-30%
ouch nestumo testas

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Nėštumo testas

OUCH patikimas nėštumo testas (kasetė su pipete), N1

Kategorija:
Prekės kodas
99975
Gamintojas
Atlas Link
Kaina € 1,30 €  1,86* Sutaupote
€ 0,56 (30%)
Pranešti,
kai kaina nukris

OUCH patikimas nėštumo testas (kasetė su pipete), N1

OUCH nėštumo (HCG)  testai pagaminti pagal ISO 13485 standartus ir turi Europos Sąjungos CE sertifikatą.

1. KADA GALIU ATLIKTI NĖŠTUMO TESTĄ?

Šį nėštumo testą OUCH galite atlikti nuo pirmosios vėluojančių mėnesinių dienos ir vėliau.

2. MĖGINIO PAĖMIMAS IR NAUDOJIMAS

Pirmiausia į švarų sausą indelį reikia paimti šlapimo mėginį. Geriausia naudoti pirmąjį ryto šlapimo mėginį, nes jame dažniausiai būna didžiausia žChG koncentracija, bet galima naudoti bet kuriuo paros metu paimtus šlapimo mėginius.

3. OUCH NĖŠTUMO TESTO ATLIKIMAS                     

1. Palaukite, kol sandarus maišelis ir šlapimas taps kambario temperatūros. Norėdami pradėti testą, atidarykite sandarų maišelį ir išimkite kasetę.
2. Padėkite testo kasetę šonu ant plokščio švaraus paviršiaus. Pipete paimkite apie 0,2 ml (maždaug 4 lašai) mėginio ir jį sulašinkite į kasetės mėginio šulinėlį.
3. Palaukite, kol atsiras spalvotos juostelės. Atsižvelgiant į mėginio žChG koncentraciją šlapime, teigiamas rezultatas gali atsirasti vos po 40 sekundžių. Tačiau, kad būtų patvirtintas neigiamas rezultatas, reikia palaukti visą reakcijos laiką (5 minutes). Rezultatų negalima vertinti po 10 minučių.
4. Panaudotą testą išmeskite. Jei įmanoma, kasetę išmeskite į specialią talpyklą.

4. REZULTATŲ INTERPRETAVIMAS

Neigiamas:  jei testo kasetės kontrolės vietoje (C) atsiranda tik viena spalvota juostelė, o testo vietoje (T) juostelės nėra, tai nurodo neigiamą rezultatą, šlapime žChG neaptikta. Tai reiškia, kad arba nesate nėščia, arba išsityrėte per anksti. Jei nesate įsitikinusi, pakartokite testą po 48 valandų.

Teigiamas:  jei testo kasetėje atsiranda dvi spalvotos juostelės, viena testo vietoje ir viena kontrolės vietoje, tai reiškia, kad yra didelė tikimybė, jog esate nėščia – jūsų šlapime aptikta žChG. Viena juostelė gali būti šviesesnė už kitą, jos neturi sutapti, bet tai vis tiek yra teigiamas rezultatas.

Netinkamas:  jei testo kasetėje neatsiranda nei viena juostelė, testas netinkamas ir jį reikia pakartoti naudojant kitą kasetę.

5. KOKYBĖS KONTROLĖ

Integruotos kokybės kontrolės funkcijos:
pridėjus šlapimo mėginį, spalvotos juostelės juda palei priekinio dažo konjugato krašto membraną ir yra visiškai „pašalinamos“ nuo testo juostelių.

Atlikus testą, jei mėginys neigiamas, matysite rausvai violetinės spalvos juostelę C vietoje, o jei teigiamas, matysite rausvai violetinės spalvos juosteles C ir T vietose. CONTROL juostelės atsiradimas rodo, kad kasetė veikia tinkamai, tai yra procedūros kontrolė.

OUCH NĖŠTUMO TESTO CHARAKTERISTIKOS

1.  JAUTRUMAS
Paprastas žChG lygio šlapime nėštumo testas rodys teigiamus rezultatus, jei mėginio žChG koncentracija artima 25 mTV/ml ar didesnė.

2. TIKSLUMAS
Paprasto žChG lygio šlapime nėštumo testo lyginamieji tyrimai su rinkoje esančiais prietaisais atlikti įmonėje ir klinikinių standartų laboratorijoje. Palyginti teigiami ir neigiami rezultatai, koreliacija buvo > 99,5 %.

OUCH NĖŠTUMO TESTO GAMINTOJAS

Atlas Link Inc., JAV

OUCH patikimas nėštumo testas (kasetė su pipete), N1 vartojimas

1. Palaukite, kol sandarus maišelis ir šlapimas taps kambario temperatūros. Norėdami pradėti testą, atidarykite sandarų maišelį ir išimkite kasetę. 2. Padėkite testo kasetę šonu ant plokščio švaraus paviršiaus. Pipete paimkite apie 0,2 ml (maždaug 4 lašai) mėginio ir jį sulašinkite į kasetės mėginio šulinėlį. 3. Palaukite, kol atsiras spalvotos juostelės. Atsižvelgiant į mėginio žChG koncentraciją šlapime, teigiamas rezultatas gali atsirasti vos po 40 sekundžių. Tačiau, kad būtų patvirtintas neigiamas rezultatas, reikia palaukti visą reakcijos laiką (5 minutes). Rezultatų negalima vertinti po 10 minučių. 4. Panaudotą testą išmeskite. Jei įmanoma, kasetę išmeskite į specialią talpyklą.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.