dr grandel drekinamoji kauke hydro active moisture mask 75 ml

Panašios prekės
Ypatinga priežiūra

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Veido priežiūros priemonė

DR. GRANDEL drėkinamoji kaukė HYDRO ACTIVE MOISTURE MASK, 75 ml

Kategorija:
Prekės kodas
17437
Gamintojas
DR. Grandel
53Pirkdami prekę dovanų gausite +53 lojalumo taškai

DR. GRANDEL drėkinamoji kaukė HYDRO ACTIVE MOISTURE MASK, 75 ml - produkto aprašymas

Moisture Mask 3 min. drėkinanti kaukė.

DR. GRANDEL drėkinamosios kaukės aktyvūs ingredientai

  • Algae Sea Water complex yra rinkinys Laminaria digitata (rudasis dumblis) ir Chlorella vulgaris (žaliasis mikrodumblis). Šie du augalai yra ypatingai turtingi lipidų, mineralų, peptidų ir kitų odai reikalingų ingredientų. Jie maitina odą ir suteikia kremui tekstūrą naudojant natūralias medžiagas.[6][7]

  • Kofeinas greitai absorbuojasi odon ir veikia kaip diuretikas. Veido patinimas greitai panaikinamas ir oda tampa stangresne.

  • Laktinė rūgštis ir citrinų r. gelbėja odai eksfolijuotis. Kreme esanti maža koncentracija tobulai tinka pagerinti jo efektyvumą, tačiau nepakeičia dedikuoto ekfoliacinio produkto.

  • Alantoinas jau senai žinomas dėl savo drėkinančio efekto. Jis tai pasiekia didindamas fibroblastų (ląstelės, atsakingos už odos drėgmę) kiekį ir intraląstelinės matricos (ląstelės vidinio karkaso) sintezę. Alantoinas taip pat tinka gydyti švelniam dermatitui. [37][38]

Drėkinamosios kaukės HYDRO ACTIVE MOISTURE MASK naudojimas

  • Uždėkite maždaug du arbatinius šaukštelius ant veido, kaklo ir dekoltė. Palikite veikti 3 – 5 min. ir tuomet pašalinkite likučius su drėgna kempinėle.

Odos tipas

Odos būklė

Tekstūra

Normali, sausa, mišri, riebi

Reikli

Lengva

[6] Filipa B. Pimentel, Rita C. Alves, OrcID, Francisca Rodrigues and M. Beatriz P. P. Oliveira. Macroalgae-Derived Ingredients for Cosmetic Industry—An Update. REQUIMTE/LAQV, Department of Chemical Sciences, Faculty of Pharmacy, University of Porto, Rua de Jorge Viterbo Ferreira nr. 228, 4050-313 Porto, Portugal. 2018. DOI: 10.3390/cosmetics5010002.
[7] ^ https://en.wikipedia.org/wiki/Chlorella_vulgaris.
[37] Araújo LU, Grabe-Guimarães A, Mosqueira VC, Carneiro CM, Silva-Barcellos NM. (2012-10-22). „Profile of wound healing process induced by allantoin“. Acta Cir Bras. 25 (5): 460–6. doi:10.1590/S0102-86502010000500014. PMID 20877959.
[38] Veraldi, S; De Micheli, P; Schianchi, R; Lunardon, L (2009). „Treatment of pruritus in mild-to-moderate atopic dermatitis with a topical non-steroidal agent“. Journal of Drugs in Dermatology. 8 (6): 537–9. PMID 19537379.

DR. GRANDEL drėkinamoji kaukė HYDRO ACTIVE MOISTURE MASK, 75 ml vartojimas

Vieną ar du kartus per savaitę plonu, bet lygiu sluoksniu užtepkite ant nuvalytos veido, kaklo ir dekoltė srities odos. Palikite veikti 3-5 minutes, nuvalykite likučius ir procedūrą užbaikite naudodami „Dr. Grandel" odos priežiūros priemones.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Ypatinga priežiūra

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.