JOWAE maitinamasis veido ir kaklo kremas sausai ir labai sausai odai

Category:
Product code
17734
Manufacturer
Ales Groupe
Price € 9,34 €  11,68* You save
€ 2,34 (20%)
Notify when price drops

JOWAE maitinamasis veido ir kaklo kremas sausai ir labai sausai odai VERY RICH, 40 ml

Sodrios tekstūros, skirtas sausai ir labai sausai, taip pat jautriai odai. Su lumifenolių antioksidantu ir kamelijų aliejumi, kuriame gausu Omega riebiųjų rūgščių. Į sudėtį taip pat įeina maitinamasis makadamijų aliejaus ir sviestmedžių sviesto kompleksas.  

Kamelijų aliejus - natūralus antioksidantas ir drėkiklis. Spaudžiamas iš kininio arbatmedžio (bot. Camellia sinensis) sėklų. Labai lengvas, pasižymi maitinančiomis, apsauginėmis, raminančiomis ir odą minkštinančiomis savybėmis, suteikia odai elastingumo ir aksominio švelnumo, saugo nuo išsausėjimo. Idealiai tinka sausos ir labai sausos, suskilinėjusios, nušalusios, brandžios, plonos, trapios, bijančios vėjo ir šalčio, gyvybingumą ir tonusą praradusios, pavargusios odos priežiūrai. Lumifenoliai - JOWAÉ inovacija: iš ypač atsparių sukulentų stoginių šilropių* (lot. sempervivum – „amžinai gyvuojantis“), ekstrakto išgaunami galingi antioksidantai. Pasižymi ketveriopu poveikiu odai: antioksidantiniu skydu saugo ją nuo laisvųjų radikalų, skatina detoksikaciją, ląstelių medžiagų apykaitą ir skaistina (stabdo melanino sintezę). Padeda odai atgauti pusiausvyrą ir apsaugo nuo kasdienio žalingo poveikio: aplinkos taršos, klimato pokyčių, nuovargio, streso ir kt.

Nekemša porų.

JOWAE maitinamojo veido ir kaklo kremo sausai ir labai sausai odai VERY RICH naudojimas

Švelniais judesiais tepti švarią odą ryte ir vakare. Rezultatas: pamaitinta, atgaivinta, nuraminta oda. Reguliariai naudojant, oda tampa elastingesnė, švelnesnė ir skaistesnė, spindinti, sugrįžta komforto jausmas.

JOWAE maitinamojo veido ir kaklo kremo sausai ir labai sausai odai VERY RICH sudėtis

85% natūralios kilmės žaliavų. Be parabenų, fenoksetanolio, mineralinių alyvų, gyvūninės kilmės ingredientų, dažiklių. Tik išoriniam naudojimui.    

 

 

*Stoginė šilropė (lot. Sempervivum tectorum) patentuojama.

JOWAE maitinamasis veido ir kaklo kremas sausai ir labai sausai odai usage

Švelniais judesiais tepti švarią odą ryte ir vakare. Rezultatas: pamaitinta, atgaivinta, nuraminta oda. Reguliariai naudojant, oda tampa elastingesnė, švelnesnė ir skaistesnė, spindinti, sugrįžta komforto jausmas.

Reviews

Your opinion about our distribution is important to us.
We will be very grateful for your comments.

Write a comment

This website uses cookies for its operation, to improve the browsing experience and for marketing. More information about cookies and how to decline them - privacy policy.