durex naturals prezervatyvai n10 nauja

Panašios prekės
Prezervatyvai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Durex Naturals prezervatyvai N10

Kategorija:
Prekės kodas
21185
Gamintojas
Reckitt Benckiser Healthcare
26Pirkdami prekę dovanų gausite +26 lojalumo taškai

Ploni prezervatyvai su geliu, sukurti galvojant apie ją. Subtili sudėtis. Lengvai užmaunami, glotnūs prezervatyvai su spermos talpykla gale.

DYDIS: platūs (nominalusis plotis 56 mm). SU GELIU: vandens pagrindo gelis. STORIS: ploni. Skaidrūs natūraliojo kaučiuko latekso prezervatyvai. Raskite jums labiausiai tinkantį: visi esame skirtingi, bet, tinkamai pasirinkus, visada galima jaustis patogiai ir saugiai. Kad jau pirmą kartą tinkamai užmautumėte, „Durex“ logotipas ant paketėlio rodo prezervatyvo apačią. Natūrali kilmė: natūraliojo kaučiuko latekso prezervatyvai yra padengti vandens pagrindo geliu, kuriame 98 % medžiagų yra natūralios kilmės ir jokių dirbtinių dažilkių bei kvapiųjų medžiagų.

Susipažinkite su pateikta informacija, ypač jei prezervatyvus naudojate analinei ar oralinei sueičiai. Atminkite, joks kontracepcijos metodas 100 % neapsaugo nuo nėštumo, ŽIV ir lytiniu keliu plintančių infekcijų. Prezervatyvai gali kelti pavojų užspringti. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Prezervatyvus laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, saugokite nuo tiesioginės saulės šviesos.
Kas žinotina prieš naudojimą? Prieš naudodami prezervatyvą patikrinkite ant jo paketėlio nurodytą tinkamumo datą. Jei paketėlis akivaizdžiai pažeistas, jį išmeskite ir naudokite naują prezervatyvą iš kito – nepažeisto - paketėlio. Užmaukite prezervatyvą iki varpai paliečiant kitą asmenį. Tai padeda išvengti nėštumo ir grėsmės užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis infekcijomis vaginalinio, analinio ir oralinio akto metu.

Keli įspėjimai. NUTRAUKITE NAUDOJIMĄ, jei naudodami jaučiate diskomfortą arba dirginimą. Prezervatyvą naudokite tik kartą. Kartotinis naudojimas gali padidinti plyšimo ir infekcijų pernešimo riziką. Prezervatyvai gali kelti pavojų užspringti. Laikyti vaikams neprienamoje vietoje. Jei prezervatyvą pirma naudojate oralinei sueičiai, po to bet kokiai kitai sueičiai užmaukite naują prezervatyvą. Rinkitės tik tokius intymiuosius gelius, kurie rekomenduojami naudoti su prezervatyvais. Aliejiniai produktai (vazelinas, kūdikių aliejus, kai kurie pesarai) bei kai kurie vietinio poveikio makšties ir varpos vaistai gali pažeisti prezervatyvus.Analinei sueičiai prezervatyvą papildomai sutepkite iš išorės.

Durex Naturals prezervatyvai N10 vartojimas

Kaip naudoti prezervatyvą? 1. Nuplėškite dantytą paketėlio kraštą. Elkitės atsargiai, nepažeiskite prezervatyvo nagais ar aštriais daiktais. 2. Įsitikinkite, kad ritinėlis yra išorėje, suspauskite spenelio formos galiuką ir užmaukite prezervatyvą ant sustandėjusios varpos galvutės. 3. Išvyniokite prezervatyvą iki varpos pagrindo. Sustokite ir patikrinkite, ar nesmunka, ar neapgaubia per tampriai, nes dėl to jis gali plyšti. Prezervatyvą numaukite iškart po ejakuliacijos.Tvirtai suimkite prezervatyvą ties varpos pagrindu ir taip laikydami nusmaukite. 4. Paketėlį ir panaudotą prezervatyvą išmeskite į šiukšlių dėžę. Nenuleiskite į unitazą. Kontraindikacijos. Šie prezervatyvai yra pagaminti iš natūraliojo kaučiuko latekso. Jei žinote, kad esate alergiški lateksui, nenaudokite šių prezervatyvų, nes jie gali sukelti alerginę reakciją bei anafilaksinį šoką.

Panašios prekės
Prezervatyvai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.