-15%
Ciccarelli Timodore anatominė apsauga pirštams N1 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Medicinos prekės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Ciccarelli Timodore anatominė apsauga pirštams N1

Kategorija:
Prekės kodas
18441
Gamintojas
Dottor Ciccarrelli Farmaceutici
Kaina € 7,47 €  8,78* Sutaupote
€ 1,32 (15%)
Pranešti,
kai kaina nukris

TIMODORE Toe Protector, pirštų apsaugos priemonė, 1 vnt.

Patikrinta dermatologų. NAUDOTI TIK IŠORIŠKAI.

Specialios anatominės formos priemonė apsaugo kojų pirštus nuo įpjovimų, nutrynimų ar sudirgimų, neleidžia formuotis nuospaudoms nutrynus batams. Pagaminta iš minkšto silikono gelio, galima plauti ir naudoti pakartotinai. Sudėtyje esanti parafininė alyva taip pat veikia kaip odos minkštiklis.

Naudojimas: ant piršto, kurį reikia apsaugoti, užmaukite vamzdelio formos apsaugos priemonę (visą arba atkirpkite reikiamo ilgio). Kiekvieną dieną priemonę nuimkite bent 4 valandoms. Pakartotinai naudojama, itin lanksti priemonė. Panaudojus nepraranda savo pirminės formos. Švelniai plaukite rankomis neutraliu muilu ir drungnu vandeniu. Išskalaukite ir leiskite išdžiūti. Priemonei visiškai išdžiūvus, pabarstykite ją talku.

Įspėjimai: nepertraukiamai nenaudoti ilgiau nei tris mėnesius nepasitarus su medikais. Nenaudoti ant gleivinės ir paraudusios arba pažeistos odos. Asmenys, sergantys diabetu, prieš naudodami prietaisą turi pasitarti su gydytoju. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams. Su priemone elgtis atsargiai ir naudoti ją taip, kad būtų išvengta mechaninių apkrovų, kurios ją gali sugadinti.

Pagaminta Italijoje.

Platintojas: Allium UPI, UAB. A. Juozapavičiaus g. 9, 09311  Vilnius.

Panašios prekės
Medicinos prekės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.