Plaukų priežiūros priemonės Mažiau...

Ieškote kokybiškų plaukų priežiūros priemonių? Plaukų šampūnai, balzamai, kondicionieriai, plaukų aliejai ir kitos plaukų priežiūros priemonės užtikrins tinkamą plaukų priežiūrą ir gaivumą, pamaitins plaukus reikalingiausiomis medžiagomis ir suteiks jiems sveiką išvaizdą. Tai specialiai plaukų sveikatai ir plaukų stiprinimui sukurtos priemonės, tinkančios naudoti namuose. Didelis plaukų priežiūros priemonių pasirinkimas, gera kaina, akcijos ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

PLAUKŲ PRIEŽIŪRAI – KRUOPŠČIAI ATRINKTOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Jūsų plaukų grožis – Jūsų rankose! Plaukų priežiūros priemonės: šampūnai, plaukų kaukės, kondicionieriai, serumai, plaukų dažai, aliejai ir kitos priemonės yra skirtos susigrąžinti arba palaikyti plaukų grožį. Priemones rekomenduojama rinktis pagal plaukų tipą, Jus varginančią problemą. Suprasdami, kad ne tik moterys, bet ir vyrai trokšta sveikų ir žvilgančių plaukų siūlome specialias plaukų priežiūros priemones vyrams: šampūnus, ampules ir kitas priemones, galinčias padėti išspręsti plaukų slinkimo problemą, taip pat kovoti su pleiskanomis. Jų sudėtyse esančios aktyvios medžiagos: aliejai, kofeinas, B grupės vitaminai, augaliniai kompleksai ir kiti aktyvūs komponentai gali padėti susigrąžinti plaukų grožį. Plaukų priežiūros moterims su hidrolizuotais ryžių baltymais, argano aliejumi, įvairiais kitais ingredientais: kviečių baltymais, keratinu ir kitais naudingais komponentais laukia Jūsų internetinėje „MANO vaistinėje“. Žinomų gamintojų (BIODERMA, BABE, PANTOGAR, APIVITA) profesionalios plaukų priežiūros priemonės, patogus ir greitas pristatymas, visuomet geros kainos.

 

Plaukų priežiūros priemonės | MANO Vaistinė

 

IŠ KO SUDARYTI PLAUKAI?

Plaukai susidaro iš šaknies (folikulo), kuris yra po oda bei kamieno, esančio po oda. Plaukas sudarytas iš trijų pagrindinių sluoksnių: išorinio (kutikulė), viduriniojo (korteksas) ir vidinio (šerdies). Didžiąją dalį plauko sudaro keratino – baltymo, kuris gaminamas folikule. Keratiną sudaro amino rūgštys. Taip pat plaukuose dar yra vandens, pigmento melanino. Plaukai neauga vienodai. Plauko gyvenimo ciklas susideda iš trijų etapų: aktyvaus augimo, pereinamojo etapo ir poilsio etapo, po pastarojo plaukas iškrenta, o vietoj jo pradeda augti naujas. Įdomu tai, kad galvos oda sensta dešimt kartų greičiau nei veido oda, todėl norint turėti gražius plaukus, reikia pasirūpinti ir tinkama galvos odos priežiūra: ją reguliariai šveisti, drėkinti. Tam tinka įvairūs galvos šveitikliai, valantys šampūnai, kurie pašalina negyvas odos ląsteles ir leidžia lengviau įsisavinti veikliąsias medžiagas.

 

PLAUKŲ PRIEŽIŪROS RUTINA

Sveiki ir žvilgantys plaukai – Jūsų siekiamybė? Susidėliokite tinkamą plaukų priežiūros rutiną. Nešvarumai, mirusios ląstelės užkemša plaukų folikulus ir neleidžia veikliosioms medžiagoms įsiskverbti į plauką, todėl būtinas Jūsų plaukų tipą atitinkantis šampūnas, kuris veiksmingai pašalina susidariusius nešvarumus. Nepamiškite ir tinkamo kondicionieriaus, kuris uždaro plaukų žvynelius ir palengvina šukavimą, suteikia žvilgesnio. Naudokite drėkinamųjų, maitinamųjų medžiagų turinčius kondicionierius, kurie padės išsaugoti dažytų plaukų spalvą, lengviau susitvarkyti su besiveliančiais plaukais. Papildomam, intensyviam drėkinimui ir maitinimui rinkitės plaukų kaukes. Serumai – tai koncentruota priemonė, galinti padėti esant plaukų slinkimui, paskatinti plaukų augimo procesus.