Silicea virškinamojo trakto gelis, 200 ml

Prekės kodas
0086
Gamintojas
Anton Hubner
-35%
Maisto papildas virškinimui Silicea virškinamojo trakto gelis, 200 ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai virškinimui

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas virškinimui

Silicea virškinamojo trakto gelis, 200 ml

Kategorija:
Prekės kodas
0086
Gamintojas
Anton Hubner
Kaina 6,29 € 9,68 * € Sutaupote
3,39 € (35%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Silicea Gastrointestinal Gel

Medicinos priemonė

VIRŠKINIMO TRAKTO NEGALAVIMAI

  • pykinimas/vėmimas
  • dujų kaupimasis žarnyne
  • viduriavimas
  • pilvo skausmas
  • rėmuo

Gerbiamasis vartotojau!

Prašom atidžiai perskaityti šį lapelį, nes jame yra svarbios informacijos, į kurią reikėtų atsižvelgti vartojant šią medicinos priemonę. Jeigu  kiltų klausimų,  kreipkitės į vaistininką.

Vartojimas

Kada turėčiau vartoti Silicea Gastrointestinal Gel?

Silicea Gastrointestinal Gel medicinos priemonė skirta ūmiems ir lėtiniams virškinimo sistemos sutrikimams gydyti, taip pat ir esant dirgliosios žarnos sindromui.

 Žmonėms, kuriems pasireiškia chroniškų virškinimo sistemos sutrikimų, pavyzdžiui, pykinimas, dujų kaupimasis žarnyne, pilvo spazmai, viduriavimas, vėmimas ar rėmuo, rekomenduojama vartoti ilgą laiką, iki 6 savaičių.

Kiek ilgai ir kaip dažnai galima vartoti Silicea Gastrointestinal Gel?

Ūmių simptomų  patiriantys vaikai ir suaugusieji turi vartoti po 2 matavimo šaukštus po 15 ml 3–5 kartus per parą skiestą vandeniu ar arbata tarp valgymų ir, jei reikia, prieš eidami miegoti.

Ūmiems simptomams palengvėjus, gydymą kelias dienas galima tęsti vartojant po 1 matavimo šaukštą (15 ml) 3 kartus per parą. Jei vargina stiprus skausmas, didelis karščiavimas arba per 3 dienas gydymas yra neveiksmingas, kreipkitės į gydytoją.

Suaugusieji, patiriantys lėtinių negalavimų, turi vartoti po 1 matavimo šaukštą (15 ml) skiestą vandeniu ar arbata 3 kartus per parą nevalgę arba tarp valgymų.

Rekomenduojame gydymą tęsti iki 6 savaičių; simptomai turėtų palengvėti per 3 savaites.

Silicea Gastrointestinal Gel yra grynai mineralinė ir gerai toleruojama medicinos priemonė.

Įspėjimas

Jei viduriuojate, labai svarbu gerti pakankamai skysčių, kad būtų kompensuotas prarasto skysčio kiekis. Ypač vaikams svarbu organizme nedelsiant atkurti reikiamą skysčių kiekį.

Ilgą laiką Silicea Gastrointestinal Gel vartojantiems asmenims svarbi sveika ir subalansuota mityba.

Jei esate nėščia arba žindote kūdikį, prieš vartodama šią priemonę, pasitarkite su gydytoju.

Patarimas

Prieš vartodami, buteliuko turinį gerai suplakite.

Šalutinis poveikis

Šalutinis poveikis nežinomas.

Sąveikos

Į ką turite atsižvelgti vartodami vaistus?

Pasitarę su gydytoju, kitus vartojamus vaistus išgerkite likus mažiausiai 2 valandoms iki Silicea Gastrointestinal Gel arba po Silicea Gastrointestinal Gel, nes ši priemonė gali turėti įtakos kitų vaistų veikimui.

Kontraindikacijos

Kada neturėčiau vartoti Silicea Gastrointestinal Gel?

Apie kontraindikacijas nežinoma.

Laikymas

Nevartokite Silicea Gastrointestinal Gel pasibaigus ant dėžutės ir buteliuko nurodytam tinkamumo laikui. Laikykite ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje ir saugokite nuo šalčio. Po atidarymo laikykite šaldytuve 2-8 ºC temperatūroje ir suvartokite per 4 savaites. Laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Forma ir kiekis pakuotėje

Buteliuke yra 200 ml gelio vidiniam vartojimui.

Sudėtis

Veiklioji medžiaga: 100 ml gelio yra 100 ml silicio gelio (silicio rūgšties gelio) su 3,5 g silicio dioksido.

Ant dėžutės ir paketėlio naudojamų simbolių paaiškinimas

Gamintojas

Temperatūros ribos

Tinkamumo laikas

Serijos numeris

Perskaitykite lapelį

Sertifikuota medicinos priemonė

CE 0297

Lapelio perengimo data

2017 m. sausio mėn.

Pagaminta Vokietijoje, gamintojas

ANTON HÜBNER GmbH & Co. KG • 79236 Ehrenkirchen, Vokietija • www.huebner-vital.de

Platintojas

UAB Sirowa Vilnius, Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius

Informacija apie virškinimo trakto negalavimus

Sveikos virškinimo sistemos svarba jūsų gerai savijautai

Jūsų skrandis ir žarnynas yra vieni svarbiausių organų, sudarančių įvairialypę virškinimo sistemą. Suderinta virškinimo sistemos organų grandinės veikla yra būtina, kad gerai jaustumėtės.

Jei grandinė sutrinka, mūsų virškinimo sistema negali atlikti svarbių funkcijų.

Priežastys

Dažna virškinimo sistemos sutrikimų priežastis yra infekcija. Ja galima užsikrėsti, pavyzdžiui, valgant sugedusį maistą ar geriant užterštą vandenį.

Pasekmės

Į virškinimo sistemą patekus dideliam kiekiui ligos sukėlėjų ar jų toksinų, gali pasireikšti virškinimo sistemos sutrikimų, pavyzdžiui, skrandžio skausmas, pykinimas, vėmimas, dujų kaupimasis žarnyne, viduriavimas, pilvo spazmai ir pilnumo jausmas pilve.

Gydymas

Ligos sukėlėjai ir jų toksinai sujungiami virškinimo sistemoje vykstant absoliučiai fiziniams procesams ir natūraliai pašalinami iš organizmo per žarnyną.

Silicea Gastrointestinal Gel yra grynas mineralinis silicio gelis be priedų.

Tinka ir vaikams.

Silicea Gastrointestinal Gel ir dirgliosios žarnos sindromas (DŽS)

Daug atsitiktinių imčių ir dvigubai koduotų kontroliuojamų tyrimų, kuriuose tirti silicio turintys preparatai, kurių pagrindinis veikimo mechanizmas yra adsorbcija, parodė, kad vartojant šių preparatų gerokai palengvėja infekcinių virškinimo sistemos ligų simptomai ir jų trukmė.

Nauji moksliniai tyrimai rodo, kad silicis taip pat turi reikšmingos įtakos ir teigiamai veikia padidėjusius tam tikrų medžiagų rodiklius sergant DŽS.

Pastebėtas reikšmingas uždegimu pasireiškiančio baltymo zonulino kiekio sumažėjimas; šis baltymas yra atsakingas už žarnyno užtvaro funkcijos sutrikimą sergant DŽS.

Remiantis minėtais rezultatais, Silicea Gastrointestinal Gel yra naudinga gydymo priemonė, palengvinanti DŽS simptomus.

Įrodyta, kad ši priemonė veiksmingai palengvina ūmius simptomus, pavyzdžiui, skrandžio skausmą, vėmimą, dujų kaupimąsi žarnyne ir viduriavimą, taip pat išsprendžia lėtines problemas – rėmenį, pilvo pūtimą, pilnumo pojūtį pilve ir pilvo spazmus. Remiantis gautais naujais duomenimis, priemonės vartojimo sritis buvo praplėsta – įtraukti DŽS sergantys pacientai.

Dirgliosios žarnos sindromas

Sergant DŽS pagrindinis mitybos sprendimas yra nevalgyti netinkamo maisto, kuris aktyvina storosios žarnos spazmus ar ją dirgina per skrandžio ir žarnyno refleksą, pasireiškiantį maistui patekus į skrandį, ir valgyti maisto produktus, kurie nuramina storąją žarną ir sureguliuoja jos veiklą. Taip išvengiama su DŽS susijusio vidurių užkietėjimo ir viduriavimo, skausmą sukeliančių spazmų, dujų kaupimosi, pykinimo ir pilvo pūtimo.

Sunkiausiai organizme virškinami produktai yra riebalai ir tam tikri gyvūniniai produktai. Tai yra patys stipriausi DŽS aktyvinantys maisto produktai, lemiantys vidurių užkietėjimą ir viduriavimą; jų vartojimą privalote griežtai riboti arba, pageidautina, visiškai atsisakyti netinkamų maisto produktų.

Sergant DŽS visais aspektais patys pavojingiausi produktai yra mėsa, pieno gaminiai ir kiaušinių tryniai. Kai kuriems žmonėms suvartotas didelis riebalų kiekis greitai sukelia stiprius storosios žarnos spazmus ir viduriavimą. Kita vertus, kitiems asmenims didelio gyvūninių baltymų kiekio vartojimas, visiškai atsisakant skaidulinių produktų ir vartojant labai nedaug vandens, labai sumažina storosios žarnos judrumą (arba sukelia labai skausmingą nepraeinantį storosios žarnos spazmą) ir sunkų su DŽS susijusį vidurių užkietėjimą.

Šaltinis: http://www.helpforibs.com

Silicea virškinamojo trakto gelis, 200 ml vartojimas

Ūmių simptomų patiriantys vaikai ir suaugusieji turi vartoti po 2 matavimo šaukštus po 15 ml 3–5 kartus per parą skiestą vandeniu ar arbata tarp valgymų ir, jei reikia, prieš eidami miegoti. Ūmiems simptomams palengvėjus, gydymą kelias dienas galima tęsti vartojant po 1 matavimo šaukštą (15 ml) 3 kartus per parą. Jei vargina stiprus skausmas, didelis karščiavimas arba per 3 dienas gydymas yra neveiksmingas, kreipkitės į gydytoją. Suaugusieji, patiriantys lėtinių negalavimų, turi vartoti po 1 matavimo šaukštą (15 ml) skiestą vandeniu ar arbata 3 kartus per parą nevalgę arba tarp valgymų.

Panašios prekės
Maisto papildai virškinimui

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau