mepilex border 3

Panašios prekės
Tvarsčiai, marlė

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Tvarstis, marlė

Tvarstis Mepilex Border 10 x 10 cm, N5

Kategorija:
Prekės kodas
98934
Gamintojas
Molnlycke Health Care
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.

Tvarstis Mepilex Border 10 x 10 cm, N5

Lipnus minkšto silikono tvarstis

Mepilex Border yra sugeriantis, lipnus minkšto silikono tvarstis. Jis susideda iš:
- tiesiogiai su žaizda kontaktuojančio minkšto silikono sluoksnis (Safetac).
- trijų dalių sugeriantysis sluoksnis: poliuretano klijai, neaustinės medžiagos sluoksnis ir sugeriantis putų sluoksnis su puikiai absorbuojančiomis poliacrilinėmis skaidulomis.
- apsauginė plėvelė pralaidi orui iratspari vandeniui.

Safetac technologija

Safetac yra patentuota lipnaus minkšto silikono technologija. Safetac silikono danga minimaliai traumuoja žaizdą perrišant ir neprilimpa prie žaizdos guolio, kai eksudatas pradeda džiūti. Safetac tvarstis švelniai prilimpa tik prie aplikinės odos ir keičiamas pacientui nesukelia skausmo ir nenuplėšia epidermio sluoksnio.

Mepilex Border tvarsčio naudojimo modeliai

Mepilex Border tvarstis absorbuoja eksudatą, palaiko optimalią odos drėgmę ir sumažina maceracijos pavojų. Kadangi Mepilex Border palaiko drėgną žaizdos aplinką, pradėjus naudoti tvarstį gali būti pirminis žaizdos padidėjimas. Tai normalu ir gali būti laukiama. Atliekant tyrimus, buvo stebima, kad tvarsčiai pagal Safetac technologija sunormalizuoja sausą ir pleiskanotą aplinkinę odą.

Dėl absorbuojančių ir išlaikymo savybių Mepilex Border tvarstis gali būti naudojamas su spaudžiamuoju tvarsčiu. Mepilex Border gali būti naudojamas su geliais.

Mepilex tvarsčio panaudojimo sritys

Mepilex Border tvarstis yra skirtas įvairių eksuduojančių žaizdų priežiūrai, tokių kaip pragulos, kojų ir pėdų opos, trauminės žaizdos, pvz. odos įtrūkimai, ir chirurginės žaizdos. Mepilex Border taip pat gali būti naudojamas sausų / su nekroze žaizdų priežiūrai, derinant su geliais.

Mepilex naudojimas

1. Išvalykite žaizdą kaip įprasta.
2. Atidžiai nusausinkite aplinkinę odą.
3. Nuimkite apsauginį tvarsčio sluoksnį.
4. Lipniu kraštu dėkite ant žaizdos. Netempkite.
5. Nuimdami tvarstį paimkite jį už vieno krašto ir lėtai plėškite.
6. Jei labai reikalinga papildoma fiksacija – fiksuojami tik tvarsčio kraštai.

Kaip dažnai keisti tvarstį Mepilex

Mepilex Border tvarstis ant žaizdos gali likti keletai dienų, priklausomai nuo žaizdos ir aplinkinės odos būklės arba pagal klinikinę praktiką. Mepilex Border tvarstis turėtų būti keičiamas, kai eksudatas pasirodo silikono pagalvėlės kraštuose. Tvarstymo režimo pakeitimas gali duoti pirminį eksudacijos lygio padidėjimą, ko pasekoje tvarstis turės būti keičiamas dažniau.

Įspėjimai apie Mepilex tvarstį

Esant klinikinės infekcijos požymiams, reikia pasikonsultuoti su gydytoju, kad paskirtų atitinkamą gydymą. Nenaudokite Mepilex Border kartu su oksiduojančiomis medžiagomis, tokiomis kaip hipochlorido tirpalas ar vandenilio peroksidas. Mepilex Border turi būti laikomas sausoje aplinkoje, žemesnėje kaip 35°C (95F) temperatūroje, saugomas nuo tiesioginių saulės spindulių. Nenaudokite tvarsčio, jei pažeista vidinė pakuotė. Sterilumas garantuojamas kol nepažeista vidinė tvarsčio pakuotė. Pakartotinai sterilizuoti negalima.

Mepilex Border ir Safetac yra registruoti Molnlycke Health Care AB prekių ženklai

Mepilex tvarsčių gamintojas

Molnlycke Health Care

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Tvarsčiai, marlė

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.