odos isaugas salinantis prietaisas wortie aerozolis 50 ml 6 apsauginiai odos pleistrai jpg

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Odos išaugų šalinimo prietaisas

Wortie odos išaugų šalinimo priemonė, 50 ml

Kategorija:
Prekės kodas
4849
Gamintojas
Trimb Healthcare AB
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
31Pirkdami prekę dovanų gausite +31 lojalumo taškas

Wortie Skin Tag remover odos išaugų šalinimo priemonė, 50 ml

Tikslus antgalis

 • Kūginis antgalis skirtas odos išaugoms gydyti
 • Veikia tik odos išaugas
 • Saugo sveiką odą

Naudojimo nurodymai

Wortie® Skin Tag prietaisas skirtas odos išaugoms gydyti (be recepto).

Wortie® Skin Tag prietaiso išaugoms turinys

Slėginis flakonas, kuriame yra 50 ml suspausto suskystinto dimetilo eterio, su kūginiu metaliniu antgaliu, kuriuo šaldoma odos išauga; prietaisą taip pat sudaro daugkartinio naudojimo odos apsauginių porolono pleistrų rinkinys, skirtas prie odos išaugos esančiai odai apsaugoti ir tiksliam prietaiso naudojimui.

Šiame informaciniame lapelyje rasite informaciją apie prietaisą, jo veikimą, naudojimą odos išaugai gydyti, perspėjimus ir naudojimo apribojimus.

Bendra informacija apie odos išaugas

Odos išaugos yra nekenksmingi ir neužkrečiami odos dariniai. Odos išaugos - tai minkšti, mėsingi audinio gumbeliai ant odos paviršiaus. Odos išaugą galite atpažinti pagal VISUS šiuos požymius: kūno spalvos, minkšta ir lengvai juda, neskausminga ir išsiskiria iš odos maža ir siaura kojyte. Jeigu jūsų odos dariniui nėra būdingi visi išvardinti požymiai, draudžiama jį gydyti šiuo prietaisu ir būtina kreiptis į gydytoją. Jei gydysite NE odos išaugą, galite sunkiai susižaloti.

Odos darinys, kuriam būdingi BET KURIE iš toliau nurodytų fizinių požymių, NĖRA odos išauga, todėl NETURĖTŲ būti gydomi šiuo prietaisu: spalva smarkiai skiriasi nuo jūsų įprastos odos spalvos, plaukuota, kraujuoja ar skauda paliesta.

Jei nesate tikri, ar konkretus darinys yra odos išauga, gydykite tik sveikatos priežiūros specialistui nustačius odos išaugą. Odos išaugos paprastai yra nedidelės (1-5 mm skersmens), jos išauga bet kurioje kūno vietoje, tačiau dažniausiai kaklo ir pažastų srityje. Odos išaugas turi 38 % visų gyventojų ir net 59 % suaugusiųjų, sulaukusių 70 metų. Odos išaugų dažniau linkę  turėti diabetikai, asmenys, kurie turi antsvorio ir kurių artimi giminaičiai turėjo odos išaugų, taip pat nėščiosios. Dalis odos išaugų nukrinta savaime, tačiau dauguma jų išlieka. Medikai odos išaugas vadina akrochordonais.

Perspėjimai apie Wortie išaugų šalinimo priemonę

 • Wortie prietaiso išaugoms nenaudokite, jei informacija ant flakono ar šiame informaciniame lapelyje nėra aiškiai įskaitoma. Prietaisą naudokite tik pagal nurodymus.
 • Prietaiso nenaudokite, jei šiuo metu sergate ar anksčiau sirgote odos vėžiu, nes odos darinys gali būti vėžinis, o pradėjus per vėlai tinkamai gydyti, būklė gali pablogėti.
 • Wortie prietaiso išaugoms nenaudokite, jei odos išaugos nėra aiškiai matomos arba jos sunkiai pasiekiamos. Odos išaugas galite geriau pamatyti veidrodyje (t.y. odos išaugas ant priekinės kaklo dalies) arba paprašykite, kad aplikatorių ant odos išaugos uždėtų kitas suaugęs asmuo. Jei odos išauga yra plaukuotoje vietoje, saugiai pašalinkite aplinkinius plaukus nepaveikę odos išaugos.
 • Wortie prietaiso išaugomsnenaudokite vaikams. Šis prietaisas skirtas tik suaugusiesiems. Wortie® Skin Tag prietaiso poveikis vaikų odai dar nežinomas.
 • Nenaudokite Wortie prietaiso, jei sergate diabetu ar jūsų kraujo apytaka yra prasta. Wortie® Skin Tag prietaisas užšaldo odos išaugą. Diabetikų ir asmenų, kurių kraujo apytaka yra prasta, sušalusios odos vietos gali taip greitai ar iki galo nepasveikti.
 • Wortie prietaiso išaugoms nenaudokite nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Wortie® Skin Tag prietaiso poveikis šioms pacientėms dar nežinomas.
 • Wortie prietaiso išaugoms nenaudokite ant plonos odos, pvz., ant akių vokų, veido, sėdmenų ar genitalijų; taip pat burnos, nosies ar išangės gleivinės. Nenaudokite ant apgamų, įgimtų apgamų ar plaukuotų karpų. Šiose vietose naudojamas prietaisas gali nudeginti, ilgam pažeisti odą ar apakinti.
 • Prietaiso nenaudokite tose vietose, kur oda yra sudirginta, arba kitose infekuotose, paraudusiose ar uždegimo požymių turinčiose vietose (pvz., jei odą niežti ar tinsta). Jei Wortie® Skin Tag prietaisu gydomos šios vietos, tikėtina, kad odos būklė pablogės ir galima tolesnė infekcija. Tai gali būti ir ne odos išauga, todėl reikėtų kreiptis į gydytoją apžiūrai.
 • Nenaudokite porolono pleistro ant atvirų, infekuotų ar nešvarių žaizdų.
 • Wortie prietaiso išaugoms nenaudokite ilgiau, nei nurodytas naudojimo laikas: 40 sekundžių.
 • Aplikatorių ant odos išaugos spauskite ne per stipriai.
 • Jeigu nesate tikri, ar tai odos išauga, pasitarkite su gydytoju. Jei su Wortie® Skin Tag prietaisu pradėsite gydyti ne odos išaugą, uždelsite tinkamą gydymą. Tai gali apsunkinti odos būklę ar ligą.
 • Venkite sąlyčio su akimis. Priemonės patekus į akis, kyla grėsmė apakti. Jei priemonės pateko į akis, gausiai jas plaukite vandeniu 15 minučių ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
 • Neprarykite. Kenksmingas prarijus. Gali pakenkti vidaus organams. PRARIJUS: nedelsiant kreiptis į gydytoją ar skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ.
 • Wortie naudoti tik išoriškai ir tik taip, kaip nurodyta. Jei Wortie® Skin Tag prietaisas naudojamas ne tiksliai pagal nurodymus ar jei per klaidą panaudosite tiesiogiai ant nepažeistos odos, ar naudosite kitoms būklėms, kurios nėra odos išaugos, tai gali sukelti smarkius nudegimus ir ilgalaikius randus.
 • Wortie išaugoms saugoti nuo vaikų. Prietaise yra mažų dalių. Vaikai nesupranta, kaip tinkamai naudoti šį prietaisą, todėl aplikatorių ant odos išaugos turi naudoti tik suaugęs asmuo. Turinys ir smulkios dalys yra pavojingos, jei jų praryjama, įkvepiama, užpurškiama ne ant odos išaugos arba pakaitinama.

Atsargumo nurodymai

Nenaudokite Wortie® Skin Tag prietaiso:

 • jei prietaisą įjungus kūgis yra užstrigęs ties 1 padėtimi; ir (arba)
 • jei prietaisą įjungus negirdimas „šnypštimo" garsas (kai paleidžiamas aerozolis); ir (arba)
 • jei prietaisą įjungus antgalis neatšąla. Ant metalinio antgalio turėtų matytis ledo kristalai.

Jei nevykdoma viena ar daugiau nurodytų sąlygų, prietaisas gali tinkamai neveikti. Prietaiso gedimas gali sukelti su(si)žalojimą arba gydymas bus nevisavertis.

 • Wortie Skin Tag aplikatoriaus pernelyg stipriai nespauskite ant odos išaugos.
 • Jei aplikatorių naudoja daugiau nei vienas asmuo ir kiekvieną kartą panaudotą aplikatorių išvalykite alkoholiu suvilgytu nedideliu audeklo gabalėliu.
 • Metalinis antgalis padengtas nikelio sluoksniu, kuris gali sukelti alergiją.
 • Jei odos išaugos yra susidariusios arti viena kitos, mažesniu nei 2,6 cm atstumu, šalinkite jas po vieną. Užšaldžius daugiau nei vieną odos išaugą mažame plote gali kilti grėsmė pakenkti odai.
 • Panaudoję antgalį, kiekvieną kartą jį palikite tiek laiko, kad jis būtų kambario temperatūros, ir tik tada prietaisu gydykite kitas odos išaugas.
 • Jei odos išauga ar jos dalis išlieka ir praėjus dviem savaitėms po gydymo, gydymą galite saugiai tęsti. Odos išaugos negydykite su Wortie® Skin Tag prietaisu daugiau nei tris kartus. Jei po trijų gydymo seansų odos būklė nepagerėja, kreipkitės į gydytoją.
 • Maudimas ar dilginimas turėtų praeiti per kelias valandas nuo prietaiso panaudojimo. Jei nemalonus jausmas, maudimas ar dilginimas tęsiasi ilgiau nei 24 valandas, kreipkitės į gydytoją.
 • Neįkvėpkite garų ar purškalo ir prietaisą naudokite tik gerai vėdinamose patalpose. Įkvėpti garai ar purškalas gali būti nuodingi.
 • Baigę naudoti nusiplaukite rankas (išskyrus gydytą vietą). Plaunant gydytą vietą nedelsiant galimas nemalonus pojūtis, nes dažniausiai toliau jaučiamas maudimas ar dilginimas. Gydytą vietą galima plauti maudimui ar dilginimui sumažėjus.
 • Nenaudokite to paties porolono pleistro, jei jis apgadintas ar nepakankamai priglunda prie odos.

Wortie Skin Tag ypač degus. Suspaustas turinys.

Slėginis Wortie Skin Tag indas: pakaitintas gali sprogti. Nepradurkite ir nedeginkite net ir baigę prietaisą naudoti. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių, žiežirbų, atviros liepsnos, karštų paviršių. - Nerūkykite. Nepurkškite ant atviros ugnies ar kito degaus šaltinio. Nelaikykite aukštesnėje nei 50 ˚C (122 ˚F) temperatūroje. Saugokite abu prietaisus nuo saulės šviesos ir laikykite sausoje ir vėsioje vietoje. Aerozolį naudokite tik kartu su apsauginiu porolono pleistru.

Kaip veikia Wortie® Skin Tag prietaisas?

Wortie® Skin Tag prietaisas užšaldo gydomą odos išaugą (prie kurios pridedamas porolono pleistras). Kai šaldymo aplikatorius uždedamas ant odos ataugos, šaldymas prasideda per kelias sekundes ir oda pabąla. Atšaldžius galimas nedidelis maudimas, niežėjimas ir (ar) dilginimas. Patraukus aplikatorių, odos spalva vėl tampa tokia, kokia buvo, o maudimas, niežėjimas ar dilginimas netrukus sumažėja ir visiškai praeina per kelias valandas. Odos vietai atšilus ir tapus įprastos spalvos, visa atšaldyta odos vieta gali parausti. Atšaldžius per keletą dienų po odos išauga gali susidaryti sunkiai matoma pūslė.

Maždaug po 10-14 dienų šaldyta oda su gydyta odos išauga nukris, o jos vietoje susidarys nauja oda arba odos atauga sumažės.

Šalutinis Wortie Skin Tag poveikis

 • Dilginimas, niežėjimas ar maudimas šaldymo metu ir po jo, kurie sparčiai sumažėja odos vietai atšilus.
 • Galimi odos spalvos pakitimai: balta oda gali parausti.
 • Gali susidaryti pūslių.
 • Po kelių dienų per odos išaugos vidurį gali susidaryti juodų taškų.

Wortie Skin Tag naudojimo instrukcija

Jei odos išauga, kurią norite gydyti, yra sunkiai pasiekiamoje vietoje, rekomenduojame pasipraktikuoti, kaip naudoti prietaisą, pirmą kartą praleidžiant 2-4 žingsnius. Tokiu būdu galėsite būti tikri, kad 5 žingsnį mokėsite atlikti prieš pradėdami gydyti.

 1. Nuimkite apsauginio porolono pleistro vidurį ir išmeskite. Žiedą uždėkite aplink odos išaugą. Tai yra savaime prilimpanti pagalvėlė su skyle viduryje. Ji uždedama ant odos išaugos ir saugo sveiką odą prie odos išaugos. Tai padės jums pasirinkti odos išaugą, kurią norite gydyti.
 2.  Nuimkite dangtelį ir padėkite flakoną ant stalo ar kito plokščio paviršiaus, laikydami ją už lanko. 
 3. Tvirtai laikykite lanką nykščiu ir smiliumi, kita ranka sukite kūgį prie laikrodžio rodyklę ir tvirtai spauskite kūgį žemyn 3 sekundes, neliesdami metalinio antgalio. Išgirsite aktyvavimo garsą (šnypštimą). Nespauskite kūgio ilgiau nei 3 sekundes.
 4. Kūgis savaime grįžta į 0 padėtį ir antgalis pradeda vėsti. Prieš naudojant priemonę įsitikinkite, ar kūgis grįžta į 0 (nulinę) padėtį užrakindamas sistemą. 
 5. Tiksliai naudokite atšaldytą metalinį antgalį ant odos išaugos (prie kurios pridedamas porolono pleistras) 40 sekundžių. 

Svarbu tiksliai laikytis informaciniame lapelyje pateiktų nurodymų. Jei prietaisas naudojamas neatsargiai, galite pernelyg daug atšaldyti ir padaryti ilgalaikę žalą viršutiniam gydomos vietos odos sluoksniui. Todėl galimi ilgalaikiai randai arba pakenkimas nervams.

Tolesnis gydymas

 • Baigę naudoti prietaisą, švelniai nuimkite porolono pleistrą ir pasidėkite jį ant pamušalo tolesniam naudojimui.
 • Baigę naudoti prietaisą, nedelsdami nusiplaukite rankas. Galite nuplauti visas gydytas vietas, kai tik praeina nesmarkūs pojūčiai, pvz., maudimas ar dilginimas.
 • Baigus naudoti prietaisą, balta oda gali parausti. Po odos išauga gali susidaryti pūslė. Prietaisą panaudojus paprastai galimas maudimas ar dilginimas kelias valandas, gydyta vieta išlieka jautresnė keletą dienų.
 • Venkite galimos infekcijos: gydyta vieta turi būti švari, todėl jos netrinkite.
 • Nekrapštykite ir nekasykite gydytos vietos, taip pat odos išaugos nemėginkite pašalinti pirštais ar jos nupjauti, nes į ją gali patekti infekcija. Uždenkite gydytą vietą marle arba steriliu lipniu tvarsčiu.
 • Venkite saulės spindulių ar naudokite kremo nuo saulės (SPF 30 ar daugiau) ir mažinkite traumos pavojų gydytose vietose tol, kol vieta visiškai užgis (t.y. odos pažeidimas nukris ir odos spalva normalizuosis).

 Porolono pleistrai nėra sterilūs

Wortie® turinys

Dimetilo eteris, šeši (6) apsauginiai porolono pleistrai

Wortie Skin Tag gamintojas

YouMedical B. V.
Rijnsburgstraat 9-11
1059 AT Amsterdamas
Nyderlandai

Wortie Skin Tag platintojas

UAB Sirowa Vilnius
Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.