-10%
regenflex starter 32mg 2ml

Panašios prekės
Įvairaus veikimo preparatai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Regenflex Starter 32mg/2ml

Kategorija:
Prekės kodas
18536
Gamintojas
Regenyal Lab.
Kaina € 51,73 €  57,48* Sutaupote
€ 5,75 (10%)
Pranešti,
kai kaina nukris
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.

REGENFLEX® STARTER injekcinis tirpalas 16.0 mg 2 ml

 REGENFLEX® STARTER ir REGENFLEX® yra injekciniai produktai iš hialurono rūgšties natrio druskos (atitinkamai 1,6% ir 0,8%), ištirpinti baziniame fiziologiniame druskos tirpale, pasižymintys ypatingomis viskoelastinėmis savybėmis, aukšto grynumo, molekulinės masės tarp 800 ir 1200 kilo daltonų.

Natrio hialuronatas yra pagrindinė sinovinio skysčio dalis ir yra atsakingas už jo viskoelastines savybes.
REGENFLEX® natrio hialuronatas yra pagamintas fermentacijos būdu be jokios cheminės modifikacijos, kad būtų gautas garantuotai grynas produktas, fiziologiniu požiūriu absoliučiai be teršalų.

Pakuotėje yra pripildytas stiklinis vienkartinis švirkštas, kuriame yra 2ml sterilaus, be pirogenų skysčio.
Esant trauminiams ir degeneraciniams sąnarių susirgimams sinoviniame skystyje sumažėja hialurono rūgšties ir todėl sumažėja jo klampumas. Šis trūkumas apriboja sąnarių judrumą ir sukelia skausmingą simptomatiką. Intraartikulinė hialurono rūgšties injekcija pagerina viskoelastines sinovinio skysčio savybes, dėl to pagerėja sąnarių judrumas, sumažėja skausmas ir užslopinamas uždegimas.
REGENFLEX® injekcijos vykdomos 2 etapais: pirmame etape injekuojamos 2 injekcijos REGENFLEX® STARTER 1,6% kas savaitę, kurių tikslas yra šiame pradiniame etape pagerinti sąnarių būklę, kad sumažėtų ligos simptomatika ir ilgesnį laiką išliktų didesnė hialurono rūgšties koncentracija sąnaryje. Sekančiame etape, injekuojant 3 kartus kas savaitę REGENFLEX® 0,8%, siekiama palaikomojo ir stabilizuojančio efekto, esant geram toleravimui.

REGENFLEX® yra gerai toleruojamas, kadangi veikia tik lokaliai, tik toje sąnario vietoje, kur injekuojama, sisteminio poveikio nėra. Išsamūs klinikiniai tyrimai įrodo, kad REGENFLEX® atstato sąnario, į kurį injekuojama funkciją, sumažina skausmą ir tinimą. Šie poveikiai gali išlikti iki 24 savaičių. 


VARTOJIMO INFORMACIJA


REGENFLEX® STARTER

Pakuotėje yra 1 pripildytas vienkartinis švirkštas (32.0 mg natrio hialuronato 2 ml fiziologinio buferinio druskos tirpalo). Drėgnu karščiu sterilizuoti švirkštai.

REGENFLEX®

Pakuotėje yra 1 pripildytas vienkartinis švirkštas (16.0 mg natrio hialuronato 2 ml fiziologinio buferinio druskos tirpalo). Drėgnu karščiu sterilizuoti švirkštai.

 

  • Sudėtis

Pagrindinė sudėtinė dalis:  natrio hialuronatas. Kitos sudėtinės dalys: natrio chloridas, fosfato buferinis tirpalas, injekcinis vanduo.

 

  • Indikacijos

REGENFLEX® ir REGENFLEX® STARTER yra sinovinio skysčio pakaitalai, skirti atstatyti fiziologines ir reologines pažeistų sąnarių savybes, esant skausmui ir ribotam judrumui dėl degeneracinių arba potrauminių pakitimų.

  • Dozavimas ir vartojimo informacija

REGENFLEX® STARTER: Injekuoti 2 ml preparato į sąnarį 1 kartą per savaitę, injekcijas tęsti 3 savaites, jei gydytojas nenurodė kitaip ir pagal paciento būklę. Jei reikalingi papildomi gydymo ciklai, patariama išlaikyti 6 mėnesių intervalą. Gydytojui leidus, priklausomai nuo paciento būklės, tuo pačiu metu galima gydyti daugiau nei vieną sąnarį.

REGENFLEX®: Injekuoti 2 ml preparato į sąnarį 1 kartą per savaitę, injekcijas tęsti 5 savaites, jei gydytojas nenurodė kitaip ir pagal paciento būklę. Jei reikalingi papildomi gydymo ciklai, patariama išlaikyti 6 mėnesių intervalą. Gydytojui leidus, priklausomai nuo paciento būklės, tuo pačiu metu galima gydyti daugiau nei vieną sąnarį.
Švirkštų tūris gali nežymiai keistis.

  • Naudojimas

Galimą sąnarių išsiliejimą prieš REGENFLEX® ar REGENFLEX® STARTER injekciją reikia išsiurbti. Atsargiai nuimti švirkšto kamštelį, vengti kontakto su švirkšto anga. Uždėti reikiamo storio (nuo 18 iki 22 G) adatą, stipriai ją užsukti, kad būtų užtikrintas sandarumas.

Injekuoti griežtai aseptinėmis sąlygomis, kambario temperatūroje, tik į sinovinę klostę. 

 

  • Įspėjimai ir kontraindikacijos

Nevartoti po galiojimo datos (nurodyta ant pakuotės).

Nevartoti, jei pakuotė atidaryta ar pažeista.
Oda (sritis), kur injekuojama, turi būti sveika. 

Neinjekuoti į kraujagysles.
Neinjekuoti į kelio sąnarį, jei venos ar limfos tekėjimas užsikimšusios.

Neinjekuoti į: ne į sąnarį, į sinovinį audinį ar sąnario kapsulę.

Neinjekuoti esant stipriems intraartikuliniams išsiliejimams.
REGENFLEX® STARTER ir REGENFLEX® negalima injekuoti esant infekcijoms, uždegimams ar odos ligoms injekcijos plote.
Po intraartikulinės injekcijos rekomenduoti pacientui visus fizinius užsiėmimus apriboti ir tik po kelių dienų atnaujinti.
Švirkšto turinys yra sterilus.
Švirkšto išorė nėra sterili.
Pakartotinai nesterilizuoti. Vienkartinis preparatas.
Laikyti kambario temperatūroje iki 25 °C ir atokiau nuo karščio šaltinių. Neužšaldyti. Atidarius pakuotę iškart suvartoti ir atliekas išmesti.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  • Pašaliniai reiškiniai

Ekstraartikulinė injekcija gali turėti lokalių pašalinių poveikių.

Injekcijos vietoje gali atsirasti tokių simptomų kaip skausmas, karščio jausmas, paraudimas ar tinimas. Tokiu atveju reikėtų tą vietą šaldyti. Tokie simptomai normaliomis sąlygomis po trumpo laiko pradingsta savaime.

Gydytojas turi įsitikinti, kad pacientas jį informuos apie nepageidaujamus poveikius. 

Retais atvejais produktas gali sukelti alergines reakcijas.

 

REGENFLEX® STARTER ir REGENFLEX® PARDUODAMI TIK SU GYDYTOJO RECEPTU.

INTRAARTIKULINĘ INJEKCIJĄ GALI ATLIKTI TIK GYDYTOJAS.

 

Gamintojas:

Regenyal Laboratories

Via Val Tiberina 140

63039 San Benedetto del Tronto (AP) – Italija

 

 

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Įvairaus veikimo preparatai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.