Valomasis prausimosi gelis FILORGA AGE-PURIFY CLEAN valomasis prausimosi gelis 150ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Veido priežiūros priemonės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Valomasis prausimosi gelis

FILORGA AGE-PURIFY CLEAN valomasis prausimosi gelis 150ml

Kategorija:
Prekės kodas
21194
Gamintojas
Laboratoires FILORGA
44Pirkdami prekę dovanų gausite +44 lojalumo taškai

FILORGA AGE-PURIFY CLEAN

Prausiamasis veido gelis, skatinantis odos atsinaujinimą. Vienoje formulėje suderintas dvejopas poveikis, aktualus brandžiai, bet riebiai arba mišriai, į aknę linkusiai odai: kartu ir intensyviai, bet švelniai valo odą, neleidžia jai užsikimšti, bet ir padeda kovoti su senėjimo požymiais.

Unikali dvejopo poveikio formulė sukurta bendradarbiajant su estetinės medicinos ekspertais bei dermatologais, kurių bendras siekis buvo apjungti du, dažniausiai skirtingose priemonėse atrandamus poreikius: odos jaunatviškumo palaikymą ir riebiai arba mišriai odai būdingų problemų sprendimą, kurių pastarasis dažniausiai atrandamas tik paaugliams skirtoje kosmetikoje. Visa PURIFY linija leidžia nesirinkti vieno arba kito poveikio, o gauti juos abu su mažiau kosmetikos priemonių!

FILORGA AGE-PURIFY gelinės konsistencijos veido prausiklis pasižymi šiais privalumais:

  • Lygina ir užpildo raukšles
  • Kontroliuoja blizgėjimą
  • Mažina poras
  • Padeda nuo spuogų ir inkštrų
  • Išvalo nešvarumus

Efektyvumo pagrindas:

  • HYALURO-YOUTH CX kompleksas, sukurtas tariantis su estetinės medicinos ekspertais. Jį sudaro trys priešraukšlnės veikliosios medžiagos, kurios lygina raukšles ir koreguoja senėjimo požymius. Jo dėka matomo tolygesnės odos rezultato galima tikėtis jau po 7 dienų naudojimo.
  • DERMO-RESCUE CX kompleksas, sukurtas vadovaujanis dermatologų rekomendacijomis, susideda iš 5 odą šveičiančių rūgščių, cinko ir kitų odos paviršių valančių medžiagų, kurių dėka poros traukiasi, mažėja spuogų ir inkštirų, oda mažiau blizga. Matomų odos pokyčių galima tikėtis jau po 7 dienų!
  • 3D matrica: AGE-PURIFY CLEAN sudėtyje yra 3 tipų polisacharidai, kurie padeda išvalyti nešvarumus ir ant veido per dieną nusėdusias daleles. Tai leidžia užtikrinti efektyvią odos priežiūrą dažnai būnant užterštame miesto ore.

AGE-PURIFY CLEAN yra permatomo gelio tekstūros, kuri, sąlytyje su vandeniu, virsta putojančia priemone ir suteikia odai komforto pojūtį nusiprausus.

NAUDOJIMAS

Nedidelį kiekį priemonės masažuojamaisiais judesiais paskirstykite ant sudrėkinto veido, nuplaukite.

FILORGA AGE-PURIFY CLEAN valomasis prausimosi gelis 150ml vartojimas

Nedidelį kiekį priemonės masažuojamaisiais judesiais paskirstykite ant sudrėkinto veido, nuplaukite.

Panašios prekės
Veido priežiūros priemonės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau