Preparatas akims BLUgelA akių lašai, 0,35 ml, N15 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Preparatas akims

BLUgelA akių lašai, 0,35 ml, N15

Kategorija:
Prekės kodas
98806
Gamintojas
SOOFT
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
17Pirkdami prekę dovanų gausite +17 lojalumo taškai

BLUgelA akių lašai, preparatas akims,  0,35 ml, N15

  • BLUgelA® vienkartinių dozių buteliukuose yra sterilus izotoninis akių lašų tirpalas, papildytas hialurono rūgšties natrio druska ir aminorūgštimis.
  • Akių lašų BLUgelA® sudėtyje nėra konservantų ir jis padeda esant ašarų trūkumui ir atkuriant fiziologines, ašarų plėvelės sukuriamas sąlygas.
  • Hialurono rūgštis yra mukopolisacharidas, esantis daugelyje kūno audinių. Jis pasižymi gebėjimu prilipti prie akies paviršiaus, apsaugoti, drėkinti ir sutepti jį. Dėl savo gebėjimo prilipti prie gleivinės hialurono rūgštis maksimaliai padidina ašarų plėvelės išsilaikymo laiką ir ją stabilizuoja.
  • BLUgelA® produkto sudėtyje esančios L-prolino, L-glicino, L-lizino chlorido ir L-leucino aminorūgštys pagerina akies paviršiaus sutepimą ir gali padidinti epitelio apsaugą nuo įvairių rūšių streso.
  • Tai, kad BLUgelA® tirpale akims nėra konservantų, padidina gaminio naudojimo saugumą, todėl jis tinkamas net nešiojantiems kontaktinius lęšius.

Indikacijos

Skaidrus, sterilus, viskoelastinis ašarų pakaitalas, skirtas ragenos paviršiaus apsaugai. Produktas apsaugo, drėkina ir sutepa akies paviršių bei ilgam palengvina simptomus, kuriuos sukelia:

  • mechaninis stresas: pvz.: gali būti naudojamas kontaktinių lęšių nešiojimo metu ir po jo arba oftalmologinės operacijos ir diagnostikos procedūrų metu
  • nepakankamas akies ragenos/junginės sutepimas

BLUgelA ® tirpalo akims sudėtis

Hialurono rūgšties natrio druska 0,30 g, L-prolinas 0,0752 g, L-glicinas 0,100 g, L-lizino chloridas 0,014 g, L-leucinas 0,0108 g. Izotoninis buferinis tirpalas, kurio pH 7.2 iki 100 ml.

BLUgelA ® akių lašų naudojimas

23 kartus per dieną, o jei reikia, ir daugiau, įlašinkite 12 BLUEgelA lašus. Produktas gali būti lašinamas net nešiojant kontaktinius lęšius arba ant vidinio kontaktinių lęšių paviršiaus prieš juos naudojant.

BLUgelA ® tirpalo akims naudojimo instrukcija

Išimkite vieną vienkartinės dozės BLUgelA® buteliuką iš pakuotės. Atidarykite jį pasukdami dangtelį. Įlašinkite 12 lašus į junginės maišelį. Išmeskite buteliuką, net jei jame yra likusio nesunaudoto tirpalo.

Kontraindikacijos

Padidėjęs jautrumas produkto sudedamosioms dalims ar kitiems chemiškai glaudžiai susijusiems junginiams.

Atsargumo priemonės ir įspėjimai  

Nenaudokite produkto akims BLUgelA®, jei jo pakuotė yra pažeista. Siekdami išvengti tirpalo užteršimo, venkite buteliuko kontakto su akimis ar kitais objektais. BLUgelA® yra skirtas tik išoriniam naudojimui. Produktas turi būti naudojamas iš karto atidarius buteliuką. Tik vienkartiniam naudojimui. Išmeskite vienkartinių dozių buteliuką ir jame likusį nesunaudotą tirpalą. Nenaudokite preparato pasibaigus ant buteliuko nurodytam jo galiojimo laikui. Nenaudokite produkto pasireiškus akių infekcijai.

BLUgelA ® akių lašų laikymas

Nelaikykite BLUgelA® akių lašų aukštesnėje nei 25°C temperatūroje. Prieš naudodami oftalmologinius tirpalus gydymo tikslais, pasitarkite su gydytoju. Laikykite produktą vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Šalutinis BLUgelA® akių lašų poveikis

Naudojant preparatą BLUgelA®, nebuvo pastebėta jokio šalutinio poveikio. Pasireiškus bet kokioms nepageidaujamoms reakcijoms, nutraukite naudojimą ir pasitarkite su gydytoju. Po naudojimo gali būti pastebimas laikinas matomo vaizdo išsiliejimas.

BLUgelA ® lašų akims gamintojas

SOOFT Italia S.p.A.
Contrada Molino, 17 - 63025 Montegiorgio (AP)
Italia

BLUgelA akių lašai, 0,35 ml, N15 vartojimas

2–3 kartus per dieną, o jei reikia, ir daugiau, įlašinkite 1–2 BLUEgelA lašus. Produktas gali būti lašinamas net nešiojant kontaktinius lęšius arba ant vidinio kontaktinių lęšių paviršiaus prieš juos naudojant.

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau