Created by OWEXX Arbatos ir vaistažolės

Ieškote populiariausių arbatų ir vaistažolių? Arbatos peršalimui, imuninei, nervų, virškinimo ir šlapimo sistemai bei daugelis kitų gaminių leis tinkamai pasirūpinti savo sveikata. Didelis arbatų ir vaistažolių pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

ARBATOS IR VAISTAŽOLĖS


Nuo seno žolelių arbatos ir vaistažolės buvo naudojamos liaudies medicinoje. O pastaruoju metu išpopuliarėjo ir aromaterapija: įvairūs eteriniai aliejai plačiai naudojami patalpų kvėpinimui, masažams.  Vaistažolės gali būti pavienės ir vaistažolių mišiniuose. Internetinėje „MANO vaistinėje“ – arbatos imunitetui, palaikyti nervų sistemos funkciją, palaikyti virškinimo sistemos, viršutinių kvėpavimo takų funkciją. Įvairių gamintojų (ACORUS, JADVYGOS ŽOLĖS) kokybiškos ir kruopščiai atrinktos vaistažolės ir arbatos laukia Jūsų, tereikia išsirinkti tinkamas. Greitas pristatymas, patrauklios kainos.

 

Arbatos ir vaistažolės


ARBATOS IR VAISTAŽOLĖS IMUNINEI SISTEMAI

Vaistažolės imunitetui: ežiuolių žolė, erškėčių vaisiai, juoduogių šeivamedžių vaisiai, čiobrelis, vingiorykščių žolė ir gali padėti palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, taip pat gali padėti apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Rinkitės arbatą „Gripolis imunitetui“ su erškėčių vaisiais, „Coldherba Forte“ žolelių arbatą, „Imunokar“ žolelių arbatą vaikams ir kitas pamėgtas arba dar neišbandytas arbatas.


ARBATOS IR VAISTAŽOLĖS VIRŠUTINIAMS KVĖPAVIMO TAKAMS

Gyslotis gali padėti palaikyti normalią viršutinių kvėpavimo takų funkciją, normalią gleivinę esant gerklės, ryklės ir balso stygų sudirgimui. Eukaliptas, saldymedis, svilarožė, liepų žiedai, čiobrelių žolė gali padėti palaikyti normalią viršutinių kvėpavimo takų funkciją. Rinkitės pavienių vaistažolių arba jų mišinių arbatas: „Bronchoherba FORTE“ žolelių arbatą, „Žvarbio arbatėlę“ vaikams, liepų žiedų žolelių arbatą ir kitas jau pamėgtas arba dar neišbandytas arbatas.

 

ARBATOS IR VAISTAŽOLĖS NERVŲ FUNKCIJAI PALAIKYTI

Rinkitės pavienes vaistažoles arba jų mišinių arbatas: „Kniurkio arbatėlę“ vaikams, NEURO-1, NEURO-2, NEURO-3 ir kitas jau pamėgtas ar dar neatrastas arbatas su melisų lapais, valerijojų šaknimis ir pan.

Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų taip pat laukia įvairūs vitaminai vyrams, vaikams, moterims. Kosmetikos ir higienos prekė visai šeimai.