Lotamile Hialuronic makšties ovulės, N5

Prekės kodas
99270
Gamintojas
Valentis
Intymios higienos kosmetika Lotamile Hialuronic makšties ovulės, N5 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Intymi higiena ir kosmetika

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Intymios higienos kosmetika

Lotamile Hialuronic makšties ovulės, N5

Kategorija:
Prekės kodas
99270
Gamintojas
Valentis
Kaina 9,35 €
Pranešti,
kai kaina nukris

Lotamile Hialuronic, 5 makšties ovulės

Medicinos priemonė

„Lotamile Hialuronic“ makšties ovulės padeda palaikyti natūralias makšties apsaugines funkcijas ir atsistatyti normaliai makšties florai: 

 - Hialurono ir pieno rūgštys padeda įveikti simptomus, kurie pasireiškia dėl sutrikusio makšties drėkinimo ir (ar) pakitusio makšties terpės pH.

 - Hialurono rūgštis, kurios yra net 10 mg vienoje ovulėje, drėkina ir sutepa makštį, neleidžia jai išsausėti, padeda atkurti natūralią makšties aplinką.

 - Pieno rūgštis, kurios natūraliai yra makštyje, greitai atkuria terpės pH ir padeda natūraliai atsistatyti itin jautriai lytinių organų ir makšties ekosistemai.

 - Polikarbofilas, sąveikaudamas su makšties gleivine, atpalaiduoja H+ jonus ir mažina makšties terpės pH. Taip pat polikarbofilas ilgiau išlaiko veikliąsias medžiagas makštyje ir taip pailgina ovulės veikimą. 

„Lotamile Hialuronic“ makšties ovulės naudingos norint išvengti makšties sausumo, uždegiminių ir infekcinių makšties pažeidimų, taip pat esant sudirgusiai makščiai, kai juntamas deginimas ir niežulys.

Sudėtis

Vienoje 2 g ovulėje yra 10 mg hialurono rūgšties, pieno rūgšties iki pH 3,5, 60 mg polikarbofilo, 5 mg tokoferolio acetato, 2 mg vitamino A, 15 mg 18-beta gliciretino rūgšties, 2 mg arbatmedžių aliejaus, 2 mg fosfatidilcholino, pusiau sintetinių trigliceridų iki 2 g.

 

Lotamile Hialuronic makšties ovulės, N5 vartojimas

Įstumkite ovulę į makštį kartą per dieną, prieš einant miegoti. Vartokite 5–7 dienas, pradėdamos pasibaigus menstruacijoms arba pagal gydytojo nurodymus. 1. Gerai nusiprauskite. 2. Prieš atidarydamos lizdinę pakuotę ir išimdamos vieną ovulę, gerai nusiplaukite rankas. 3. Švelniai įstumkite ovulę giliai į makštį. Tai darykite horizontalioje padėtyje, kad ovulė neišslystų iš makšties.

Panašios prekės
Intymi higiena ir kosmetika

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau