Apie mus Prekių kategorijos

UAB "Širdažolė" vaistinė

UAB

Žolininkystės tradicijos Vilniuje senos: žinoma, kad pirmoji vaistažolių vaistinė buvo įsteigta dar tarpukaryje, 1936-aisiais. Nuo 1961 m. ji veikė dabartinėse patalpose (Pelesos g. 7) kaip vaistinė Nr. 11 ir buvo pavyzdinė vaistažolių vaistinė Tarybų Sąjungoje. 1993 m. įregistruota UAB vaistinė „Širdažolė" tęsia ilgametes šios vaistinės tradicijas. „Širdažolė" yra savarankiška vaistinė, nepriklausanti jokiam vaistinių tinklui.
Tai - vienintelė gamybinė vaistažolių vaistinė Vilniuje: čia gaminami įvairūs vaistažolių mišiniai pagal individualius gydytojų išrašytus receptus bei atsižvelgiat į žmonių nusiskundimus. Plati tiek pagal tradicinius, laikmečio patikrintus, tiek pagal unikalias receptūras sumaišytų vaistažolių arbatų pasiūla. Medicininės paskirties produktų, maisto papildų, bičių produktų, asmens higienos ir kitų prekių asortimentas parenkamas atsižvelgiant į jų natūralumą, vaistingųjų augalų panaudojimą gamyboje, saugumą ir panašius kriterijus, todėl ypač gausus fitoterapinių ir homeopatinių preparatų pasirinkimas.
Vaistinėje „Širdažolė" Jus pasitiks kompetentingi farmacininkai ir vaistažolių žinovai, dirbantys šioje vaistinėje jau 20-30 metų. Jie suteiks patikimą ir naudingą konsultaciją, patars, parinks Jūsų sveikatai reikalingiausią ir tinkamiausią produktą.
Vaistinės „Širdažolė" misija - teikti gyventojams patikimas, kompetentingas konsultacijas ir padėti jiems pasirinkti bei įsigyti savigydai vaistus ir vaistažolių mišinius, atsižvelgiant į individualius poreikius ir sveikatos būklę.
Vaistinės „Širdažolė" vizija - sveiko gyvenimo būdo ir natūralių gydymo metodų propagavimas, sveikatos gerinimas ir atstatymas pasitelkiant gamtos teikiamas galias ir dovanas.
Aptarnavimas vaistinėje šiltas ir paslaugus: kiekvienas pirkėjas išklausomas, aptarnaujamas, jam suteikiama reikalingiausia paslauga. Besilaukiančios mamos ir tėvai su mažamečiais vaikais iki trejų metų aptarnaujami be eilės.
Mes skatiname saikingą medicininės paskirties produktų vartojimą, nelengvindami jų prieinamumo ir įperkamumo, nedalyvaudami varžybose, nesivaikydami pelno perdėta reklama, akcijomis, išpardavimais, primygtiniu vaistų ir maisto papildų siūlymu.
VAISTAŽOLĖ - IR MAISTAS, IR VAISTAS

Daugiau informacijos apie vaistinę adresu: www.sirdazole.lt