Visi vaistai

 Nereceptiniai Vaistai nuo peršalimo, gripo, alergijos ir kitų sveikatos sutrikimų, vaistiniai preparatai virškinimo sistemai, kvėpavimo takams, širdies veiklai ir kitoms organizmo funkcijoms palaikyti. Kruopščiai atrinktų gamintojų tinklas ir platus vaistų asortimentas leidžia pasiūlyti ne farmacijos įmonių, o Jūsų poreikius atitinkančius vaistus už sąžiningą kainą. Rinkitės vaistus pagal jų kategoriją ir savo užsakymą atsiimkite Jums patogiausiu būdu: fizinėje „MANO vaistinė“,  ar gaukite tiesiai į namus - per kurjerių tarnybą. „MANO vaistinė“ – didelis  nereceptinių vaistų, bei kitų vaistinėse įprastų prekių pasirinkimas, gera kaina, greitas ir patogus pristatymas!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

VAISTAI – JŪSŲ SVEIKATAI

Vaistai, skirti įvairių negalavimų ir sutrikimų gydymui, taip pat siekiant palengvinti arba pašalinti ligų sukeliamus simptomus, laukia Jūsų internetinėje „MANO vaistinėje“. Negalavimai ir ligos kartais užklumpa netikėtai, tačiau mes visuomet pasiruošę Jums padėti, todėl kruopščiai sudarėme savo asortimentą, kad užtikrintumėme, jog visuomet rastumėte geriausius pasiūlymus ir platų vaistų pasirinkimą. Įvairūs vaistai nuo alergijos, kurie malšina alerginę reakciją ir jos simptomus, vaistai nuo kosulio, palengvinantys atsikosėjimą, kiti vaistai nuo peršalimo, vaistai kraujotakai ir širdžiai bei kiti vaistiniai preparatai tiek suaugusiems, tiek vaikams. Galime pasiūlyti įvairių formų vaistų: tablečių, tirpalų, sirupų, kapsulių, miltelių pavidalo geriamajam tirpalui. Taip pat ir kremų bei gelių tokiems negalavimams kaip sumušimo ar patempimo sukelto skausmo malšinimui. O gal jus domina vitaminai?  „MANO vaistinėje“ – greitas ir patogus pristatymas, visuomet geros kainos. Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

 

Visi Vaistai | MANO Vaistinė

 

KOKIE VAISTAI TURI BŪTI JŪSŲ NAMŲ VAISTINĖLĖJE?

Tinkamai sukomplektuota namų vaistinėlė turi būti kiekvienuose namuose. Galbūt laikas peržiūrėti jos turinį ir įvertinti, ar turite viską, ko gali prireikti netikėtoms situacijoms?

  • Net jeigu manote, jog esate nealergiški, Jūsų namų vaistinėlėje turėtų būti nereceptiniai vaistai nuo alergijos. Atkreipkite dėmesį, kad vaikams yra skirti specialūs preparatai, todėl būtina pasirūpinti būtent jiems skirtais vaistais.
  • Pasitikrinkite, ar jūsų namų vaistinėlėje yra vaistai nuo temperatūros, skausmo. Paprastai tokio pobūdžio vaistai turi tokias veikliąsias medžiagas kaip ibuprofenas ir paracetamolis. Vaikams rekomenduojamos žvakutės, taip pat sirupai su šiomis veikliosiomis medžiagomis.
  • Vaistai nuo peršalimo simptomų: purškalai, sirupai, pastilės ir kiti preparatai nuo gerklės skausmo, vaistai nuo slogos ir kosulio gali padėti sumažinti nemalonius peršalimo simptomus.
  • Pravartu namuose turėti ir vaistų nuo viduriavimo, virškinimą gerinančių vaistų (tam pravers įvairūs geriamieji lašai, kapsulės, sirupai vaikams ir kt.), juose esančios veikliosios medžiagos gali padėti palengvinti nemalonius simptomus.