testas n tumo nust baby check 1 kaset

Panašios prekės
Diagnostikos testai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Nėštumo testas

Nėštumo testas BABY CHECK-1, kasetė, N1

Kategorija:
Prekės kodas
2077
Gamintojas
Prancūzija
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
4Pirkdami prekę dovanų gausite +4 lojalumo taškai

Testas nėštumo nustatymui BABY CHECK-1, kasetė, N1

Greitasis testas nėštumui nustatyti, skirtas savarankiškam žCG koncentracijos šlapime įsivertinimui

Veda Lab. BABYCHECK-1 testas yra greitas ir kokybiškas mėginys nustatyti žmogaus chroriongonadotropiną (HCG) kraujo serume arba šlapime. Metodo esmę sudaro unikali ypač jautrių monokloninių, su dažais konjuguotų ir polikloninių antikūnių, kombinacija, kurie selektyviai jungiasi su HCG. Mažiau nei per 5 minutes nustatoma HCG, esant koncentracijai ne mažesnei kaip 10 mIU / ml.

Difunduojant mėginio pavyzdžiui per absorbentą, konjuguoti su dažais antikūnai susijungia su HCG sudarydami antikūnio-antigeno kompleksą. Šis kompleksas jungiasi su anti-HCG antikūniais teigiamos reakcijos zonoje (B), ir nusidažo raudonai, jei HCG koncentracija viršija 10 mIU/ml. Jei HCG koncentracija mažesnė, juostelė šioje zonoje nesusidaro. Reakcijos mišinys toliau difunduoja Į kontrolės zoną (C). Nesujungti, konjuguoti su dažais antikūniai, jungiasi su reagentais kontrolės zonoje, tuo parodydami, kad testas yra patikimas.

BABYCHECK-1 sudėtinės dalys

  • Testo kasetė su reagentu;
  • Plastikinė pipetė.

BABYCHECK-1 laikymo sąlygos

Nėštumo testas turi būti laikomas neišpakuotas kambario temperatūroje (4-30°C). Testo kasetės negalima dėti Į šaldytuvą.

Įspėjimai

Šis testas yra sukurtas tik diagnostiniams tikslams – tyrimams in vitro. Atidžiai perskaitykite instrukcijas prieš atlikdami tyrimą. Nenaudokite pasibaigus galiojimo laikui.

Nėštumo testo BABY CHECK-1 tyrimo eiga

Išimkite testo kasetę iš apvalkalo. Į pipetę pritraukite mėginio ir laikydami ją vertikaliai Įlašinkite lygiai 6 lašus Į mėginio duobutę (A). Testo rezultatus vertinkite po 5-10 minučių.

Nėštumo testo BABY CHECK-1 rezultatų įsivertinimas

Neigiamas:
Viena raudona juostelė kontrolinėje zonoje (C). Nėra jokios juostelės tyrimo zonoje (B).
 
Teigiamas:
2 raudonos juostelės tyrimo (B) ir kontrolinėje (C) zonose.
   
Neįvertinamas:
Jei nėra nevienos juostelės kontrolinėje ar tyrimo zonose. Šio atveju, testą pakartokite su esamu mėginiu arba su nauju mėginiu po 48 valandų.

Nėštumo testo BABY CHECK-1 gamintojas

Veda Lab.,
Prancūzija

Nėštumo testas BABY CHECK-1, kasetė, N1 vartojimas

Išimkite testo kasetę iš apvalkalo. Į pipetę pritraukite mėginio ir laikydami ją vertikaliai Įlašinkite lygiai 6 lašus Į mėginio duobutę (A). Testo rezultatus vertinkite po 5-10 minučių.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Diagnostikos testai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.