Virškinamojo trakto gelis SILICEA GASTROINTESTINAL GEL DIRECT, 15 pak.

Prekės kodas
98298
Gamintojas
Anton Hubner
-30%
logo
Medicinos prietaisas virškinimui Virškinamojo trakto gelis SILICEA GASTROINTESTINAL GEL DIRECT, 15 pak. | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai virškinimui

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Medicinos prietaisas virškinimui

Virškinamojo trakto gelis SILICEA GASTROINTESTINAL GEL DIRECT, 15 pak.

Kategorija:
Prekės kodas
98298
Gamintojas
Anton Hubner
logo
Lojalumo programos MANO eurai dalyviams
-30%
logo
Speciali kaina
9,53 €
Sutaupote:
4,08€ (30%)
Įprasta kaina 13,61 €
Pranešti,
kai kaina nukris

Silicea Gastrointestinal virškinamojo trakto gelis,15 x 15 ml

Preparatas virškinimui

Jūsų skrandis ir žarnynas yra vieni svarbiausių organų Jūsų organizme ir kartu sudaro virškinimo traktą. Harmoninga šių organų veikla labai svarbi Jūsų sveikatai ir gerai savijautai.

  • Jei šioje harmoningoje veikloje atsiranda sutrikimų, virškinimo sistema negali atlikti savo svarbių funkcijų. Dėl to gali atsirasti pilvo skausmas, dujų kaupimasis žarnyne, pykinimas, vėmimas, viduriavimas, pilvo skausmai, pilnumo jausmas ar rėmuo.
  • Priežastys. Skrandžio ir žarnyno sutrikimus dažnai sukelia patogenai (ligų sukėlėjai) ir jų toksinai. Tai gali nutikti suvalgius sugedusio maisto ar gėrimų.
  • Pasekmės. Didžiulis patogenų ir jų toksinų įsibrovimas į virškinamąjį traktą gali sukelti pilvo skausmus, dujų kaupimąsi žarnyne, pykinimą, vėmimą, viduriavimą, pilnumo jausmą ar rėmenį.
  • Gydymas. Patogenai ir jų toksinai grynai fizikiniais procesais surišami virškinimo trakte ir vėliau natūraliai pašalinami žarnynu.
  • Veiklioji Silicea Gastrointestinal Gel Direct medžiaga yra silicis (silicio rūgšties gelis), gaunamas silicio mineralams reaguojant su deguonimi ir vandeniu. Silicio rūgšties gelis ypatingas tuo, kad gali surišti daug įvairių patogenų (ligų sukėlėjų) ir jų toksinų.
  • Patogenai ir jų toksinai grynai fizikiniais procesais surišami virškinimo trakte ir vėliau natūraliai pašalinami žarnynu. Silicea Gastrointestinal Gel Direct malšina virškinimo trakto negalavimus ir pašalina jų sukėlėjus.Silicio rūgšties gelis taip pat suriša dujas, todėl gali sumažinti erzinantį dujų kaupimąsi žarnyne.Nors tokie dažnai pasitaikantys simptomai kaip pilvo pūtimas yra nepavojingi, tačiau vis tiek nemalonūs. Silicea Gastrointestinal Gel Direct sujungia dujas ir pašalina jas iš organizmo. Kai ėda rėmuo, stemplę graužia skrandžio sultys. Silicio gelis gali padėti apsaugoti jautrią skrandžio gleivinę ir stemplę ir sumažinti skausmą.
  • Silicea Gastrointestinal Gel Direct pagamintas tik iš mineralinių medžiagų - nėra jokių priedų. Šis gelis tinka ir vaikams.

Prašome atidžiai perskaityti šį lapelį, nes jame yra svarbios informacijos, į kurią reikėtų atsižvelgti vartojant šią medicinos priemonę (medicinos prietaisą). Jeigu kiltų klausimų, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

Kada vartoti Silicea Gastrointestinal Gel Direct gelį virškinimui?

Silicea sujungia patogenus (ligų sukėlėjus) ir gydo ūminius virškinimo trakto negalavimus, sukeliančius pilvo skausmą, pykinimą, vėmimą, dujų kaupimąsi žarnyne ir viduriavimą. Esant lėtiniams negalavimams, tokiems kaip, pykinimas, dujų kaupimasis, pilvo skausmai, vėmimas, viduriavimas, pilnumo jausmas ar rėmuo, rekomenduojamas ilgalaikis iki 6 savaičių gydymo kursas.

Silicea Gastrointestinal virškinamojo trakto gelio sudedamosios dalys

Veiklioji Silicea medžiaga: 100 ml gelio yra 100 ml silicio rūgšties gelio, kuriame yra 3,5 g silicio dioksido.

Kada, kaip dažnai ir kaip ilgai vartoti Silicea Gastrointestinal Gel Direct gelį?

Vaikai ir suaugusieji, kenčiantys nuo ūminių virškinimo trakto sutrikimų simptomų, turėtų gerti po 2 Silicea Gastrointestinal paketėlius gelio (tiesiai iš paketėlio arba sumaišyti su vandeniu ar arbata) 3–5 kartus per dieną tarp valgymų. Jei reikia – ir prieš eidami miegoti. Ūminiams simptomams palengvėjus, gydymą galima tęsti keletą dienų geriant po 1 Silicea Gastrointestinal paketėlį 3 kartus per dieną likus bent 30 minučių iki valgio. Jei jaučiate ypač stiprų skausmą, smarkiai karščiuojate arba jei bent 3 dienų gydymas geliu nepadėjo, kreipkitės į gydytoją. Esant lėtiniams negalavimams, suaugusieji turėtų gerti po 1 paketėlį Silicea Gastrointestinal  gelio (tiesiai iš paketėlio arba sumaišyti su vandeniu ar arbata) 3 kartus per dieną tarp valgių. Esant lėtiniams negalavimams, rekomenduojame iki 6 savaičių trukmės gydymo kursą. Simptomai turėtų susilpnėti po 3 savaičių. Silicea Gastrointestinal Gel Direct – grynai mineralinis ir gerai toleruojamas. Prieš vartodami gerai paspaudykite paketėlį.

Įspėjimas

Jei viduriuojate, skysčių netekimą būtina kompensuoti, todėl nepamirškite gerti pakankamai skysčių. Tai ypač svarbu vaikams – kompensuoti skysčių netekimą reikia nedesiant. Norint pasiekti geriausių gydymo rezultatų, Silicea Gastrointestinal Gel Direct rekomenduojama išgerti mažiausiai 30 min. prieš valgį.

Silicea Gastrointestinal gelio virškinimui šalutinis poveikis

Šalutinis poveikis nežinomas.

Į ką atkreipti dėmesį kartu su Silicea Gastrointestinal Gel Direct vartojant kitų vaistų?

Pasitarkite su gydytoju. Rekomenduojama kitus vaistus vartoti kitu laiku nei Silicea Gastrointestinal Gel Direct, nes Silicea Gastrointestinal Gel Direct gali reaguoti su kitas vaistais. Jei Silicea Gastrointestinal Gel Direct vartojate ilgai, gerkite pakankamai skysčių ir pasirūpinkite subalansuota mityba, kad organizmas gautų reikalingų vitaminų.

Kada Silicea Gastrointestinal Gel Direct vartoti negalima?

Kontraindikacijos nežinomos.

Silicea Gastrointestinal  virškinamojo trakto gelio laikymo sąlygos

Pasibaigus galiojimo laikui, nurodytam ant dėžutės ir paketėlio, Silicea Gastrointestinal Gel Direct vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje, saugoti nuo šalčio. Paketėlis: atidaryto paketėlio turinį iš karto supilkite, pavyzdžiui, į stiklinę vandens, ir nedelsdami išgerkite. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Silicea Gastrointestinal pakuotė ir jos turinys

225 ml (15 paketėlių po 15 ml gelio).

Silicea Gastrointestinal gelio gamintojas

Anton Hübner GmbH & Co. KG,
79236 Ehrenkirchen,
Vokietija

 

Virškinamojo trakto gelis SILICEA GASTROINTESTINAL GEL DIRECT, 15 pak. vartojimas

Vaikai ir suaugusieji, kenčiantys nuo ūminių virškinimo trakto sutrikimų simptomų, turėtų gerti po 2 Silicea Gastrointestinal paketėlius gelio (tiesiai iš paketėlio arba sumaišyti su vandeniu ar arbata) 3–5 kartus per dieną tarp valgymų. Jei reikia – ir prieš eidami miegoti. Ūminiams simptomams palengvėjus, gydymą galima tęsti keletą dienų geriant po 1 Silicea Gastrointestinal paketėlį 3 kartus per dieną likus bent 30 minučių iki valgio. Jei jaučiate ypač stiprų skausmą, smarkiai karščiuojate arba jei bent 3 dienų gydymas geliu nepadėjo, kreipkitės į gydytoją. Esant lėtiniams negalavimams, suaugusieji turėtų gerti po 1 paketėlį Silicea Gastrointestinal gelio (tiesiai iš paketėlio arba sumaišyti su vandeniu ar arbata) 3 kartus per dieną tarp valgių. Esant lėtiniams negalavimams, rekomenduojame iki 6 savaičių trukmės gydymo kursą. Simptomai turėtų susilpnėti po 3 savaičių. Silicea Gastrointestinal Gel DIRECT – grynai mineralinis ir gerai toleruojamas. Prieš vartodami gerai paspaudykite paketėlį.

Panašios prekės
Maisto papildai virškinimui

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau