ISDINCEUTICS Night Peel ampulės 2ml N10

Prekės kodas
22468
Gamintojas
Isdin
-35%
logo
ISDINCEUTICS Night Peel ampulės 2ml N10 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Ypatinga priežiūra

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

ISDINCEUTICS Night Peel ampulės 2ml N10

Kategorija:
Prekės kodas
22468
Gamintojas
Isdin
logo
Lojalumo programos MANO eurai dalyviams
-35%
logo
Speciali kaina
19,32 €
Sutaupote:
10,41€ (35%)
Įprasta kaina 29,73 €
Pranešti,
kai kaina nukris

ISDINCEUTICS Night Peel ampulės 2ml N10

Švelnus rūgštinis serumas, atjauninantis odą nakties metu.
Serumas, praturtintas specialiaisiais eksfolijuojančiais bei raminančiais komponentais lygina ir švelnina odą, mažina raukšles, šviesina pigmentines dėmes.
• Glikolio rūgštis: alfa-hidroksi rūgštis turi eksfolijuojančių savybių, švelnina ir lygina odą, sumažina mimikos bei giliąsias raukšles, todėl pagerėja odos sandara, ji atjaunėja.
• AlphaComplex: alfa-hidroksi rūgštis stimuliuoja odos paviršiaus ląstelių pasišalinimą, padeda sumažinti odos nelygumus, lygina raukšles.
• HydraBoost: augalinis ingredientas užtikrinantis greitą ir ilgalaikį odos drėkinimą.

Tepkite ant švarios ir sausos veido, rankų, kaklo, dekoltė odos, vengdami zonų aplink akis, nosį ir burną. Pirmąją naudojimo savaitę tepkite mažais kiekiais kas antrą naktį.

Instrukcija:
1. Supurtykite ampulę.
2. Įstatykite ampulę į aplikatorių ir nulaužkite galvutę.
3. Užtepkite ½ ampulės turinio ant švarios, sausos veido, rankų, kaklo ir dekoltė odos, apeidami zonas aplink akis, nosį ir gleivines, bei švelniai įmasažuokite, kad gerai įsigertų.

Norėdami sumažinti tamsias dėmes, tepkite 3 mėnesius ryte ir vakare. Po 3 mėnesių tepkite tik kartą per dieną. Atidarę ampulę, sunaudokite ją per 48 valandas.
Atsargumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Pirmą kartą užtepus gali būti jaučiamas trumpalaikis deginimas, niežulys ar odos išsausėjimas. Jei šis pojūtis tęsis, gaminio nebenaudokite. Pasikonsultuokite su gydytoju dermatologu. Venkite patekimo į akis ir gleivinę, nes gali dirginti. Per neatsargumą patekus į akis, nedelsdami plaukite dideliu kiekiu vandens. Netepkite ant akių vokų, ties nosies ir burnos kraštais ar ant sudirgusios ar pažeistos odos. Naudodami gaminį, venkite tiesioginių saulės spindulių, nuo saulės naudokite apsauginį kremą su dideliu SPF. Laikykite atokiau nuo vaikų. Neprarykite. Neskirta injekcijoms. Naudoti tik suaugusiesiems. Patikrinta dermatologų. Nekemša porų. Nėra mineralinių aliejų.
Informacija dėl įdegio saulėje: gaminyje yra vaisių rūgščių (AHA), kurios gali padidinti Jūsų odos jautrumą saulei ir pagreitinti įdegį. Naudodami gaminį ir po naudojimo, savaitę tepkitės kremu nuo saulės, būdami saulėje, dėvėkite apsauginius drabužius.

Sudėtis: Propylene Glycol, Aqua (Water), Ascorbic Acid, Bis-Hydroxyethoxypropyl Dimethicone, Glycerin, PPG-26-Buteth-26, Tocopherol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Hydrogenated Soybean Oil, Butylene Glycol, Potassium Sorbate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hydroxide, Tetradecyl Aminobutyroylvalylaminobutyric Urea Trifluoroacetate, Phenoxyethanol, Soluble Proteoglycan, Magnesium Chloride, Ergothioneine.

Gamintojo šalis: Ispanija

ISDINCEUTICS Night Peel ampulės 2ml N10 vartojimas

Tepkite ant švarios ir sausos veido, rankų, kaklo, dekoltė odos, vengdami zonų aplink akis, nosį ir burną. Pirmąją naudojimo savaitę tepkite mažais kiekiais kas antrą naktį. Instrukcija: 1. Supurtykite ampulę. 2. Įstatykite ampulę į aplikatorių ir nulaužkite galvutę. 3. Užtepkite ½ ampulės turinio ant švarios, sausos veido, rankų, kaklo ir dekoltė odos, apeidami zonas aplink akis, nosį ir gleivines, bei švelniai įmasažuokite, kad gerai įsigertų. Norėdami sumažinti tamsias dėmes, tepkite 3 mėnesius ryte ir vakare. Po 3 mėnesių tepkite tik kartą per dieną. Atidarę ampulę, sunaudokite ją per 48 valandas. Atsargumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Pirmą kartą užtepus gali būti jaučiamas trumpalaikis deginimas, niežulys ar odos išsausėjimas. Jei šis pojūtis tęsis, gaminio nebenaudokite. Pasikonsultuokite su gydytoju dermatologu. Venkite patekimo į akis ir gleivinę, nes gali dirginti. Per neatsargumą patekus į akis, nedelsdami plaukite dideliu kiekiu vandens. Netepkite ant akių vokų, ties nosies ir burnos kraštais ar ant sudirgusios ar pažeistos odos. Naudodami gaminį, venkite tiesioginių saulės spindulių, nuo saulės naudokite apsauginį kremą su dideliu SPF. Laikykite atokiau nuo vaikų. Neprarykite. Neskirta injekcijoms. Naudoti tik suaugusiesiems. Patikrinta dermatologų. Nekemša porų. Nėra mineralinių aliejų. Informacija dėl įdegio saulėje: gaminyje yra vaisių rūgščių (AHA), kurios gali padidinti Jūsų odos jautrumą saulei ir pagreitinti įdegį. Naudodami gaminį ir po naudojimo, savaitę tepkitės kremu nuo saulės, būdami saulėje, dėvėkite apsauginius drabužius.

Panašios prekės
Ypatinga priežiūra

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau