-20%
Greitasis SARS-CoV-2 (Covid-19) ir gripo (A+B) antigenų sudėtinis testas, 1 vnt. | Mano Vaistinė
Greitasis SARS-CoV-2 (Covid-19) ir gripo (A+B) antigenų sudėtinis testas, 1 vnt. | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Testai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Greitasis SARS-CoV-2 (Covid-19) ir gripo (A+B) antigenų sudėtinis testas, 1 vnt.

Kategorija:
Prekės kodas
23508
Gamintojas
Hangzhou AllTest Biotech Co., Ltd.
Kaina € 4,46 €  5,59* Sutaupote
€ 1,12 (20%)
Pranešti,
kai kaina nukris

SARS-CoV-2 ir Gripo A+B antigenų sudėtinis greitasis testas, 1 vnt.

Greitasis SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymo, gripo A ir gripo B nukleoproteinų antigenų kokybinio aptikimo nosies tepinėlio mėginyje testas. Skirtas savikontrolei in vitro diagnostikos tikslais.

SARS-CoV-2 ir gripo A+B antigenų sudėtinis greitasis testas (nosies tepinėlis) yra vienkartinio naudojimo testo rinkinys, skirtas aptikti SARS-CoV-2, gripo A ir gripo B virusus, kurie sukelia COVID-19 ir (arba) gripą, savarankiškai paimtame nosies tepinėlio mėginyje. Testas skirtas naudoti simptomus jaučiantiems arba besimptomiams žmonėms, kuriems įtariama COVID-19 ir (arba) gripo A+B infekcija. Rezultatai naudojami SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymo, gripo A ir gripo B nukleoproteinų antigenams nustatyti. Antigenas paprastai aptinkamas ūminės infekcijos fazės metu viršutinių kvėpavimo takų mėginiuose. Teigiami rezultatai rodo viruso antigeno buvimą, tačiau siekiant nustatyti infekcijos būklę būtina klinikinė koreliacija su paciento ligos istorija ir kita diagnostine informacija.

Teigiami rezultatai nurodo SARS-CoV-2 ir (arba) gripo A+B buvimą. Teigiamą rezultatą gavę asmenys turi saviizoliuotis ir kreiptis į savo sveikatos priežiūros specialistą. Teigiamas rezultatas neatmeta bakterinės infekcijos ar gretimos virusinės infekcijos galimybės. Neigiamas rezultatas nereiškia, kad nesergate SARS-CoV-2 ir (arba) gripu A+B. Asmenys, kurių rezultatas yra neigiamas ir kurie toliau patiria į COVID arba gripą panašių simptomų, turi kreiptis į savo sveikatos priežiūros specialistą.

SARS-CoV-2 ir gripo A+B antigenų sudėtinis greitasis testas (nosies tepinėlis) yra kokybinis membraninis imunologinis tyrimas, skirtas SARS-CoV-2 nukleokapsidės baltymo, gripo A ir gripo B nukleoproteinų antigenams tepinėlyje, paimtame iš žmogaus nosies, nustatyti.

Specifiškumas 99.41%

Tikslumas 98.92%

Panašios prekės
Testai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau