Derma Forte odos kremas , 50 ml

Prekės kodas
14637
Gamintojas
Peter Krizman AG
Odos priemonė Derma Forte odos kremas , 50 ml | Mano Vaistinė
Odos priemonė Derma Forte odos kremas , 50 ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Preparatai odos priežiūrai ir regeneracijai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Odos priemonė

Derma Forte odos kremas , 50 ml

Kategorija:
Prekės kodas
14637
Gamintojas
Peter Krizman AG
Kaina 11,31 €
Pranešti,
kai kaina nukris
18Pirkdami prekę dovanų gausite +18 lojalumo taškai

Derma Forte kremas , 50 ml

Be kvapiųjų medžiagų, dažiklių, konservantų, parabenų bei mineralinių aliejų. Be kortizono ir kitų hormonų.

Pagrindinės rekomendacijos
Prieš pradėdami naudoti DermaForte® niežulį slopinantį kremą, atidžiai perskaitykite šį pakuotės lapelį  net jei esate naudoję šią medicinos priemonę anksčiau. Informacija gali būti iš dalies pakeista atsižvelgiant į naujausius mokslinius tyrimus nuo paskutinio šios medicinos priemonės naudojimo.
Saugokite šį lapelį, jeigu jums prireiktų perskaityti jį dar kartą. 

Kaip veikia DermaForte® kremas?

DermaForte® yra medicinos priemonė naudojama chroniškai sausos odos (kserozės) priežiūrai ir atopinio dermatito simptomams lengvinti.
Naudojama išoriškai.

Atopinis dermatitas yra lėtinė, recidyvuojanti odos liga, kuriai būdingi kserozės (sausos odos) ir niežėjimo (niežulio) simptomai.

DermaForte® niežulį slopinančio kremo pagrindiniai komponentai derinyje veikia trejopai:

  • kaip emolientai,
  • kaip humektantai ir  
  • kaip  okliuziniai ingredientai.

Jie veikdami sinergiškai sustiprina drėkinimą ir odos barjero funkciją. 

DermaForte® niežulį slopinančio kremo sudėtyje yra drėkinamųjų kompleksų su minkštinamosiomis, drėkinamosiomis ir apsaugančiomis savybėmis, kurios prisideda prie odos barjero atkūrimo ir pagerina jo funkciją bei sukuria fizinę apsaugą nuo dirgiklių ir alergenų. Augalinis aliejus (funkcinė alternatyva vazelinui) ir dimetikonas veikia kaip okliuziniai ingredientai ir formuoja hidrofobišką sluoksnį odos paviršiuje, sudarant egzogeninį barjerą nuo vandens praradimo. Glicerinas ir propilenglikolis padidina vandens kiekį odoje, sustiprinant vandens absorbaciją iš dermio į epidermį. Keramidai sudaro lipidus sulaikančią plėvelę,  tokiu būdu  atkuria odos elastingumą. 

DermaForte produkto sudėtyje yra penki aktyvieji ingredientai:

  • glicerinas,
  • augalinis aliejus,
  • dimetikonas,
  • propilenglikolis,
  • keramidas NP.

DermaForte kremo sudėtis

Vanduo, dikaprililio karbonatas, kaprilo kaprio trigliceridai, poligliceril-2-dipolihidroksistearatas, glicerinas, augalinis aliejus, benehilo alkoholis, natrio poliakrilatas, pentaeritritilo distearatas, polidokanolis, dimetikonas, skvalanas, hidrintas fosfadilcholinas, natrio laurilo gliukozės karboksilatas, laurilo gliukozidas, taukmedžių aliejus, pentileno glikolis, fenilpropanolis, alantionas, propilenglikolis, tokoferilacetatas, natrio hialuronatas, metiltiazolinonas, keramidas NP.  

Kaip naudoti DermaForte kremą

DermaForte® niežulį slopinantis kremas vietiškai naudojamas  suaugusiųjų ir vaikų, vyresnių nei 2 metų amžiaus. Kremą DermaForte tepti ant pažeistos odos 2-3 kartus per dieną, ne ilgiau nei 30 dienų. DermaForte® niežulį slopinantis kremas yra skirtas naudoti kaip monoterapija ar kaip papildomam  sausos ar niežtinčios odos gydymui. Kremas taip pat gali būti naudojamas deriniuose kartu su įprastu vietiniu ar sisteminiu gydymu, įskaitant vietiškai naudojamus kortikosteroidus, nes nėra žinoma apie šių preparatų sąveiką. 

DermaForte kremo naudojimas nėštumo metu ar žindymo laikotarpiu

DermaForte® niežulį slopinantį kremą galima saugiai naudoti nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu.  

Galimas šalutinis DermaForte kremo poveikis

DermaForte® niežulį slopinantis kremas yra gerai toleruojamas ir neturi žinomo šalutinio poveikio.
Gali būti juntamas gėlimo pojūtis iškart po kremo panaudojimo. 

Įspėjimai

Laikyti DermaForte vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite, jei esate padidinto jautrumo bet kuriai sudedamajai daliai. Laikyti originalioje pakuotėje sausoje, tamsioje vietoje (15 – 25°C). 

Kita informacija apie DermaForte kremą

DermaForte® niežulį slopinantis kremas yra I klasės medicinos priemonė, atitinkanti direktyvą 93/42/EEC.  Galiojimo laiko ieškokite ant pakuotės. Nenaudokite DermaForte® niežulį slopinančio kremo pasibaigus nurodytam terminui.  Lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas: 2016 vasaris.

DermaForte gamintojas

Peters Krizman AG,
Gessneralle 38, CH-8001 Ciurichas,
Šveicarija

DermaForte kremo aatstovas Lietuvoje

Genba Pharma,
Veiverių g. 150,
LT-46391 Kaunas,
Lietuva

Derma Forte odos kremas , 50 ml vartojimas

DermaForte® niežulį slopinantis kremas vietiškai naudojamas suaugusiųjų ir vaikų, vyresnių nei 2 metų amžiaus. Kremą DermaForte tepti ant pažeistos odos 2-3 kartus per dieną, ne ilgiau nei 30 dienų. DermaForte® niežulį slopinantis kremas yra skirtas naudoti kaip monoterapija ar kaip papildomam sausos ar niežtinčios odos gydymui. Kremas taip pat gali būti naudojamas deriniuose kartu su įprastu vietiniu ar sisteminiu gydymu, įskaitant vietiškai naudojamus kortikosteroidus, nes nėra žinoma apie šių preparatų sąveiką.

Panašios prekės
Preparatai odos priežiūrai ir regeneracijai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau