Espumisan Easy 125 mg burnoje tirpstančios granulės, N14

Prekės kodas
2727
Gamintojas
Berlin-Chemie AG
Maisto papildas virškinimui Espumisan Easy 125 mg burnoje tirpstančios granulės, N14 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai virškinimui

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas virškinimui

Espumisan Easy 125 mg burnoje tirpstančios granulės, N14

Kategorija:
Prekės kodas
2727
Gamintojas
Berlin-Chemie AG
Įprasta kaina 4,16 €
Pranešti,
kai kaina nukris

Espumisan Easy 125 mg burnoje tirpstančios granulės dujoms ir pilvo pūtimui sumažinti, N14

Simetikonas

1. KAS YRA ESPUMISAN EASY IR KAM JIS VARTOJAMAS

Espumisan Easy – naudojant šiuolaikines technologijas pagamintos granulės, kurių sudėtyje yra putojimą slopinančios medžiagos simetikono. Espumisan naudojamas mažinti pilvo pūtimą, atsiradusį dėl dujų susikaupimo, bei tempimo pojūtį pilve, pilvo išsipūtimą, spaudimą viršutinėje pilvo dalyje ir gurgimą skrandyje bei žarnyne. Espumisan Easy granulės greitai ištirpsta burnoje, todėl aktyvioji medžiaga greitai pasiekia virškinimo traktą, kur pradeda veikti. tiekiamas atskiruose paketėliuose, kuriuos galima nešiotis su savimi ir vartoti pajutus nemalonius pilvo pūtimo ir kitus su dujų susikaupimu susijusius simptomus. Granulių nereikia užgerti vandeniu, jos yra malonaus citrinų skonio.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT ESPUMISAN EASY GRANULES

Nevartokite Espumisan granulių, jei esate alergiškas (esant padidėjusiam jautrumui) simetikonui arba bet kuriai kitai sudedamajai daliai.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis:
Dažniausiai simetikoną galima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu be apribojimų, nes jis pašalinamas iš žarnyno nepakitusiu pavidalu ir nėra organizmo įsisavinamas. Tačiau prieš vartojant šią medicinos priemonę rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Vaikai
Espumisan netinka jaunesniems nei 6 metų vaikams.

Diabetu sergantys pacientai
Espumisan sudėtyje nėra cukraus, todėl jį gali vartoti diabetu sergantys pacientai. Viename Espumisan Easy paketėlyje yra 0,05 duonos vienetų (1 duonos vienetas atitinka 12 g pasisavinamų angliavandenių).

Kokių atsargumo priemonių reikia laikytis?
Šios medicinos priemonės sudėtyje yra sorbitolio. Jeigu gydytojas yra minėjęs Jums, kad netoleruojate tam tikrų angliavandenių, prieš vartodami, pasitarkite su gydytoju. Esant užsitęsusiems ir neaiškiems sutrikimams pilvo srityje, pasitarkite su gydytoju.

Ar galima sąveika su kitomis medžiagomis?
Iki šiol jokios sąveikos nepastebėta.

3. KAIP VARTOTI ESPUMISAN EASY BURNOJE TIRPSTANČIAS GRANULES

Visada vartokite taip, kaip nurodyta šioje vartojimo instrukcijoje. Jei turite abejonių, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Kokią Espumisan dozę reikia vartoti?
Suaugusieji ir vyresni nei 14 metų paaugliai turėtų išgerti vieno Espumisan paketėlio turinį prieš arba po valgio. Jei reikia, vieno paketėlio turinį taip pat galima išgerti prieš miegą. Jei reikia, dozę galima padidinti iki 2 Espumisan Easy paketėlių. Paros dozė neturi viršyti 8 Espumisan Easy paketėlių, kurių turinys atitinka 1000 mg simetikono. 6–14 metų amžiaus vaikai turėtų išgerti 1 Espumisan Easy paketėlio turinį prieš arba po valgio. Jei reikia, vieno paketėlio turinį taip pat galima išgerti prieš miegą. Paros dozė neturi viršyti 3 paketėlių, kurių turinys atitinka 375 mg simetikono.

Kaip vartoti Espumisan Easy?
Espumisan Easy granulių nuo pilvo pūtimo vartojimas yra labai patogus. Išberkite Espumisan Easy granules ant liežuvio ir nurykite. Jei norite, po to galite išgerti šiek tiek vandens. Espumisan granules vartokite tol, kol diskomfortas sumažės, bet ne ilgiau nei 30 dienų. Jei ligos simptomai pasunkėja arba nepalengvėja, kreipkitės į gydytoją. Jei pamiršote pavartoti, vartokite jį toliau, nekeisdami dozės.

Perdozavimas ir kitos vartojimo klaidos
Espumisan Easy tirpiose franulėse esanti veiklioji medžiaga fiziškai panaikina putojimą virškinimo trakte ir yra visiškai biologiškai ir chemiškai neaktyvi. Todėl apsinuodijimas pavartojus per didelę jos dozę yra mažai tikėtinas.

4. GALIMAS ŠALUTINIS ESPUMISAN EASY GRANULIŲ POVEIKIS

Simetikonas veikia tik fiziškai ir iš virškinimo trakto nerezorbuojamas. Todėl simetikonas neturėtų sukelti šalutinį poveikį. Tačiau, jei pastebėjote kokį nors šalutinį poveikį, praneškite gydytojui ar vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI ESPUMISAN EASY NUO PILVO PŪTIMO

Nevartokite pasibaigus jo galiojimo laikui, nurodytam ant išorinės pakuotės ir paketėlio. Laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

6. KITA INFORMACIJA APIE ESPUMISAN EASY DUJOMS IR PILVO PŪTIMUI SUMAŽINTI

Viename Espumisan Easy paketėlyje yra 125 mg simetikono. Pagalbinės Espumisan Easy medžiagos: sorbitolis, talkas, obuolių rūgštis, citrinų aromatas, grietinėlės aromatas. Tiekiamas pakuotėse po 8, 14 ir 28 paketėlius, viename paketėlyje yra 0,8 g granulių. Jei po maždaug vienos savaitės didelis dujų susikaupimas virškinimo trakte nesumažėja, kreipkitės į gydytoją. Esant dujų susikaupimui ir pilvo išsipūtimo pojūčiui kai skrandis yra tuščias, taip pat reikia kreiptis į gydytoją. Taip pat patariama apsilankyti pas gydytoją, jei pasikeičia išmatų konsistencija, dujų susikaupimas virškinimo trakte sukelia stiprų skausmą arba kartu su flatulencija pasireiškia ir kiti simptomai.
Medicinos priemonė/CE 1275.

Espumisan Easy granulių platintojas

BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP)
Glienicker Weg 125
D-12489 Berlynas, Vokietija

Espumisan Easy gamintojas

Fairpharm Vertriebs GmbH
Am Krebsenbach 5-7
D-83670 Bad Heilbrunn, Vokietija
Paskutinės teksto peržiūros data: 2009/01

Espumisan Easy 125 mg burnoje tirpstančios granulės, N14 vartojimas

Suaugusieji ir vyresni nei 14 metų paaugliai turėtų išgerti vieno Espumisan paketėlio turinį prieš arba po valgio. Jei reikia, vieno paketėlio turinį taip pat galima išgerti prieš miegą. Jei reikia, dozę galima padidinti iki 2 Espumisan Easy paketėlių. Paros dozė neturi viršyti 8 Espumisan Easy paketėlių, kurių turinys atitinka 1000 mg simetikono. 6–14 metų amžiaus vaikai turėtų išgerti 1 Espumisan Easy paketėlio turinį prieš arba po valgio. Jei reikia, vieno paketėlio turinį taip pat galima išgerti prieš miegą. Paros dozė neturi viršyti 3 paketėlių, kurių turinys atitinka 375 mg simetikono.

Panašios prekės
Maisto papildai virškinimui

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau