Apie mus Prekių kategorijos
Apie mus
Grįžti atgal

Nepriklausomos vaistinės Lietuvoje

grįžti į pradžią

Nepriklausomos vaistinės Lietuvoje

Vaistinė VALERIJONAS

Vaistinė VALERIJONAS

UAB vaistinė „Valerijonas" - viena seniausių ilgametes tradicijas išlaikiusi vaistinių Šiaurės Lietuvoje. Vaistinės istorija prasidėjo nuo 1870 metų ir iki šių dienų šiauliečiams padeda rūpintis sveikata ir gera savijauta.

Miesto centre įsikūrusioje vaistinėje veikia profesionalių gydytojų klinika, ekologiškų produktų krautuvėlė, sveiko maisto arbatinė, kurioje kviečiame išmėginti tradicinės ir netradicinės vegetarinės mitybos virtuvę. Kosmetikos skyriuje galima įsigyti pripažintos visame pasaulyje specializuotos ir gydomosios, vaistinėje gaminamos kosmetikos.

 

Valerijono" vaistinės kremai - ilgametės patirties, pagarbos gamtai ir žmogui rezultatas. Nuo 2013 metų vaistininkų sukurti ir gaminami „Ekoagros" sertifikuotų ekologiškų aliejų pagrindu kremai atitinka griežčiausius kokybės ir higienos reikalavimus. Nuolat tobulinant jų sudėtį, naudojant inovacijas ir prisitaikant prie rinkos poreikių vaistinėjegimė idėja sukurti aukštos kokybės ir prabangios natūralios kosmetikos linijos Razalija" produktus.

 

Vaistinėje gaminami vaistai pagal individualius gydytojų receptus ir gydymo įstaigų reikalavimus. Galima įsigyti receptinių ir nereceptinių vaistinių preparatų, specialiosios paskirties maisto produktų ir vitaminų, homeopatinių vaistų, maisto papildų, vaistažolių ir jų mišinių.

 

Taip pat rasite aukštos kokybės vaikų higienos, medicininių, ligonių slaugos prekių. Kosmetikos skyriuje dirbanti kosmetologė visuomet padės išsirinkti tinkamą gydomosios kosmetikos produktą, patars odos priežiūros klausimais.

„Valerijono" klinikoje dirba patyrę profesionalūs gydytojai.

„Valerijono" arbatinėje rasite ekologiškų produktų, vegetariškų užkandžių, sveikai ir gardžiai papietausite. Čia organizuojamos ir edukacinės programos.

Ilgamatę patirtį turintys specialistai Jus išklausys, patars savigydos, sveikos gyvensenos klausimais.

 

Daugiau apie vaistinę ir teikiamas paslaugas www.valerijonas.lt.

 

UAB

UAB "Šalčininkų vaistinė"

Pirmoji vaistinė Šalčininkų mieste buvo įkurta 1974 m. UAB "Šalčininkų vaistinė" tai vienintelė gamybinė vaistinė Šalčininkų mieste. Mūsų vaistinėje yra gaminami įvairūs užsakymai pagal individualius gydytojų išrašytus receptus bei atsižvelgiat į žmonių nusiskundimus. Vaistinėje yra platus asortimentas medicininių paskirties produktų, maisto papildų, asmens higienos ir kitų prekių.

Mūsų misija - teikti gyventojams patikimas, kompetentingas konsultacijas ir padėti jiems pasirinkti bei įsigyti savigydai vaistus ir medicininės paskirties produktus, atsižvelgiant į individualius poreikius ir sveikatos būklę.

Siekiame, kad mūsų vaistinėje aptarnavimas išliktų šiltas ir paslaugus, kad kiekvienas pirkėjas būtų išklausytas, profesionaliai aptarnautas, jam būtų suteikta reikalingiausia paslauga.

Mes skatiname saikingą medicininės paskirties produktų vartojimą, nelengvindami jų prieinamumo ir įperkamumo, nedalyvaudami varžybose, nesivaikydami pelno perdėta reklama, akcijomis, išpardavimais, primygtiniu vaistų ir maisto papildų siūlymu.

Daugiau informacijos apie vaistinę adresu: http://www.salcininkuvaistine.lt/

Vaistų Namai

Vaistų Namai

Net 20 metų mes buvome „Senamiesčio“ vaistine. Atėjo metas atsinaujinti... Tarp daugybės vaistinių tinklų mes išlikome vienintelė, nepriklausanti jokiam tinklui tikrų mažeikiečių vaistinė. Nuo šiol mes vadinamės „Vaistų Namais“ – namais, kuriuose rasite ne išpardavimus ar akcijas, o nuoširdų patarimą ir rūpinimąsi Jūsų sveikata.

Kviečiame visus, kurie supranta, kad liga neklausia, ar yra akcija vaistui ar ne, ateiti į „Vaistų Namus“. Visada turime ypač didelį vaistų pasirinkimą, užsakome retus vaistus, turime gausybę vitaminų, kraujo spaudimo matuoklių, ortopedijos gaminių, rinktuvų, tvarsliavos, akinių. Pas mus galima atsiskaityti bankų kortelėmis ir SEB banko draudimo kortelėmis.

Daugiau infomacijos internetiniu adresu: http://www.vaistunamai.lt/

UAB

UAB "Širdažolė" vaistinė

Žolininkystės tradicijos Vilniuje senos: žinoma, kad pirmoji vaistažolių vaistinė buvo įsteigta dar tarpukaryje, 1936-aisiais. Nuo 1961 m. ji veikė dabartinėse patalpose (Pelesos g. 7) kaip vaistinė Nr. 11 ir buvo pavyzdinė vaistažolių vaistinė Tarybų Sąjungoje. 1993 m. įregistruota UAB vaistinė „Širdažolė" tęsia ilgametes šios vaistinės tradicijas. „Širdažolė" yra savarankiška vaistinė, nepriklausanti jokiam vaistinių tinklui.
Tai - vienintelė gamybinė vaistažolių vaistinė Vilniuje: čia gaminami įvairūs vaistažolių mišiniai pagal individualius gydytojų išrašytus receptus bei atsižvelgiat į žmonių nusiskundimus. Plati tiek pagal tradicinius, laikmečio patikrintus, tiek pagal unikalias receptūras sumaišytų vaistažolių arbatų pasiūla. Medicininės paskirties produktų, maisto papildų, bičių produktų, asmens higienos ir kitų prekių asortimentas parenkamas atsižvelgiant į jų natūralumą, vaistingųjų augalų panaudojimą gamyboje, saugumą ir panašius kriterijus, todėl ypač gausus fitoterapinių ir homeopatinių preparatų pasirinkimas.
Vaistinėje „Širdažolė" Jus pasitiks kompetentingi farmacininkai ir vaistažolių žinovai, dirbantys šioje vaistinėje jau 20-30 metų. Jie suteiks patikimą ir naudingą konsultaciją, patars, parinks Jūsų sveikatai reikalingiausią ir tinkamiausią produktą.
Vaistinės „Širdažolė" misija - teikti gyventojams patikimas, kompetentingas konsultacijas ir padėti jiems pasirinkti bei įsigyti savigydai vaistus ir vaistažolių mišinius, atsižvelgiant į individualius poreikius ir sveikatos būklę.
Vaistinės „Širdažolė" vizija - sveiko gyvenimo būdo ir natūralių gydymo metodų propagavimas, sveikatos gerinimas ir atstatymas pasitelkiant gamtos teikiamas galias ir dovanas.
Aptarnavimas vaistinėje šiltas ir paslaugus: kiekvienas pirkėjas išklausomas, aptarnaujamas, jam suteikiama reikalingiausia paslauga. Besilaukiančios mamos ir tėvai su mažamečiais vaikais iki trejų metų aptarnaujami be eilės.
Mes skatiname saikingą medicininės paskirties produktų vartojimą, nelengvindami jų prieinamumo ir įperkamumo, nedalyvaudami varžybose, nesivaikydami pelno perdėta reklama, akcijomis, išpardavimais, primygtiniu vaistų ir maisto papildų siūlymu.
VAISTAŽOLĖ - IR MAISTAS, IR VAISTAS

Daugiau informacijos apie vaistinę adresu: www.sirdazole.lt

UAB

UAB "Operos" vaistinė

UAB "Operos" vaistinė yra pasaulinės sveikatos organizacijos narė

Vaistinėje vykdomos farmacinės rūpybos paslaugos:
klijentų, perkančių  vaistus, ar kitas prekes, konsultavimas vaistų, ar kitų prekių vartojimo ir sveikatos klausimais, kraujospūdžio matavimas, cukraus ir cholesterolio kiekio kraujyje nustatymas, kmi (kūno masės indekso nustatymas), ramentų nuoma.

Mūsų devizas - sveikata yra ne viskas, bet be sveikatos viskas yra niekas!

Mūsų sėkmė - esame farmacijos specialistai, ir žinome, kaip parinkti kokybiškiausią produktą sveikatos priežiūrai ir profilaktikai. Siūlome tik saugius ir sveikus produktus, turinčius protingą kainos ir kokybės santykį.

Daugiau informacijos apie vaistinę adresu: www.operosvaistine.lt

UAB

UAB "Taikos" vaistinė

UAB ‘’Taikos’’ vaistinė įsikūrusi Vilniuje, Justiniškių mikrorajone, gyvenamame name. Tai pirmoji vaistinė Justiniškėse, dirbanti nuo 1988 metų.
 
Prekiaujame vaistais, medicininės paskirties prekėmis, vaistažolėmis, higienos priemonėmis, kosmetika, homeopatiniais ir gemoterapiniais preparatais. Užsakome gaminamus homeopatinius vaistus.
Užsakome Lietuvoje neregistruotus vaistus pagal gydytojo paskyras vardiniam vaistiniam preparatui užsakyti.

Papildomai teikiame šias paslaugas:
Matuojame kraujospūdį,
Justiniškių mikrorajono gyventojams pristatome vaistus į namus.

Vaistinėje dirba vaistininkai su aukštuoju išsilavinimu

Daugiau informacijos tel:  8-5-2420911,
El.p. - taikos.vaistine@zebra.lt