesiems. Patikrinta dermatologų. Nekemša porų. Nėra mineralinių aliejų.
Informacija dėl įdegio saulėje: priemonėje yra vaisių rūgščių (AHA), kurios gali padidinti Jūsų odos jautrumą saulei. Naudodami priemonę ir savaitę po naudojimo, tepkitės apsauginiu kremu nuo saulės.

Sudėtos: Aqua (Water), Niacinamide, Glycolic Acid, Sodium Hydroxide, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydroxyphenoxy Propionic Acid, Phenoxyethanol, 4-Butylresorcinol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Biosaccharide Gum-1, Alcohol Denat., CI 15985 (Yellow 6), CI 19140 (Yellow 5).

Gamintojo šalis: Ispanija

ISDINCEUTICS Pigment Expert ampulės 2ml N10 vartojimas

Tepkite ant švarios ir sausos veido, rankų, kaklo, dekoltė odos, vengdami zonų aplink akis, nosį ir burną. Instrukcija: 1. Supurtykite ampulę. 2. Įstatykite ampulę į aplikatorių ir nulaužkite galvutę. 3. Užtepkite ½ ampulės turinio ant švarios, sausos veido, rankų, kaklo ir dekoltė odos, apeidami zonas aplink akis, nosį ir gleivines bei švelniai įmasažuokite, kad gerai įsigertų. Norėdami sumažinti tamsias dėmes, tepkite 3 mėnesius ryte ir vakare. Po 3 mėnesių tepkite tik kartą per dieną. Atidarę ampulę, sunaudokite ją per 48 valandas. Atsargumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Venkite patekimo į akis ir gleivinę, nes gali dirginti. Per neatsargumą patekus į akis, nedelsdami plaukite dideliu kiekiu vandens. Laikykite atokiau nuo vaikų. Atidarę ampulę, sunaudokite ją per 48 valandas. Nepraryti. Neskirta injekcijoms. Naudoti tik suaugusiesiems. Patikrinta dermatologų. Nekemša porų. Nėra mineralinių aliejų. Informacija dėl įdegio saulėje: priemonėje yra vaisių rūgščių (AHA), kurios gali padidinti Jūsų odos jautrumą saulei. Naudodami priemonę ir savaitę po naudojimo, tepkitės apsauginiu kremu nuo saulės.

Panašios prekės
Ypatinga priežiūra

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau