-30%
Maisto papildas virškinimui New Nordic Frutin kramtomosios tabletės, N60 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai virškinimui

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas virškinimui

New Nordic Frutin kramtomosios tabletės, N60

Kategorija:
Prekės kodas
3185
Gamintojas
New Nordic
Kaina € 7,74 €  11,05* Sutaupote
€ 3,31 (30%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Frutin kramtomosios tabletės nuo rėmens, maisto papildas, N60

Maisto papildas virškinimui

Kas trečias suaugęs žmogus laikas nuo laiko patiria nemalonų pojūtį – rėmens graužimą. Tai deginimo jausmas stemplėje, dažniausiai jaučiamas už krūtinkaulio. Rėmenį gali sukelti stresas, alkoholis, kava, rūkymas, neteisingi mitybos įpročiai. Rėmens graužimas gali atsirasti ir nėštumo metu dėl natūralių moters organizmo pokyčių. Šis nemalonus ir varginantis pojūtis atsiranda, kai rūgštus skrandžio turinys patenka į stemplę, kuri neturi apsaugos nuo skrandžio rūgšties. Dažniausiai tai atsitinka gulint ar miegant.

Nėštumas ir rėmuo
Daug nėščių moterų susiduria su jau minėta nemalonia ir varginančia problema – rėmens graužimu. Nėščioms moterims jis atsiranda dėl hormoninių ir fiziologinių organizmo pokyčių.
Nėštumo metu placenta gamina hormoną – progesteroną, kuris atpalaiduoja lygiuosius gimdos raumenis. Tačiau dėl šio hormono poveikio atsipalaiduoja ir vožtuvas, kuris stemplę skiria nuo skrandžio, leisdamas rūgščiam skrandžio turiniui patekti į stemplę. Būtent rūgštus skrandžio turinys patekęs į stemplę ir sukelia nemalonų deginimo jausmą. Vėliau nėštumo metu ši problema gali dar labiau sustiprėti, nes augantis vaikelis pradeda spausti pilvo ertmę, todėl rūgštus skrandžio turinys dar lengviau patenka į stemplę. Todėl daugelis moterų rėmens graužimą jaučia ir antroje nėštumo pusėje.

Skandinaviškas preparatas Frutin
Frutin tabletėje yra citrusinių vaisių skaidulų - vadinamųjų pektinų ir natūralaus dolomito, išgaunamo švariausiuose Norvegijos regionuose.
Kai sukramtytos tabletės pasiekia skrandžio rūgštį ir su ja susimaišo, skrandžio viršuje susiformuoja švelnus putų barjeras – skrandžio turiniui tampa sunkiau patekti į stemplę ir sukelti nemalonių pojūčių. Šių putų pH yra artimas neutraliam, todėl nesutrikdo virškinimo.

Frutin pranašumai
Kaip žinoma, rūgštis skrandyje reikalinga fermentų aktyvumui, nes tik rūgščioje terpėje skrandžio fermentai skaido maistą. Be to, rūgštis padeda sunaikinti ir daugelį bakterijų, patenkančių su maistu. Taigi, jei neutralizuosime skrandyje esančią rūgštį, gali pablogėti maisto virškinimas, padidėti galimybė į virškinimo traktą patekti bakterijoms, taip pat gali susidaryti ydingas „ratas“ – skrandyje neutralizavus rūgštį, smegenims duodamas signalas, kad rūgšties reikia gaminti dar daugiau.
Frutin sudėtyje esančios veikliosios medžiagos neveikia skrandžio pH, todėl netrikdo virškinimo. Šios natūralios medžiagos tiesiog sudaro švelnų putų barjerą, kuris nesimaišo su rūgščiu skrandžio turiniu ir neleidžia jam dirginti jautrių stemplės audinių.

Frutin maisto papildo sudedamosios dalys

 Frutin maisto papildo sudėtis 1 Frutin tabletė 2 Frutin tabletės

Kalcio magnio karbonatas (dolomitas)

400 mg

800 mg

Pektinas

200 mg

400 mg

New Nordic Frutin tablečių vartojimas

Sukramtyti 1–2 Frutin tabletes esant poreikiui. Galima vartoti nėštumo metu.

Kita svarbi informacija apie Frutin maisto papildą virškinimui

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Parduodama vaistinėse. Pakuotėje yra 60 tablečių.

Frutin maisto papildo gamintojas

 New Nordic  

New Nordic Frutin kramtomosios tabletės, N60 vartojimas

Sukramtyti 1–2 Frutin tabletes esant poreikiui. Galima vartoti nėštumo metu.

Panašios prekės
Maisto papildai virškinimui

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.