-15%
aflubin r acute sirupas nuo kosulio 150ml

Panašios prekės
Maisto papildai kvėpavimo takams

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas nuo peršalimo, kosulio

Aflubin Acute sirupas 150 ml

Kategorija:
Prekės kodas
96427
Gamintojas
Biover NV
Kaina € 6,48 €  7,62* Sutaupote
€ 1,14 (15%)
Pranešti,
kai kaina nukris
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.

Sirupas  Aflubin Acute, 150 ml

Su siauralapiu gysločiu, vaistiniu čiobreliu, vaistinės svilarožės šaknimi ir anyžinės ožiažolės aliejumi. Aflubin Acute sudėtyje nėra alkoholio ar cukraus.

Aflubin Acute vartojamas peršalimo simptomų, tokių kaip kosulys ir užkimimas, malšinimui. Sirupas padengia sudirgintą, uždegimo paveiktą burnos ir gerklės gleivinę taip palengvindamas gerklės skausmą ir kosulį. Siauralapis gyslotis taip pat pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir stabdo besivystantį uždegimą gerklėje ir ryklėje.

Atidžiai perskaitykite pakuotės lapelį prieš vartojant šią medicinos priemonę.

Sirupo  Aflubin Acute indikacijos

Kosulio, gerklės dirginimo ir užkimimo malšinimas. Siauralapis gyslotis, vaistinis čiobrelis, vaistinės svilarožės šaknis ir anyžinės ožiažolės aliejus vartojami peršalimo simptomų, tokių kaip kosulys ir užkimimas, malšinimui. Sirupas padengia sudirgintą, uždegimo paveiktą burnos ir gerklės gleivinę taip palengvindamas gerklės skausmą ir kosulį. Siauralapis gyslotis taip pat pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir stabdo besivystantį uždegimą gerklėje ir ryklėje.

Sirupo  Aflubin Acute sudėtis

100 ml Aflubin sirupo sudėtis: 2,50 g siauralapio gysločio lapų, 0,97 g vaistinio čiobrelio lapų, 0,36 g vaistinės svilarožės šaknų, 22,4 g anyžinės ožiažolės aliejaus. Pagalbinės medžiagos: 55,0 g maltitolio, 109 g kalio sorbato, 109 mg natrio benzoato, pagaminta iki 100 ml su distiliuotu vandeniu.

Aflubin Acute dozavimo forma ir turinys: sirupas 150 ml. Vartoti per burną.

Sirupo  Aflubin Acute kontraindikacijos

Negalima vartoti AFLUBIN sirupo nuo kosulio, jeigu yra padidėjęs jautrumas bet kuriai sudedamajai daliai. Medicinos priemonė nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 2 metų amžiaus vaikams.

Sirupo  Aflubin Acute sąveikos

Nėra žinoma ar yra sąveika šio produkto su kitomis medžiagomis.

Sirupo Aflubin Acute vartojimas

Suaugusiesiems ir vaikams vyresniems kaip 12 metų amžiaus vartoti po 10 ml (2 arbatiniai šaukšteliai) sirupo iki 6 kartų per parą. 2-12 metų amžiaus vaikams: vartoti po 5 ml (1 arbatinis šaukštelis) sirupo iki 6 kartų per parą.  

Pastaba diabetikams: sirupo 60 ml maksimalioje paros dozėje yra 2,8 angliavandenių vienetų.

Sirupo  Aflubin Acute tinkamumo laikas ir laikymo sąlygos

Aflubin Acute laikyti ne aukštesnėje kaip kambario temperatūroje (iki 25 °C). Laikyti gamintojo pakuotėje, kad medicinos priemonė būtų apsaugota nuo šviesos ir stiprios saulės šviesos. Galiojimo laikas neatidarytos pakuotės yra nurodytas ant etiketės ir dėžutės. Nevartoti medicinos priemonės pasibaigus galiojimo laikui.

Oficialus Aflubin Acute atstovas Lietuvoje

SIA Omega Pharma Baltics
K.Ulmaņa gatve 119, Mārupes pag.
Rīgas raj., LV-2167

Aflubin Acute sirupas 150 ml vartojimas

Suaugusiesiems ir vaikams vyresniems kaip 12 metų amžiaus vartoti po 10 ml (2 arbatiniai šaukšteliai) sirupo iki 6 kartų per parą. 2-12 metų amžiaus vaikams: vartoti po 5 ml (1 arbatinis šaukštelis) sirupo iki 6 kartų per parą. Pastaba diabetikams: sirupo 60 ml maksimalioje paros dozėje yra 2,8 angliavandenių vienetų.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Maisto papildai kvėpavimo takams

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.