Lepu infraraudonųjų spindulių termometras LFR30B N1

Prekės kodas
20808
Gamintojas
Lepu Medical
-48%
logo
Lepu infraraudonųjų spindulių termometras LFR30B N1 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Termometrai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Lepu infraraudonųjų spindulių termometras LFR30B N1

Kategorija:
Prekės kodas
20808
Gamintojas
Lepu Medical
logo
Lojalumo programos MANO eurai dalyviams
-48%
logo
Speciali kaina
20,27 €
Sutaupote:
18,72€ (48%)
Įprasta kaina 38,99 €
Pranešti,
kai kaina nukris

EPU medical Infraraudonųjų spindulių termometras LFR30B

Vartotojo instrukcija

Prieš pirmą kartą naudodamiesi infraraudonųjų spindulių termometru, atidžiai perskaitykite naudojimo instrukciją, nes tikslų temperatūros matavimą galite gauti tik tinkamai naudojant infraraudonųjų spindulių termometrą. Naudojimo instrukcijoje pateikiami konkretūs temperatūros matavimo termometru žingsniai ir veiksmingi patarimai, kaip patikimai išmatuoti kaktos temperatūrą. Prašome laikytis šių instrukcijų.

1 skyrius.

Saugos instrukcijos

1.1 Įspėjimai

Prietaisą laikykite kūdikiams, vaikams ar naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje, nes įkvėpus ar nurijus mažas dalis (pvz., baterijas), tai gali būti pavojinga ar net mirtina.
Nenaudokite termometro ne pagal paskirtį.
Termometras nėra atsparus vandeniui, nemerkite jo į vandenį ar bet kokio kito tipo skystį.
Nelaikykite termometro ekstremaliomis aplinkos sąlygomis.
Prašau matuoti 0–5 cm atstumu nuo kaktos centro, geriau tarp akies ir antakio.
Jei infraraudonųjų spindulių termometras saugomas žemesnėje ar aukštesnėje temperatūroje, nei kurioje jis naudojamas, prieš 30 minučių įneškite į kambarį, kuriame jis bus naudojamas.
Prietaiso viduje nėra vartotojui aptarnaujamų detalių.
Vartotojas turi patikrinti, ar prietaisas gali veikti saugiai, ir prieš naudojimą įsitikinti, kad jis yra tinkamos būklės.
Prietaiso negalima modifikuoti.
Termometro duomenys nepakeičia gydytojų diagnozės, jei blogai jaučiatės ir temperatūra kelis kartus matuojant buvo aukštesnė nei 37,5 ℃, pasitarkite su gydytoju.
Šis infraraudonųjų spindulių termometras nenaudojamas neišnešiotiems ar neišsivysčiusiems kūdikiams. ●Neleiskite vaikams matuotis temperatūrą be suaugusių priežiūros.
Neatitraukite termometro, kol neišgirsite pyptelėjimo.
Stenkitės matuoti temperatūrą toje pačioje vietoje, kitaip galite gauti skirtingus rezultatus.
Prietaisu negalima naudotis esant degiems anestetikų mišiniams su oru, deguonimi ar azoto oksidu.
Matuotojas neturi liesti baterijų skyriaus ir paciento vienu metu.
Prietaiso naudojimo metu, šalia neturėtų būti didelės galios prietaisų, tokių kaip aukštos įtampos kabeliai, rentgeno aparatas, ultragarso įranga ir kt.
Elektromagnetinis laukas gali trukdyti termometro veikimui. Todėl įsitikinkite, kad visi išoriniai prietaisai, naudojami šalia termometro, atitinka EMS reikalavimus. Belaidžio ryšio įranga, tokia kaip belaidžio namų tinklo įrenginiai, mobilieji telefonai, belaidžiai telefonai ir jų bazinės stotys, racijos ar MRT prietaisai yra galimai trukdžių šaltinis, kadangi jie gali skleisti aukštesnį elektromagnetinės spinduliuotės lygį.
Nelaikykite šalia aktyvios AD chirurginės įrangos ir magnetinio rezonanso vizualizacijai skirto ME sistemos radijo dažnių ekranuoto kambario, kur yra didelis EM sutrikimų intensyvumas.
Reikėtų vengti naudoti šį prietaisą šalia kitos įrangos ar padėti į vieną vietą su ja, nes tai gali sukelti netinkamą veikimą. Jei toks naudojimas yra būtinas, reikėtų stebėti šį prietaisą ir kitą įrangą, kad įsitikintumėte, kad veikimas yra normalus.
Priedų, keitiklių ir kabelių naudojimas, išskyrus nurodytus ar pateiktus šio prietaiso gamintojo, gali padidinti šio prietaiso elektromagnetinį spinduliavimą ar sumažinti jo elektromagnetinį atsparumą ir veikti netinkamai.
Nešiojamoji radijo ryšio įranga (įskaitant periferinius įrenginius, pvz., antenos kabelius ir išorines antenas) turėtų būti naudojama ne arčiau kaip 30 cm nuo bet kurios prietaiso dalies, įskaitant gamintojo nurodytus kabelius. Priešingu atveju gali pablogėti šio prietaiso veikimas.
Apie visus su prietaisu susijusius rimtus incidentus turėtų būti pranešta gamintojui ir valstybės narės kompetentingai institucijai.

1.2 Atsargumo priemonės

Vadovaukitės keletu rekomenduojamų instrukcijų „Termometro valymas ir valymo priežiūra".
Išimkite bateriją, jei termometru nesinaudosite ilgesnį laiką.
Termometre yra aukštos kokybės tikslios dalys; nelaužykite termometro ir venkite stiprių smūgių ar vibracijos; nesukite termometro ar jo jutiklio.
Kreipkitės į gydytoją, jei atsiranda disforija, vėmimas, viduriavimas, dehidracija, apetito ar elgesio pokyčiai dėl nežinomų priežasčių.
Atkreipkite dėmesį į saugojimo ir naudojimo sąlygas skyriuje „Produkto specifikacijos“.
Saugokite termometro jutiklį nuo purvo ir dulkių

1.3 Aplinkosauga

Įmonė projektuoja ir gamina kūno temperatūros matavimo produktus pagal aplinkosaugos reikalavimus. Prietaisas nepadarys jokios žalos žmonėms ar aplinkai, jei bet koks išorinis prietaiso dangtelis nebus pažeistas ar prietaisas visada bus naudojamas taisyklingai. Kai reikia naudoti medžiagas, kurios gali būti pavojingos aplinkai, su jomis reikia elgtis teisingai, kaip leidžia įstatymai ir kiti teisės aktai. Įspėjimas: Neišmeskite termometro atliekų kartu su pramonės ar buitinėmis atliekomis, naudokite atskirus surinkimo būdus. Prašome tvarkyti termometro atliekas, laikydamiesi reikalavimų, išmeskite prietaisus, kai pasibaigs jų eksploatavimo trukmė, laikydamiesi vietinių ir nacionalinių aplinkosaugos taisyklių. Jei norite sumažinti aplinkos taršą, atliekas galima naudoti pakartotinai, jei jas tvarko kvalifikuota įmonė. Dėl problemų prašome kreiptis į šias paslaugas teikiančias įmones arba tinkamai jas spręsti pagal vietinius šiukšlių surinkimo reikalavimus.

2 skyrius.

Produkto aprašymas

2.1 Naudojimo paskirtis Medicininės indikacijos Infraraudonųjų spindulių termometras skirtas žmogaus kūno temperatūrai matuoti bet kokio amžiaus žmonėms be kontakto su kūnu. Jį gali naudoti medicinos specialistai arba vartotojai namų sąlygomis. Kontraindikacijos Nėra duomenų Numatoma pacientų populiacija Prietaisas skirtas suaugusiems ir kūdikiams, išskyrus neišnešiotiems kūdikiams. Numatomi vartotojai Prietaisu gali naudoti medicinos specialistai ar asmenis, neturintys psichikos sutrikimų. Laukiama klinikinė nauda Užtikrina matavimo tikslumą.

2.2 Liekama rizika ir nepageidaujamas šalutinis poveikis

Liekamoji rizika ir nepageidaujamas šalutinis poveikis, kuris gali būti susijęs su infraraudonųjų spindulių termometro naudojimu, gali būti:

Netinkamas matavimo rezultatas
Kryžminė infekcija
Elektros smūgis
Vartotojo apsinuodijimas
Aplinkos tarša
Gaisras ar sprogimas
Nepatogumai vartotojui, tokie kaip per daug triukšmingas, nepatogus naudoti, nėra garso, per karštas paviršius
Atidėtas matavimas, pvz., vientisumo pažeidimas, trumpas sujungimas, elektromagnetiniai trukdžiai, nėra išvesties, negali normaliai veikti, mygtuko ar korpuso gedimas, LCD gedimas.

2.3 Struktūrinė sudėtis Infraraudonųjų spindulių termometrą sudaro jutiklis, režimo jungiklio mygtukas, įjungimo / išjungimo mygtukas, apatinis gaubtas, ekranas, atminties mygtukas.

3 skyrius. Kodėl reikalingas infraraudonųjų spindulių termometras?

3.1 Greitai

Naudodama naujovišką infraraudonųjų spindulių technologiją, jūs galite greitai išmatuoti kūno temperatūrą bekontakčiu būdu.

3.2 Tikslus ir patikimas

Matuojant kaktos skleidžiamą šilumos energiją ir atitinkamai apskaičiuojant kūno temperatūrą, galima gauti tikslius rodmenis, jei matuojama 5 cm atstumo ribose. Infraraudonųjų spindulių termometras naudoja indukcinį matavimą. Jis gali lengvai išmatuoti kūno temperatūrą net miegantiems vaikams. Lyginant su tiesiosios žarnos termometru, bekontaktis termometras sumažina vaikams diskomfortą, be to, jis yra paprastesnis ir praktiškesnis nei kiti naudojami termometrai.

3.3 Saugumas ir higiena

Bekontaktis matavimas gali užkirsti kelią bakterijų plitimui; Tai visiškai saugu vaikams ir suaugusiems.

4 skyrius.

Produkto instaliavimas ir naudojimas

4.1 Patikrinimas

Prieš išpakuodami atidžiai patikrinkite pakuotės vientisumą. Jei aptikti kokie nors pažeidimai, susisiekite iš karto su vežėju. Atidarykite pakuotę, išimkite infraraudonųjų spindulių termometrą ir kitus komponentus ir patikrinkite juos po vieną pagal pakuotės sąrašą. Kai prietaisas perkeliamas į kitą aplinką,kondensatas. Tokiu atveju reikia palaukti kol kondensatas išsisklaidys.

4.2 Baterijų įdėjimas ar pakeitimas

Pirmasis žingsnis po išpakavimo yra baterijos įdėjimas. Baterijos laikiklis yra termometro apatinėje dalyje.

Baterijos įdėjimo etapai yra šie:

(1) Atidarykite baterijos skyriaus dangtelį.

(2) Įdėkite bateriją ir stebėkite nurodytą poliškumą. (3) Uždarykite baterijos dangtelį. Pastaba: Naudoti tok 2 AAA šarmines baterijas. Negalima naudoti kartu senų ir naujų baterijų, nors jos yra to paties tipo. Išimkite baterijas, kai nebus termometras bus nenaudojamas ilgą laiką. Ekrane pasirodantis simbolis „ “ parodo, kad baterija senka; prieš matavimą pakeiskite baterijas.

4.3 Įjungimas

Paspaudus mygtuką „ĮJ/IŠJ“, ekrano apšvietimas įsijungia, LCD ekrane rodoms naujausia atminties verčių grupė, prietaisas pereina į matavimo laukimo būseną; tuo metu apšvietimas užgęsta, priekinėje dalyje nuolat mirksi šviesos diodas, prietaisas pasiruošęs matavimui. Jei nėra jokio veiksmo, po 60 sekundžių prietaisas išsijungs automatiškai.

Nustatykite termometrą tarp antakių, 5cm atstumu nuo kaktos centro; Bekontakčiu režimu mėlyna kontrolinė lemputė rodys vietą kur nukreipėte termometrą. Jei antakių plotą dengia plaukai, prakaitas ar nešvarumai, iš anksto nuvalykite. Matuodami, laikykite termometrą ir kaktą nejudindami, nes judėjimas turės neigiamos įtakos matavimo rezultatams.

4.4 Režimo įjungimas

Norėdami pasirinkti temperatūros matavimą, perjunkite slankiklio jungiklį į kalibravimo režimas. Kūno temperatūros režimas, t.y. veikimo režimu ir reguliavimo režimu, išmatuotas rezultatas reiškia ekvivalentą etaloninės matavimo dalies temperatūrai. Kalibravimo režimas, bandymo režimas, nurodo temperatūrą tiesiogiai matuojant jutikliu ir naudojamas patikrinti tikslumą laboratorijoje.

4.5 Vienetų įjungimas

Išjungimo režimu paspauskite ir palaikykite mygtuką „Atmintis“ pirmiausia rodo „---- M“, kuris mirksi kartu su simboliu „M“; paspauskite ir palaikykite atminties mygtuką daugiau nei 4 sekundes, pasirodys „---- C + žmogaus piktograma + garso piktograma"; 6 sekundes palaikykite nuspaudę mygtuką iki ℃ arba °F pasirodys, paspauskite mygtuką "Atmintis", jei norite laisvai keisti iš ℃ į °F. Numatytasis nustatymas perkrovus ar esant energijos sutrikimui bus išsaugomas.

Išjungimo režimu paspauskite ir palaikykite mygtuką „Atmintis“. Pirmiausia rodo „---- M“, kuris mirksi kartu su simboliu „M“; Paspauskite ir palaikykite atminties mygtuką daugiau nei 4 sekundes, rodoma „---- C + žmogaus piktograma + garso piktograma"; jei garsas šiuo metu įjungtas, bus girdimas„pypt“ įeinant į šį režimą. Šiuo metu atleiskite mygtuką, pateksite į garso nustatymą režimą; Norėdami pakeisti garsą, paspauskite mygtuką „Atmintis“kartą; pasigirs „pypt“ ir garso piktograma užges kai garsas įjungtas; dar kartą paspauskite mygtuką, kad pakeistumėte garsą, įsijungia garso piktograma. Nėra „pypt“, nes garsas yra išjungtas.

Prietaisas išsijungs automatiškai, jei nepaspausite mygtuko 60 sekundžių. 4.8 Kūno temperatūros matavimas Perjunkite slankiklio jungiklį į kūno režimą, paspauskite mygtuką „ĮJ/ IŠJ“, kad įjungtumėte termometrą, nustatykite termometro jutiklį į padėtį tarp antakių 5 cm atstumu iki kaktos, tada paspauskite mygtuką „ĮJ / IŠJ“, užsidega nuotolinio fokusavimo lemputė, greitai sureguliuokite tinkamą atstumą (pageidautina, kai du koncentriniai apskritimai sutampa), po apie 1sek. girdimas „pypt“ garsas („pypt“ nesigirdi, jei garsas išjungtas), tai reiškia kad kūno temperatūra buvo išmatuota, o rezultatas rodomas LCD ekrane;

Pastaba: Kai išmatuota temperatūra yra žemesnė nei 37,5℃, LCD apšvietimas yra žalias. Kai išmatuota temperatūra yra tarp 37,5℃ ir 38,5℃, LCD apšvietimas yra geltonas, nusakantis nedidelį karščiavimą. Kai išmatuota temperatūra yra aukštesnė nei 38,5 ℃, LCD apšvietimas yra raudonas, nurodantis aukštą temperatūrą, pasigirsta garsas „pypt“, „pypt“, „pypt“ garsas. 4.9 Objektų temperatūros matavimas Perjunkite slankiklio jungiklį į objekto režimą, paspauskite mygtuką „ĮJ/ IŠJ“, norėdami įjungti termometrą, nukreipkite termometro jutiklį į matuojamą objektą, paspauskite mygtuką „ON / OFF mygtuką“. Atstumo fokusavimo lemputė užsidega greitai, sureguliuokite tinkamą atstumą (pageidautina, kai židinio dydis yra žirnio dydžio), vėliau pasigirsta po 1sek. "pypt" garsas („pypt“ negirdimas, jei garsas yra išjungtas), tai reiškia, kad paviršiaus temperatūra yra išmatuota, o rezultatas rodomas LCD ekranas.

Pastaba: Kai išmatuota temperatūra yra <40,0℃, LCD ekrano apšvietimas yra žalias; kai išmatuota temperatūra yra ≥40,0 ℃, LCD ekrano apšvietimas yra žaliai raudonas ir perspėjimas „pypt“, „pypt“, „pypt“ garsu. 4.10 Atminties įrašų paieška Paspauskite mygtuką „Memory“, norėdami įjungti termometrą, ekrane bus rodoma „---- M“ ir simbolis „M“ mirkėsi. Dar kartą paspauskite mygtuką „Memory“, bus rodomas atminties grupių skaičiaus + M piktograma ir apie 1 sek. parodys atminties vertę + simbolį „M“, kuris mirkės.

4.6 Atminties ištrynimas

Išjungimo režime paspauskite ir palaikykite mygtuką „Memory“, iš pradžių po 4 sekundžių pasirodo garso nustatymas, palaikykite dar ilgiau, norėdami ištrinti atminties vertę po 8 sekundžių. Bus rodoma „CLr + M“, kuris mirksės ir pasigirs garsu „pypt-pyptpypt“. Ištrynus, prietaisas išsijungs automatiškai.

4.7 Žemos baterijos įkrovos indikatorius

Kai baterijos įtampa tampa žemesnė nei 2,60 V, žemos įtampos simbolis pasirodys tik įjungus. Prietaisu negalima toliau naudotis kol nebus pakeistos baterijos.

4.8 Išjungimas

Prietaisas išsijungs automatiškai, jei nebus naudojamas 60 sekundžių.

5 skyrius.

Specialios saugaus naudojimo instrukcijos

Būtų puiku žinoti įprastą asmens kūno temperatūrą kai jis sveikas. Tai padėtų jums tiksliai įvertinti, ar jis karščiuoja.

Norint gauti normalią asmens kūno temperatūrą, atlikite daugiau matavimų jam esant sveikam. Normali vaikų temperatūra gali būti net 37,7℃ arba net 36,1℃. Žmogaus kūnas gali reguliuoti temperatūrą, siekdamas išlaikyti normalią kūno temperatūrą tam tikrame diapazone paros bėgyje iki 1℃ per dieną. Be to, vidinė žmogaus kūno temperatūra, skiriasi nuo odos, todėl negalime paprasčiausiai apibrėžti, kokia temperatūra yra „normali“, nes kūno temperatūra visada yra susijusi su matavimo vieta. Kūno temperatūros lygį taip pat veikia aplinkos temperatūra, amžius, miego laikas, hormoninis fonas ir fizinis aktyvumas.

Pastaba:

Prieš matuodami temperatūrą, praleiskite toje patalpoje 30 minučių. Termometras turėtų išbūti toje patalpoje taip pat mažiausiai 30 minučių. Matuodami nejudinkite termometro ir kaktos, kol pasigirs pypsėjimas. Nematuokite temperatūros kūdikiui iš karto po maitinimo krūtimi. Nematuokite temperatūros tik pabudus. Nevalgykite, negerkite, nedarykite jokios fizinės veiklos prieš arba temperatūros matavimo metu. Jei buvo prieš tai nešiota kepurė, prašau nusiimti ir palaukti 10 minučių prieš matavimą. Prieš matuojant temperatūra prie kaktos, kakta turi būti švari, plaukai nubraukti į šoną. Temperatūrą matuokite griežtai laikydamiesi instrukcijų.

Esant šioms aplinkybėms, rekomenduojama tris kartus matuoti toje pačioje vietoje ir pasirinkti aukščiausią vertę.

1) Naujagimiai, mažesni nei 100 dienų.

2) Vaikai iki trejų metų, turintys žemą imunitetą ir imlūs karščiavimui.

3) Pradedantysis vartotojas. Jei pacientas ketina pats sau išmatuoti kūno temperatūrą, rekomenduojame matuoti kontaktaktiniu būdu.

6 skyrius.

Kalibravimas

Vartotojai kalibravimo neatlieka. Jeigu turite klausimų ar nusiskundimų dėl kalibravimo, kreipkitės į gamintoją ar atstovą.

7 Skyrius.

Problemų sprendimas

Termometro ekrane parodžius klaidai, susisiekite su gamintoju ar vietiniu platintoju.

8. Skyrius

Valymas ir priežiūra

Valykite sausa, minkšta šluoste. Jei prietaisas yra ypač nešvarus, nuvalykite šlapia ir išgręžta šluoste, tada nusausinkite sausa šluoste. Dezinfekuokite prietaisą tik būtinu atveju; Dezinfekavimas atliekamas du kartus nuvalant prietaiso paviršių dezinfekuojančia, turinčia medicininio alkoholio, priemone. Negalima mirkyti ar dezinfekuoti garais. Nenaudokite jokių agresyvių valiklių. Saugokite prietaisą nuo aukštos temperatūros, drėgmės, dulkių ar tiesioginių saulės spindulių. Išimkite baterijas, jei termometru nesinaudosite ilgesnį laiką.

9. Skyrius

Garantinis aptarnavimas

Prietaiso garantinis laikotarpis yra 1 metai nuo pardavimo datos.

Garantija netaikoma esant šioms priežastims: Baterijos pratekėjimas Žala padaryta, naudojant ne pagal paskirtį. Savavališkas išmontavimas ar remontas. Kritimas ant kieto paviršiaus Netinkama priežiūra.

Gamintojo aptarnavimo skyrius: „Shenzhen LEPU Intelligent“ Ltd

Company name: Lepu Medical (Europe) Cooperatief U.A.

Company address: Abe Lenstra Boulevard 36, 8448 JB, Heerenveen, The Netherlands

Tel:+31 - 515 - 573399

Fax:+31 - 515 – 760020

Vartotojo instrukciją jūs galite atsisiųsti: http://www.lepucare.com/CEsmsxz/index_ 121.aspx

 

 

Panašios prekės
Termometrai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau