Maisto papildas nuo peršalimo, kosulio

Aflubin Acute sirupas nuo kosulio, 150 ml

Категория:
Код продукта
96427
Производитель
Biover NV
Цена € 6,10 €  7,62* Вы сэкономили:
€ 1,52 (20%)
Сообщить о снижении цены

Aflubin Acute sirupas nuo kosulio, 150 ml

Su siauralapiu gysločiu, vaistiniu čiobreliu, vaistinės svilarožės šaknimi ir anyžinės ožiažolės aliejumi. Aflubin Acute sudėtyje nėra alkoholio ar cukraus.

Aflubin Acute vartojamas peršalimo simptomų, tokių kaip kosulys ir užkimimas, malšinimui. Sirupas padengia sudirgintą, uždegimo paveiktą burnos ir gerklės gleivinę taip palengvindamas gerklės skausmą ir kosulį. Siauralapis gyslotis taip pat pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir stabdo besivystantį uždegimą gerklėje ir ryklėje.

Atidžiai perskaitykite pakuotės lapelį prieš vartojant šią medicinos priemonę.

Indikacijos

Kosulio, gerklės dirginimo ir užkimimo malšinimas. Siauralapis gyslotis, vaistinis čiobrelis, vaistinės svilarožės šaknis ir anyžinės ožiažolės aliejus vartojami peršalimo simptomų, tokių kaip kosulys ir užkimimas, malšinimui. Sirupas padengia sudirgintą, uždegimo paveiktą burnos ir gerklės gleivinę taip palengvindamas gerklės skausmą ir kosulį. Siauralapis gyslotis taip pat pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir stabdo besivystantį uždegimą gerklėje ir ryklėje.

Aflubin Acute sudėtis

100 ml Aflubin sirupo sudėtis: 2,50 g siauralapio gysločio lapų, 0,97 g vaistinio čiobrelio lapų, 0,36 g vaistinės svilarožės šaknų, 22,4 g anyžinės ožiažolės aliejaus. Pagalbinės medžiagos: 55,0 g maltitolio, 109 g kalio sorbato, 109 mg natrio benzoato, pagaminta iki 100 ml su distiliuotu vandeniu.

Aflubin Acute dozavimo forma ir turinys: sirupas 150 ml. Vartoti per burną.

Kontraindikacijos

Negalima vartoti AFLUBIN sirupo nuo kosulio, jeigu yra padidėjęs jautrumas bet kuriai sudedamajai daliai. Medicinos priemonė nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 2 metų amžiaus vaikams.

Sąveikos

Nėra žinoma ar yra sąveika šio produkto su kitomis medžiagomis.

Aflubin Acute vartojimas

Suaugusiesiems ir vaikams vyresniems kaip 12 metų amžiaus vartoti po 10 ml (2 arbatiniai šaukšteliai) sirupo iki 6 kartų per parą. 2-12 metų amžiaus vaikams: vartoti po 5 ml (1 arbatinis šaukštelis) sirupo iki 6 kartų per parą.  

Pastaba diabetikams: sirupo 60 ml maksimalioje paros dozėje yra 2,8 angliavandenių vienetų.

Aflubin Acute tinkamumo laikas ir laikymo sąlygos

Aflubin Acute laikyti ne aukštesnėje kaip kambario temperatūroje (iki 25 °C). Laikyti gamintojo pakuotėje, kad medicinos priemonė būtų apsaugota nuo šviesos ir stiprios saulės šviesos. Galiojimo laikas neatidarytos pakuotės yra nurodytas ant etiketės ir dėžutės. Nevartoti medicinos priemonės pasibaigus galiojimo laikui.

Oficialus Aflubin Acute atstovas Lietuvoje

SIA Omega Pharma Baltics
K.Ulmaņa gatve 119, Mārupes pag.
Rīgas raj., LV-2167

Aflubin Acute sirupas nuo kosulio, 150 ml потребление

Suaugusiesiems ir vaikams vyresniems kaip 12 metų amžiaus vartoti po 10 ml (2 arbatiniai šaukšteliai) sirupo iki 6 kartų per parą. 2-12 metų amžiaus vaikams: vartoti po 5 ml (1 arbatinis šaukštelis) sirupo iki 6 kartų per parą. Pastaba diabetikams: sirupo 60 ml maksimalioje paros dozėje yra 2,8 angliavandenių vienetų.

Отзывы

Ваше мнение о наших распространяемых продуктах нам очень важна.
Мы благодарны за ваши комментарии.

Написать отзыв

Веб-сайт использует куки чтобы улучшить работу страницы и для маркетинга. Больше информации как отказаться от куки - политика конфиденциальности.