Created by OWEXX Meilės prekės

Ieškote populiariausių kontraceptinių priemonių? Prezervatyvai, lubrikantai ir kitos kontraceptinės priemonės leis tinkamai pasirūpinti lytine sveikata, džiaugtis kokybišku lytiniu gyvenimu ir išvengti nepageidaujamo nėštumo. Kontraceptinių priemonių gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, nedirginančios ir nealergizuojančios odos. Didelis kontraceptinių priemonių pasirinkimas, gera kaina, akcijos ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

KOKYBIŠKAM INTYMIAM GYVENIMUI – MEILĖS PREKĖS

Kokybiškam ir saugiam seksualiniam gyvenimui – meilės prekės: prezervatyvai, lubrikantai, kontraceptinės priemonės ir kitos prekės, galinčios apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo, lytiškai plintančių ligų, taip pat suteikti naujų pojūčių Jūsų intymiam gyvenimui. Internetinėje „MANO vaistinėje“ platus prezervatyvų, vandens arba silikono pagrindo lubrikantų pasirinkimas, kontraceptinės priemonės (nehormoninės gimdos spiralės, skubios pagalbos kontraceptikai).  Žinomi prekės ženklai (DUREX, LIFESTYLES, ONETOUCH), greitas ir patogus pristatymas.

 

PREZERVATYVAI: PIGI IR SAUGI KONTRACEPTINĖ PRIEMONĖ

Prezervatyvai yra viena seniausių ir populiariausių priemonių, apsaugančių nuo nėštumo. Prezervatyvai turi daug privalumų: yra pigūs, neturi šalutinio poveikio. Taip pat jie apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų. O dabartiniai  prezervatyvai yra ne tik patogūs, bet ir gali suteikti ir papildomą stimuliaciją. „MANO vaistinėje“ galite rasti platų latekso prezervatyvų pasirinkimą. Itin ploni, su bangelėmis, ranteliais ir iškilimais, malonių įvairių kvapų, nealergizuojantys – išsirinkite Jums tinkamiausius. Kartu su prezervatyvais rekomenduojami ir lubrikantai, kurie gali padėti esant skausmingai sueičiai, arba tiesiog siekiant suteikti papildomų spalvų intymiam gyvenimui. Permatomi, neriebūs, nepaliekantys dėmių, maloniai šildantys ar šaldantys lubrikantai – tikrai rasite Jums patinkančius. Ypatingai stimuliacijai pabandykite varpos žiedus.

 

Meilės prekės | MANO Vaistinė

 

KONTRACEPCIJOS PRIEMONĖS MOTERIMS

Moterys kaip niekada anksčiau turi daugybę pasirinkimų, kaip apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. Šiandien populiarios nehormoninės gimdos spiralės. Varinės spiralės efektyvumas yra 97–98 proc. Nehormoninės spiralės išskiria vario jonus, kurie trukdo spermatozoidams pasiekti kiaušinėlį, pakeisdami gimdos terpę, padaro ją nepalankia kiaušinėliui implantuotis. Primename, kad dėl spiralės naudojimo būtina konsultacija su gydytoju. Taip pat siūlomi ir makšties kremai, kurie tinka visoms vaisingo amžiaus moterims, ypač toms, kurios laikinai ar apskritai negali vartoti geriamųjų kontraceptikų ar nešioti spiralės, po gimdymo, maitinant krūtimi, prieš menopauzę, kai reikia trumpalaikės papildomos kontracepcijos. Taip pat skubios pagalbos kontraceptikai, kurie turi būti vartojami per 72 valandas nuo lytinio akto, kurio metu nebuvo naudotos arba naudota kontraceptinė priemonė nebuvo veiksminga.