Tripano mėlio tirpalas Contrast Blue sterilus tripano mėlio tirpalas, 0.5 ml ampulė, N1 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Kiti

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Tripano mėlio tirpalas

Contrast Blue sterilus tripano mėlio tirpalas, 0.5 ml ampulė, N1

Kategorija:
Prekės kodas
0577
Gamintojas
Unimed Pharma
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
22Pirkdami prekę dovanų gausite +22 lojalumo taškai

Contrast Blue sterilus tripano mėlio tirpalas, 0.5 ml ampulė, N1

Sterilus tripano mėlio tirpalas, skirtas intraokulinei diagnostikai.

Sterilaus tripano mėlio tirpalo sudėtis

Tripano mėlis, 1mg /1ml. Pagalbinės medžiagos: natrio chloridas, bevandenis dinatrio fosfatas, natrio-divandenilio fosfatas dihidratas, injekcinis vanduo.

Vaisto forma ir kiekis pakuotėje

0,5ml tirpalo stikliniame buteliuke  (I tipo ), kaniulė.

Tripano mėlio tirpalo savybės

CONTRAST BLUE yra 0,1% sterilus, izotoninis, nepirogeninis tripano mėlio tirpalas, vartojamas atliekant kataraktos pašalinimo operacijas. vaistas yra naudojamas priekinei akies lęšiuko kapsulei dažyti. Tripano mėlis yra  audinius dažanti medžiaga, padaranti fibrolizinį audinį matomu ir todėl padidina kapsulės plyšimo matomumą, esant nepakankamam arba nesant raudonojo dugno refleksui, ir sumažina galimas komplikacijas (nepakankamą kapsulės plyšimą, radialinį kapsulės rasojimą, užpakalinės kapsulės plyšimą, branduolio iškritimą). 

Gaminio pašalinimas

Iškart po to, kai gaminys yra užlašinamas ant lęšiuko, jo perteklių reikia kruopsčiai pašalinti iš priekinė akies kameros.

Indikacijos

Operacinės maipuliacijos priekiniame akies segmente, atliekant kataraktos pašalinimo operaciją. Priekinė lešiuko kamera nudažoma todėl palengvėja galimo kapsulės plyšimo matomumas.

Kontraindikacijos 

CONTRAST BLUE tripano mėlio negalima vartoti esant padidėjusiam paciento jautrumui bet kuriaidažo sudėtiniei daliai. Tyrimuose su gyvunėliais  po pakartotinių ir (arba) didelių intraperitoninių ir intraveninių tripano mėlio dozių injekcijų  stebėtas teratogeninis ir (arba) mutagenis poveikis. todėl nerekomenduojama CONTRAST BLUE naudoti nėščioms, maitinančioms  krūtimi ir galinčioms pastoti vaisingo amžiaus moterims bei vaikams.

Atsargumo priemonėms

Ilgalaikis tripano mėlio vartojimo ant ragenos endotelio poveikis vis dar neištirtas. iš karto po to panaudojimo dažo  pertekliui pašalinti rekomenduojama  priekinę akies kamerą praplauti.
- Neperpildytkite priekinės kameros.
- Nevartokite, jei pakuotė yra pažeista.
- Nevartokite pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės.
- Gaminys skirtas vienkartiniam naudojimui.

Tripano mėlio tirpalo vartojimo nurodymai

1. Išimkite steriliai supakuotą stiklinį tripano mėlio buteliuką iš kartono dėžutės.
2. Laikydami tripano mėlį virš sterilaus padėklo išimkite stiklo buteliuką iš pakuotės.
3. Padėkite buteliuką ant sterilaus padėklo.
4. Nuimkite apsauginį liežuvėlį nuo stiklo buteliuko aliuminio kamštelio.
5. Prisijunkite sterilią adatą prie sterilaus švirkšto, pradurkite kaniulę. Įsitikinkite, kad kaniulė tvirtai prijungta prie švirkšto galo.
6. Nuo švirkšto su dažu nuimkite adatą ir prijunkite kaniulę. Įsitikinkite, kad kaniulė tvirtai prijungta prie švirkšto galo.
7.Švelniai spausdami švirkšto stumoklį  (vertikalioje padėtyje)išleiskite iš švirkšto ir kaniulės orą ir įsitikinkite, kad švirkštas gerai veikia.
8. Švirkštas su kaniule yra paruošti naudoti.

Dozavimas

0,1-0,2 ml CONTRAST BLUE per buką kaniulę yra užlašinama ant priekinės lęšiuko kapsulės.

Tripano mėlio tirpalo naudojimas

Pirmiausia, siekiant išvengti CONTRAST BLUE praskiedimo (vandens tipo), į priekinę kamerą yra suleidžiamas oro burbulas. Po to per buką kankiulę atsargiai ant priekinės lęšiuko kapsulės yra užlašinama CONTRAST BLUE. Iš karto, dažui patekus ant priekinės lęšiuko kapsulės , ji pakankamai nusi dažo. Tuomet priekinė kamera yra praplaunama dažo likučiams pašalinti, po to injekuojamas viskoelastinis tirpalas. Vėliau atliekama įprasta lęšiuko emulsifikacija.

Tripano mėlio tirpalo šalutinis poveikis

CONTRAST BLUE, suleistas į priekinę akies kamerą, yra gerai toleruojamas. Nebuvo aprašytą jokių pooperacinių uždegiminių reakcijų ar pūslinės keratopatijos, sukeltos tripano mėlio, kas stebima vartojant kitas dažančias gyvus audinius medžiagas. 

Tarpusavio sąveika

Nėra žinoma

Tripano mėlio tirpalo laikymo sąlygos

Laikykite 10-25C temperatūroje. Neušaldykite. Laikykite tamsioje vietoje.

Tripano mėlio tirpalo gamintojas

UNIMED PHARMA Ltd,
Orieskova 11, Bratislava,
Slovakija

Contrast Blue sterilus tripano mėlio tirpalas, 0.5 ml ampulė, N1 vartojimas

1. Išimkite steriliai supakuotą stiklinį tripano mėlio buteliuką iš kartono dėžutės. 2. Laikydami tripano mėlį virš sterilaus padėklo išimkite stiklo buteliuką iš pakuotės. 3. Padėkite buteliuką ant sterilaus padėklo. 4. Nuimkite apsauginį liežuvėlį nuo stiklo buteliuko aliuminio kamštelio. 5. Prisijunkite sterilią adatą prie sterilaus švirkšto, pradurkite kaniulę. Įsitikinkite, kad kaniulė tvirtai prijungta prie švirkšto galo. 6. Nuo švirkšto su dažu nuimkite adatą ir prijunkite kaniulę. Įsitikinkite, kad kaniulė tvirtai prijungta prie švirkšto galo. 7.Švelniai spausdami švirkšto stumoklį (vertikalioje padėtyje)išleiskite iš švirkšto ir kaniulės orą ir įsitikinkite, kad švirkštas gerai veikia. 8. Švirkštas su kaniule yra paruošti naudoti. 0,1-0,2 ml CONTRAST BLUE per buką kaniulę yra užlašinama ant priekinės lęšiuko kapsulės.

Panašios prekės
Kiti

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau