lotamile boric makstiens ovules n5

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Intymios higienos kosmetika

Lotamile Boric makšties ovulės, N5

Kategorija:
Prekės kodas
99269
Gamintojas
Valentis

Lotamile Boric makšties ovulės, N5 - produkto aprašymas

Lotamile Boric makšties žvakutės mažina makšties sudirgimą, deginimo ir niežėjimo pojūtį, infekcijas. Lotamile boric ovulių sudėtyje yra boro rūgšties, kuri dažnai naudojama grybelinei makšties infekcijai (pienligei) gydyti.

Lotamile Boric makšties ovulės, N5

Lotamile® boric ovulės naudojamos norint išvengti makšties infekcijų ar jų gydymo metu, padeda mažinti sudirgimą, deginimo ir niežėjimo pojūtį, padeda atkurti natūralią makšties apsaugą.
Boro rūgštis nuo seno naudojama esant grybelinei makšties infekcijai (pienligei). Pieno rūgštis - palaiko rūgščią makšties terpę, sveikoje makštyje ją gamina čia gyvenančios bakterijos. Arbatmedžių aliejus - tai daugiau kaip 15 bioaktyvių medžiagų, teigiamai veikiančių makšties ekosistemą.. Svarbų vaidmenį mažinant perštėjimą ir deginimą atlieka 18-beta gliciretino rūgštis. Polikarbofilas padeda išlaikyti ilgalaikį ryšį su makšties gleivine. Vitaminai A ir E - stiprūs antioksidantai, saugantys nuo oksidacinės pažaidos.

Lotamile Boric makšties ovulių sudėtis

Vienoje 2 g ovulėje yra 300 mg boro rūgšties, pieno rūgšties iki pH 3,5, 60 mg polikarbofilo, 5 mg tokoferolio acetato, 2 mg vitamino A, 15 mg 18-beta gliciretino rūgšties, 2 mg arbatmedžių aliejaus, 2 mg fosfatidilcholino, pusiau sintetinių trigliceridų iki 2 g.

Lotamile Boric makšties ovulių vartojimo instrukcija

Įstatykite ovulę į makštį kartą per dieną. Vartokite 5-7 dienas pradėdami pasibaigus menstruacijoms arba pagal gydytojo nurodymus.

1) Prieš vartodami gerai nusiprauskite (pageidautina atlikti išorinį nei vidinį makšties praplovimą).
2) Prieš atidarydami lizdinę pakuotę ir išimdami vieną ovulę, gerai nusiplaukite rankas.
3) Atsargiai įstatykite ovulę giliai į makštį, kad ovulė neišslystų iš makšties.

Nepageidaujamas poveikis

Žinomas padidintas jautrumas bet kuriai iš sudėtinių medžiagų.

Įspėjimai ir rekomendacijos apie Lotamile Boric makšties ovules

Saugokite nuo vaikų. Neimkite į burną. Laikykite uždarytoje pakuotėje sausoje vietoje, saugokite nuo šviesos ir šilumos. Nevartokite, jei produktas buvo laikomas netinkamai. Nevartokite pasibaigus galiojimo laikui. Galiojimo data galioja neatidarytam ir tinkamai laikomam produktui. Nevartokite produkto esant makšties pažeidimams ir žaizdoms. Nevartokite menstruacijų metu. Neviršykite rekomenduojamos dozės be gydytojo leidimo. Ilgai vartojant gali pasireikšti alerginės reakcijos. Tokiais atvejais nutraukite gydymą ir kreipkitės į gydytoją. Apie šalutinį poveikį, kuris nebuvo aprašytas informaciniame lapelyje, informuokite gydytoją ar vaistininką.

Atsargumo priemonės

Nėštumo ir maitinimo krūtimi metu arba jei naudoja vaikai, ovules reikia vartoti tik kai būtinai reikia ir prižiūrint gydytojui.

Lotamile Boric pakuotė

Pakuotėje yra viena lizdinė plokštelė su 5 makšties ovulėmis po 2 g.

Lotamile Boric makšties ovulių gamintojas

Redakcija 2014/05
Valentis AG
Via Lugano 13, CH-6982 Agno-Lugano, Šveicarija

Lotamile Boric makšties ovulių platintojas

UAB “Valentis Pharma”
Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius,
Lietuva

Daugiau informacijos: www.lotamile.lt

Lotamile Boric makšties ovulės, N5 vartojimas

Įstatykite ovulę į makštį kartą per dieną. Vartokite 5-7 dienas pradėdami pasibaigus menstruacijoms arba pagal gydytojo nurodymus. 1) Prieš vartodami gerai nusiprauskite (pageidautina atlikti išorinį nei vidinį makšties praplovimą). 2) Prieš atidarydami lizdinę pakuotę ir išimdami vieną ovulę, gerai nusiplaukite rankas. 3) Atsargiai įstatykite ovulę giliai į makštį, kad ovulė neišslystų iš makšties.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.