Ekologiška žolelių arbata vaikams Pumpurėliams, 40 g

Prekės kodas
97820
Gamintojas
Jadvygos žolės
Arbatos ir vaistažolės  Ekologiška žolelių arbata vaikams Pumpurėliams, 40 g | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Jadvygos Balvočiūtės ekologinis vaistažolių ūkis

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Arbatos ir vaistažolės

Ekologiška žolelių arbata vaikams Pumpurėliams, 40 g

Kategorija:
Prekės kodas
97820
Gamintojas
Jadvygos žolės
Įprasta kaina 7,33 €
Pranešti,
kai kaina nukris
0,36 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 12, kurių vertė 0,36 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 12, kurių vertė 0,36 € Sužinoti daugiau Sužinoti daugiau

Malonaus skonio, švelnaus aromato kasdienė arbata skirta vaikams. Svarbu sveika ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Malonaus skonio, švelnaus aromato žolelių rinkinys, sukurtas vaikams. Į jo sudėtį įeina augalai, kurie naudingi augančiam organizmui. Arbata gali būti plikoma įvairaus stiprumo, atsižvelgiant į vaiko amžių ir skonį, bei duodama gerti kaip kasdienė arbata. Ši arbata tinka ir kitokio amžiaus žmonėms.

SUDEDAMOSIOS DALYS: *didžiosios dilgėlės 11,9 %, *siauralapio gauromečio, *dygliuotojo šaltalankio, *mažalapės liepos, *plačialapio gysločio, *paprastojo šermukšnio, *tikrojo vynmedžio, *paprastosios žemuogės, *raukšlėtalapio erškėčio lapai; *paprastosios kraujažolės, *paprastojo raudonėlio,*sėjamosios avižos, *paprastojo kiečio, *citrininio čiobrelio žolė; *tikrosios saulėgrąžos žiedlapiai; *raukšlėtalapio erškėčio vaisiai.

*-ekologiškas produktas.

 Alergiją ar netoleravimą sukeliančios medžiagos pabrauktos. 

PARUOŠIMAS: 0,5-1 arbatinį šaukštelį (arba pagal savo skonį) užplikyti 1 stikline verdančio vandens. Palaikyti 5-10 min., nukošti, nuspausti. Gerti kaip arbatą.

PASTABOS: Arbatų mišinių sudėtis gali kisti.

ĮSPĖJIMAS: Kiekvieno žmogaus reakcija į žoleles gali skirtis. Žolelių arbatos nerekomenduojamos, kai žmogus jautrus jų komponentams, kai arbatos vartojamos ne pagal nurodymus ir pernelyg dideliais kiekiais. Žmonėms derėtų pasitarti su gydytoju ar vaistininku prieš žolinių produktų vartojimą, kadangi galima kai kurių augalų medžiagų sąveika su vaistais, anastetikais, hormoniniais preparatais ir kt. Pacientui derėtų informuoti gydytoją apie žolelių arbatos vartojimą, kai jis skiria gydymą.

Gamintojas: vaistininkės  - ūkininkės Jadvygos Balvočiūtės ūkis

Ekologiška žolelių arbata vaikams Pumpurėliams, 40 g vartojimas

0,5-1 arbatinį šaukštelį (arba pagal savo skonį) užplikyti 1 stikline verdančio vandens. Palaikyti 5-10 min., nukošti, nuspausti. Gerti kaip arbatą.

Panašios prekės
Jadvygos Balvočiūtės ekologinis vaistažolių ūkis

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau